Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Łukasz »

A dzisiaj w bardzo ciekawy sposób na pudlu zacytowali moją rozmowę z Kamilem Durczokiem, usuwając najważniejsze pytanie z niej. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamil Durczok

Post autor: Nika »

Przypomniało mi się teraz, jak z miesiąc temu zaprosił Durczok Palikota do "Faktów po Faktach", by tam na niego naskoczyć za to, że o Gęsickiej powiedział, że uprawia polityczną prostytucję. Nawet nie próbował dowiedzieć się dlaczego Palikot użył tej metafory, tylko jechał po nim przekrzykując gościa, że jak można o kobietach, przy kobietach tak się wypowiadać. Niezła hipokryzja co? :spiewa:

Oglądajcie póki jest ---------> wypowiedż widza o aferze stołowej w SK
Pierwsza reakcja prowadzącego: "A co to ma wszystko wspólnego z Walentynkami" :szalony:
A ten koles co zadzwonił to dobrze gadał, a odwracanie kota ogonem w studiu coś im nie wyszło, i tłumaczenia, że o aferze nie słyszeli.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: ~ »

Wojna TVN vs. Internauci trwa. :D Wczoraj na YT nie było ani jednego filmu z Durczokiem - teraz jest 32 filmy.
To się nazywa popularność :tanczy:.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Kamil Durczok

Post autor: TinkiWinki »

Jutro okaże się że to był dżołk, specjalnie to nagrali i wpuścili do sieci. Kamil nigdy w życiu tak sam z siebie nie użył by wulgaryzmów. Kiedyś na ulicy słyszał słowa na Ka i Gie ale zatykał uszy :D A może TVN wzorem PO wypuszcza specjalnie taka bombę by przykryć coś gorszego? Zawsze jak coś się szykuje niewygodnego dla PO, puszczają Palikota coby się ponawydurniał, głównie w TVN24 :D Później lud i media interesują się tylko chamem, prostytutką czy świńskim ryjem.

Poznańska ciekawostka :D Teraz kolej na TV Trwam :lol2:

Kim jest Rurek? Ktuś wie?
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Kamil Durczok

Post autor: TVN_FAN »

A dla mnie to sztucznie rozdmuchana sprawa. Szukanie kolejnej głupiej sensacji. Czy Om kogoś obraził ? NIE :!: Czy te słowa były skierowane do kogoś indywidualnie :?: Wg mnie NIE. No więc w czym problem....Dla mnie to sztuczna sprawa...
ZIMA
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: sybic »

TinkiWinki pisze:Kim jest Rurek? Ktuś wie?
Może ten, kto upublicznił to nagranie?
;)
http://www.wirtualnemedia.pl/article/26 ... _wideo.htm
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: piotrek888 »

"Kierowcy denerwują się i klną" i ten złowieszczy jego uśmiech po tej wypowiedzi :twisted:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: sybic »

"Jutro spotykamy się, przy czyściutenkim stole..."
Powiedział Kamil kończąc "Fakty"
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Kamil Durczok

Post autor: TVN_FAN »

Wielkie brawa dla Pana Kamila za zachowanie po "Faktach" Nie silił się na szczęście na żadne głupie przeprosiny a wprost zaznaczył, że wie o wszystkim i nie wypiera się tego co powiedział. A widocznie miał prawo takich słów użyć skoro tak powiedział :brawa: :brawa:
ZIMA
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: piotrek888 »

Zrobił chyba to na co wszyscy czekaliśmy. Powiedział to. A formę zostawiam już komu innemu do oceny.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Kamil Durczok

Post autor: Ptr15 »

Przed Faktami sam szybko przeczyścił kawałek stołu chusteczką :).
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: piotrek888 »

TinkiWinki pisze:Kim jest Rurek? Ktuś wie?
Rurek to realizator
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: ~ »

Jak Durczok zapowiadał na końcu FpF już widziałem w jego oczach że będzie chciał się odnieść do tego nagrania.:) Przez chwilę pomyślałem, że może przeprosi, a jednak nie. No i dobrze. Bo nie ma za co przepraszać.
Co innego jakby mu się przydarzyło coś takiego http://www.maxior.pl/film/122000/Prezen ... na_antenie :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Kamil Durczok

Post autor: maxxx »

No, trochę się faktycznie odkuł dziesiejszym zachowaniem na koniec "Faktów". Trochę pod włos tvnowskiej polityce walki z wiatrakami (internetowymi). Swoją drogą ciekawe czy bedzie miał nauczke. Bo po tej sytuacji takie zachowanie względem reszty ekipy wzbudzi raczej śmiech niż strach i popłoch. :lol2:
Jedno jest pewne; na całej sytuacji zyskał Rurek- a już na pewno popularność. Ponoć "Dostaje brawa, gdy tylko pojawi się na horyzoncie" :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Kamil Durczok

Post autor: anakin »

TVN_FAN pisze:A dla mnie to sztucznie rozdmuchana sprawa. Szukanie kolejnej głupiej sensacji. Czy Om kogoś obraził ? NIE :!: Czy te słowa były skierowane do kogoś indywidualnie :?: Wg mnie NIE. No więc w czym problem....Dla mnie to sztuczna sprawa...
Wulgaryzmy to cleb powszedni w pracy...też nie widzę problemu...ale p. Kamil mógł się powstrzymac przy tej pani, która pudrowała mu twarz :xx:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości