NC+ - telewizja na kartę

Wymiana poglądów w sprawie kanałów telewizyjnych, projektów internetowych i platformy satelitarnej Canal+.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

NC+ - telewizja na kartę

Post autor: prze_kw »

Hej, czy ktoś z Was korzysta z TNK? Jak się ten sygnowany przez nich dekoder sprawuje? Warto w to zainwestowac? (Nie mówcie, że w N'kę, bo ją zakupuję po nowym roku, jak się umowa z CP skończy, chodzi mi o coś do sypialni ;D)
Liczą się tylko Fakty.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Telewizja na karte

Post autor: Kuba »

Nie jestem posiadaczem, ale oferta programowa za te pieniądze powala - od startu kanału dodano już dwa nowe kanały, w tym TVN Lingua. Ja myślę, że warto :D
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Telewizja na karte

Post autor: prze_kw »

Ehh kupiłem:D Zrobiłem sobie prezent na mikołajki ;D
Liczą się tylko Fakty.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Telewizja na karte

Post autor: pop »

Jeśli do sypialni - to warto. :D

Natomiast jeśli ktoś się zastanawia nad Telewizją na kartę do codziennego użytku, to według mnie jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Lepiej poczekać, zaoszczędzić trochę kasy i wtedy kupić po prostu n-kę. To się bardziej opłaca. Do tego dostęp do kanałów high definition (w tym TVN). Oczywiście to jeszcze zależy od tego jaki się posiada telewizor.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Telewizja na karte

Post autor: chandler »

Dlaczego "N-kę", ja kupiłem Cyferkę+ na promocji i mam Canal+ za darmo na rok, a i tak ogładam przeważnie AXN i Nationale Geograpfic.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Telewizja na karte

Post autor: TVN_FAN »

Ja uważam, że TnK to tylko dla początkujących z telewizją satelitarną. Fajne ale kojarzy mi się z czymś takim jak kiedyś się miało telefon na kartę... Najlepsza dla mnie była i pozostanie Cyfra +.
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Telewizja na karte

Post autor: Łukasz »

chandler pisze:Dlaczego "N-kę", ja kupiłem Cyferkę+ na promocji i mam Canal+ za darmo na rok, a i tak ogładam przeważnie AXN i Nationale Geograpfic.
Ja wybrałem tę samą ofertę do sypialni właśnie. Umowa na 13 miesięcy, przez 12 miesięcy Canal+ i jakiś najniższy pakiet. A w pozostałych częściach domu i w laptopie oczywiście niezastąpiona w mojej "pracy"... kablówka! :lol2:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Telewizja na karte

Post autor: chandler »

Ta oferta TNK jest nawet fajna. Bym rozważył zamówienie tej telewizji, gdy mi abonament Cyfry+ wygaśnie, ale mogliby więcej dać kanałów, np: AXM, Nationale Geographic, Animal Planet.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

N na kartę

Post autor: avatar »

Czy myślicie że n na kartę do dobry pomysł?
Po co oni to zrobili, przecież jest już TNK HD z identyczną ofertą.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: n na kartę

Post autor: r_r16 »

Też uważam, że to dziwny pomysł. Dużo lepiej było by gdyby po prostu zmieniono nazwę "Telewizji na Kartę" na "n na kartę", albo do logo telewizji dorzucić logo n, żeby marka TNK kojarzyła się bezpośrednio z n.

Nie znam szczegółów umowy Polsatu z TVN, ale dlaczego Polsat trafił do TNK tylko w ramach promocji do końca sierpnia? Czy umowa nie pozwala umieścić kanałów Polsatu w TNK?
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: n na kartę

Post autor: avatar »

r_r16 pisze:Też uważam, że to dziwny pomysł. Dużo lepiej było by gdyby po prostu zmieniono nazwę "Telewizji na Kartę" na "n na kartę", albo do logo telewizji dorzucić logo n, żeby marka TNK kojarzyła się bezpośrednio z n.

Nie znam szczegółów umowy Polsatu z TVN, ale dlaczego Polsat trafił do TNK tylko w ramach promocji do końca sierpnia? Czy umowa nie pozwala umieścić kanałów Polsatu w TNK?
Trafił tylko do TNK HD do wersji SD już nie.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: n na kartę

Post autor: prze_kw »

Polsat w TNK HD jest jako 'haczyk', aby zachęcić do przejścia do n na kartę. Oprócz Polsatu w ofercie różnica między TNK HD a nnk jest taka, że w tej pierwszej po ostatnim doładowaniu mamy kanały bezpłatne przez rok, natomiast w nnk tylko przez miesiąc.
Liczą się tylko Fakty.
sakwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 17 cze 2011, 21:29

Re: n na kartę

Post autor: sakwa »

czerk, zapomniałeś jeszcze o tym, że NNK jest bardziej nowocześniejsza, szczególnie jeśli chodzi o te moduły nCAM HD, których w TNK nie było. A jest to na pewno bardziej przyszłościowe rozwiązanie.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: n na kartę

Post autor: prze_kw »

Otóż moduły były, dla TNK HD.
Liczą się tylko Fakty.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: n na kartę

Post autor: sybic »

r_r16 pisze:ale dlaczego Polsat trafił do TNK tylko w ramach promocji do końca sierpnia? Czy umowa nie pozwala umieścić kanałów Polsatu w TNK?
Podobno…
W umowie jest, że Polsat moze być tylko w N, a więc aby to obejść powstała nowa oferta N na kartę, która jest taka sama jak TnK HD. Zresztą użytkownicy TnK HD mogą dokonać migracji do N na kartę, a promocja Polsatu ma im w tej decyzji pomóc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości