[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kochani, to tylko spekulacje, jakie w ostatnich tygodniach pojawiły się na łamach bulwarówek. Wszak, gdyby mieć potwierdzone informacje, można by z tej listy wykluczyć co najmniej połowę osób, które nie wchodzą w grę z wielu różnych powodów.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

O udziale Kasprzykowskiego mówiło się od dwóch edycji, pewnie będzie również Deląg, no bo ktoś z 39 i pół na pewno zatańczy :tanczy: , był już Andersz /za krótko :x /, Widawska z wiadomych przyczyn nie zatańczy, Karolak miał śpiewać, Sonia ma małe dzieco, więc Dorota Deląg pasuje, Nastula też jest ok, no i mam nadzieję, że ciemnoskóry kucharz Józek też się pojawi :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Isadora pisze: Widawska z wiadomych przyczyn nie zatańczy,
Widawska była w 6 edycji :stop:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Plejada podała tym razem nazwisko pierwszej uczestniczki - bez niespodzianki, czyli Weronika Książkiewicz. W parze z Rafałem Maserakiem.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Niestety nie lubię gwiazd przechodzących z programu do programu, a Książkiewicz była prawie wszędzie, w tym, w beznadziejnym wg mnie Rankingu Gwiazd, niestety w dużym stopniu kieruję się sympatią dla gwiazdy i pani Książkiewicz mówię nie :nie: , no chyba, że powaliłaby mnie na kolana :shock: . Na forum TzG przeczytałam, że wystąpi była żona Ibisza, była niedawno w DDTVN i wywarła na mnie pozytywne wrażenie, a może też przemawia przeze mnie solidarność kobieca :P , Kasprzykowski, Richardson /jeśli będą/ bez większych emocji :neutral: , mam tylko nadzieję, że wśród tancerzy zobaczę Czarneckiego i Hulboja :)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Jak się dowiedzieliśmy, ta edycja będzie się różniła od poprzednich! Czym? Przede wszystkim formułą! Tym razem na parkiecie TVN zaprezentuje się 12 par, przez co program będzie krótszy od poprzedniej edycji o jeden odcinek.

Dotychczas w pierwszych odsłonach programu tańczyli najpierw panowie, potem panie. To też się zmieni. W pierwszym odcinku zatańczą... wszystkie pary i to swój indywidualny taniec!

Gwiazdy jak zwykle walczyć będą o Kryształową Kulę i… Porsche. Wiemy też, że przewidziano nagrodę dla tancerza – samochód.

W programie zobaczymy oczywiście niezastąpione jury: Iwonę Szymańską-Pavlović, Beatę Tyszkiewicz, Zbyszka Wodeckiego, Piotra Galińskiego oraz prowadzących - Kasię Skrzynecką i Piotra Gąsowskiego!

Oficjalną listę par poznamy 19 lutego, kiedy to odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wszystkich uczestników.
plejada.pl

Kiepsko, mniej, par, ale za to może będą jakieś bardziej wystrzałowe :D
Liczą się tylko Fakty.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Jak to możliwe, że będzie 12 par, a program krótszy tylko o jeden odcinek? Czy znowu będzie tak, że w pierwszym odcinku nikt nie odpadnie?
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Odpaść w pierwszym odcinku jest wyjątkowo przykro ;( , ale z drugiej strony już od początku zaczynają się emocje, wydaje mi się, że 12 par to dobra liczba, 14 par to jakoś za dużo mi się wydawało :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Olszówka i Dereszowska w TZG.Jkby to była prawda to super bardzo lubie Olszówke.

http://pomponik.pl/news/dereszowska-i-o ... 54310,4234
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

No, to jeśli spekulacje okazałyby się prawdą to skład pań powinien być taki: Deląg, Książkiewicz, Gardias, Olszówka, Dereszowska, Bohosiewicz, te nazwiska padały najczęściej, z panami jak zwykle trudniej, Kasprzykowski, ktoś z Na Wspólnej, ktoś z Brzyduli, może Nastula :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Wydaje mi się, że z Brzyduli oprócz Książkiewicz raczej nikogo nie możemy się spodziewać
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: madziulka »

Z " Brzyduli " do " Tańca z Gwiazdami ? "

http://www.vipnews.pl/page,article,aid,4705,index.php
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Dzisiejszy fakt piszę że na pewno wystąpią:
- Marcin Chochlew (Filip z "Na Wspólnej")
- Bartek Kasprzykowski
- Monika Richardson
- Dorota Deląg
- Weronika Książkiewicz
- Paweł Nastula
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Zamiast Chochlewa wolałabym Mazura czyli Kamila z Na Wspólnej, ciekawa jestem jakie pomysły na facetów miał producent tym razem :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości