Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matiffff
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 07 gru 2008, 21:54

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: matiffff »

nierozumiem tego tvn trzymaja durczoka za kupe kasy . biora jakis nowych redaktorow . a agatce daja ochłapy
matiffff
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 07 gru 2008, 21:54

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: matiffff »

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: piotrek888 »

Nie wiem czy było znalazłem przez przypadek

Obrazek
matiffff
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 07 gru 2008, 21:54

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: matiffff »

panowie agatka ma kogos co sadzicie o jej usmiechu i nogach
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

matiffff pisze:panowie agatka ma kogos
Ma i muszę przyznać , że już czas najwyższy na sformalizowanie tego związku :lol2: !! :spiewa:
co sadzicie o jej usmiechu i nogach
Wiemy , że to dwa piękne zjawiska , ale niestety bardzo rzadko dane nam jest (było) je podziwiać ;( !!


Chyba się domyślam, czemu Agatki nie ma już w serwisach.... :roll: !! Kryzys dosięgnął i tvn..... w skutek czego być może serwisów nie prowadzą już "ruchomi" regionalni reporterzy-prezenterzy :mhm: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Ohhh :/ Widzę, że Agatki, to Ty dzisiaj ani razu nie widziałeś :o :hmm: Właściwie, to dzisiaj raczej trudno było o oglądanie jej ;) Raczej słuchanie zdecydowanie :D Wrócił do niej, jakże kiedyś lubiany przez nią, temat lotniczy :) Polska znów dostała jakieśgraty, z których jeden lądował dziś w Powidzu :) Agata była nawet na pokładzie tego cacka :)

Obrazek Obrazek Obrazek

Tylko trzy i to w dodatku takie marne capsy :/
marcinkowsky pisze:Ma i muszę przyznać , że już czas najwyższy na sformalizowanie tego związku :lol2: !! :spiewa:
Uważaj, żebyś nie wykrakał :D
Chyba się domyślam, czemu Agatki nie ma już w serwisach.... :roll: !! Kryzys dosięgnął i tvn..... w skutek czego być może serwisów nie prowadzą już "ruchomi" regionalni reporterzy-prezenterzy :mhm: ??
Tzw. cięcia budżetowe? :mhm: Zamiast ciąć koszty, lepiej by sobie co niektórzy z tvn odcięli... głowę :devil:
:D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: sybic »

Obrazek
matiffff pisze:nierozumiem tego tvn trzymaja durczoka za kupe kasy . biora jakis nowych redaktorow . a agatce daja ochłapy
Zgadzam się z kolegą. Fakty z Agatą... aż chciało by się oglądać.
marcinkowsky pisze:Kryzys dosięgnął i tvn.....
To może by tak zwolnić Durczoka?
Nie od dziś wiadomo, że najlepszy sposób na ratowanie uciekających zysków firmy (obojętnie jakiej) to są oszczędności na kosztach osobowych. TVN powinien to przemyśleć.
Mam mieszane uczucia po sprawie z Rurkiem, więc Durczoka bym nie żałował.
mbas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 04 sty 2009, 16:27

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: mbas »

Agata miała relacje z bardzo wietrznego Poznania (bez czapki :twisted: ) w serwisie o 18:00. Powiedziała że mamy dziś 24 kwietnia 8)
Przydały by się jakieś capsy.
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: LethalOne »

Tego niestety nie mam, moze ktos inny to zlapal :)

Dzisiejszy reportaz


LINK - http://www.mediafire.com/download.php?zbmn0kgzcnn


Obrazek



.
Obrazek
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

mbas pisze:Agata miała relacje z bardzo wietrznego Poznania (bez czapki :twisted: ) w serwisie o 18:00. Powiedziała że mamy dziś 24 kwietnia 8)
Przydały by się jakieś capsy.
No niestety na mnie nie liczcie :/ Oglądałam serwis gdzieś do 20 po szóstej i się znudziłam i wyłączyłam telewizor ;)

24 kwietnia :> Hmmm :> Spieszy jej się dokądś :D
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Czyżby nadszedł kolejny przypływ intensywnej pracy pani redaktor ? :D Oby :plus:
Dziś w swojej ludowej chuście. Ostatni raz miała ją na sobie podczas "dnia bez samochodu". Widocznie zakłada ją tylko do rozmów z władzami Poznania :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Jejku :o !! Jejkuuuhkhhhh :shock: !! Ale mam mieszane uczucia jak tu zaglądam :o !! Z jednej strony radocha taka , że Agatka pojawia się w ogóle w telewizji -ostatnio bywało z tym kiepściuchno :/ !! A z drugiej smutek , że mimo tego, że była ani razu jej nie widziałem ;( !! Towarzyszę jej wyłącznie duchem :neutral: !!
epsztajnek pisze:Czyżby nadszedł kolejny przypływ intensywnej pracy pani redaktor ? :D Oby :plus:
Dziś w swojej ludowej chuście. Ostatni raz miała ją na sobie podczas "dnia bez samochodu". Widocznie zakłada ją tylko do rozmów z władzami Poznania :lol2:
A co tam chusta :lol2: !! Najważniejsze , że jest Agatka :tanczy: !! :lol2: Chustę się przeżyje :lol2: !!
LethalOne pisze:Tego niestety nie mam, moze ktos inny to zlapal :)

Dzisiejszy reportaz


LINK - http://www.mediafire.com/download.php?zbmn0kgzcnn
[/img]
Wiecie kochani :P !! Capsy to wspaniała rzecz ,ale taki filmik , to moje życiowe marzenie :tanczy: !! :jupi: Dzięki Ciii :jupi: !!
No się czasy "zalatane" przypominają , kiedy to Agatka witała co ważniejszą maszynę lądującą na wielkopolskiej ziemi :P !!

Dzięki Wam wszystkim za wszelakie dobro :P !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
vols
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 25 mar 2009, 20:46

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: vols »

Witam, jestem nowym użytkownikiem, ale od dawna śledziłem wątki na tym forum. Zwłaszcza ten! Teraz się trafiło, że Agata miała reportaż z tematu lotnictwa, którym się interesuję, zatem myślę, że można dorzucić tu także zdjęcie ze strony Sił Powietrznych (sp.mil.pl)

Obrazek


Pozdrawiam,
Maciek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Nie nooo - historia normalnie się powtarza z dokładnym , wręcz lustrzanym odbiciem :) !! Kiedyś też znajdowaliśmy w różnych agencjach fotki Agatki dzierżącej swój mikrofon z drugiej strony kamery :tanczy: !! Ale na szczęście po odpowiedniej stronie obiektywu aparatu :P !!!
vols pisze:Witam, jestem nowym użytkownikiem, ale od dawna śledziłem wątki na tym forum. Zwłaszcza ten! Teraz się trafiło, że Agata miała reportaż z tematu lotnictwa, którym się interesuję, zatem myślę, że można dorzucić tu także zdjęcie ze strony Sił Powietrznych (sp.mil.pl)

Obrazek
Ale śliczniutko jej w tej czapie :szalony: !! :lol2: Jejku -czemu nigdy nie wystąpiła w niej na wizji :plus: !! :racja: Normalnie anioł :P !! :aniol:
Pozdrawiam,
Maciek
Witamy i pozdrawiamy :P !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: LethalOne »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości