Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A jednak wygląda na to, że ''Barometr'' Leśkiewicza na jakiś czas wyleciał z anteny, bo Kuźniar dziś po 7.00 zaznaczył, że sobotnie poranki przez 'czas jakiś' będą do 12.00. Niedzielne bez zmian - do 10.50.
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: Fan! »

Kto dzisiaj prowadził serwisy w Poranku? Bo w Dniu na żywo pojawili się ich etatowi gospodarze Katarzyna Werner (chyba po raz pierwszy w tym paśmie) oraz Krzysztof Górlicki.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: piotrek888 »

Marta Kuligowska
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re:

Post autor: JacanTVN24 »

Camilo pisze:Już od samego rana Kuźniar zaznaczał, że dziś Poranek wyjątkowo do 12.00. Dodatkową godzinę nazwał 'Porankiem Extra'.
Co miał na myśli mówiąc Poranek Extra? :) Może ma ktoś z was czołówkę Poranka i parominutowy kawałek Poranka 16/9? Chętnie zobaczę jak to wygląda, tylko proszę nie wstawiać 20 sekundowych urywków, tylko trochę dłuższe. :spiewa:
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Poranek TVN24

Post autor: JacanTVN24 »

~ pisze:Dzisiaj był świetny Poranek. Wszyscy siedzieli przy stole i sobie rozmawiali. Było miło i śmiesznie. Czasami może nawet za bardzo :).
pop pisze:Dziś "Poranek" prowadzi Marcin Leśkiewicz. :uhh:
Ma ktoś może film z tego wzajemnego "weselenia się przy stole" wraz z Leśkiewiczem? jestem bardzo zainteresowany tą sprawą :D
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: Fan! »

Marcin Leśkiewicz prowadził Poranek jak do tej pory tylko 6 i 7 grudnia w (zastępstwie za Kuźniara). Dzisiaj gospodarzem porannego pasma był Jarosław Kuźniar pogłoski o jego rzekomym urlopie nie potwierdziły się. To prawda, jak zawsze było wesoło.
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Poranek TVN24

Post autor: pad83 »

W ostatnim czasie nastąpiły zmiany w Poranku. Zamiast Marty Kuligowskiej, serwisy prowadzi Beata Tadla. Co sądzicie o takiej zamianie?
W ten sposób Beata Tadla została całkowicie odsunięta od serwisów w paśmie "Dzień na żywo".
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: piotrek888 »

Beata prowadzi serwisy już od lutego w Poranku. Fajnie. Możemy ją zobaczyć z innej strony. W Dniu na żywo też jeszcze nie raz będzie. Owszem brakuje jej w tym paśmie.
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Poranek TVN24

Post autor: pad83 »

piotrek888 pisze:Beata prowadzi serwisy już od lutego w Poranku. Fajnie. Możemy ją zobaczyć z innej strony. W Dniu na żywo też jeszcze nie raz będzie. Owszem brakuje jej w tym paśmie.
Wiem,że najbliższym czasie Beaty nie będzie w "Dniu na żywo". Nawet sama nie wie kiedy to będzie, choć chętnie bym tam wróciła
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Poranek TVN24

Post autor: pad83 »

Nie ma nic przeciwko temu, że Beata prowadzi "Poranki" jednak powinna mieć możliwość prowadzenia również "Dnia na żywo". Z tego co wiem nie szybko tam wróći.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: piotrek888 »

pad83 pisze:Nie ma nic przeciwko temu, że Beata prowadzi "Poranki" jednak powinna mieć możliwość prowadzenia również "Dnia na żywo". Z tego co wiem nie szybko tam wróći.
Teraz prowadzi poranek proste. Takie zmiany są nieuniknione ktoś przecież serwisy w poranku prowadzić musi. A nie sądzę aby Beata marudziła bo kocha to co robi czyli swoją pracę i niezależnie czy prowadzi poranek czy dzień na żywo.
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Poranek TVN24

Post autor: pad83 »

piotrek888 pisze:
pad83 pisze:Nie ma nic przeciwko temu, że Beata prowadzi "Poranki" jednak powinna mieć możliwość prowadzenia również "Dnia na żywo". Z tego co wiem nie szybko tam wróći.
Teraz prowadzi poranek proste. Takie zmiany są nieuniknione ktoś przecież serwisy w poranku prowadzić musi. A nie sądzę aby Beata marudziła bo kocha to co robi czyli swoją pracę i niezależnie czy prowadzi poranek czy dzień na żywo.
Zapewne masz rację, jednak wiem że chętnie by wróciła do "Dnia na żywo". Pozatym kiedyś prowadziła i "Poranek" i "Dzień na żywo" nie było OK i nikomu to nie przeszkadzało
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Poranek TVN24

Post autor: pad83 »

pad83 pisze:
piotrek888 pisze:
pad83 pisze:Nie ma nic przeciwko temu, że Beata prowadzi "Poranki" jednak powinna mieć możliwość prowadzenia również "Dnia na żywo". Z tego co wiem nie szybko tam wróći.
Teraz prowadzi poranek proste. Takie zmiany są nieuniknione ktoś przecież serwisy w poranku prowadzić musi. A nie sądzę aby Beata marudziła bo kocha to co robi czyli swoją pracę i niezależnie czy prowadzi poranek czy dzień na żywo.
Zapewne masz rację, jednak wiem że chętnie by wróciła do "Dnia na żywo". Pozatym kiedyś prowadziła i "Poranek" i "Dzień na żywo" nie było OK i nikomu to nie przeszkadzało
Chciałbym sprostować moją powyższą wypowiedź.

Zapewne masz rację, jednak wiem że chętnie by wróciła do "Dnia na żywo". Pozatym kiedyś prowadziła i "Poranek" i "Dzień na żywo" i było OK i nikomu to nie przeszkadzało
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: piotrek888 »

Jarek reklamuje świąteczny Poranek od 7 do 12. Reklama bardzo sympatyczna. Zawłaszcza z kurczakiem :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość