TVN Lingua

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

To piszmy do sieci kablowych, Âżeby chociaÂż odpowiedzieli TVN-owi na pytanie dotyczÂące TVN GRA. Bo ja rozumiem to, Âże nie bĂŞdÂą dawaĂŚ propozycji, poniewaÂż nie otrzymali odpowiedzi dotyczÂącej TVN Gra.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ostatnio zaÂłwaÂżyÂłem, Âże w ramĂłwce tvn lingua pojawiÂł siĂŞ wreÂście zapowiadany angielski Big Brother. Co prawda caÂły program trwaÂł 25 i byÂł skrĂłtem z ringu, ale i tak brawa dla tvn lingua :tanczy:
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

jutro rusza Narodowy Test JĂŞzyka Angielskiego 2007 - w serwisie internetowym TVN Lingua kaÂżdy bĂŞdzie mĂłgÂł sprawdziĂŚ swĂłj poziom znajomoÂści jĂŞzyka angielskiego...

http://tvnlingua.onet.pl/test_jezyka.html - prĂłbny test.
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

karolchelm pisze:jutro rusza Narodowy Test JĂŞzyka Angielskiego 2007 - w serwisie internetowym TVN Lingua kaÂżdy bĂŞdzie mĂłgÂł sprawdziĂŚ swĂłj poziom znajomoÂści jĂŞzyka angielskiego...
Fajny ten test, 3 poziomowy. 36 punktĂłw na 45 zdobyÂłam. NastĂŞpnym razem pĂłjdzie lepiej! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

30/45 :roll:

III poziom ciut mnie rozbiÂł. :hyh:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MĂłj wynik: 32/45 . RzeczywiÂście. Na III poziomie udaÂło mi siĂŞ odpowiedzieĂŚ poprawnie jedynie na 4 pytania...
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ha! 42/45. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

POpieram pisze:Ha! 42/45. :D
Szacun! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

TVN lingua chyba zaczĂŞÂła uczyĂŚ teÂż innych jĂŞzykĂłw niÂż angielski - widaĂŚ to po programach.
Chatter Box Niem., Chatter Box Fr., Fliege auf Hirsch, Mouche-toi, Cerf!, Extr@ French, Extr@ German (coœ chyba typu Extr@ z TVP, programy ró¿ni¹ siê tylko jêzykiem i tym, ¿e jeden jest w Berlinie, a drugi w Pary¿u).
Z tego co pamiĂŞtam TVNlingua miaÂła nauczaĂŚ teÂż wÂłoskiego i hiszpaĂąskiego.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Lingua

Post autor: pop »

Ostatnio nie oglądam TVN Lingua, ale dziś przeczytałem, że na antenie pojawił się nowy program, który prowadzi prof. Bralczyk. "Na słówko" - bo tak się nazywa - nadawany jest we wtorki i czwartki o 18.25. Oglądał już ktoś ten program?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: TVN Lingua

Post autor: Faktomaniak »

Czyżby po likwidacji TVN Gra przyszła kolej na TVN Lingua ?

Grupa TVN wystąpi do KRRiT o zgodę na zaprzestanie z dniem 15 lipca 2009 r. nadawania kanału TVN Lingua. Jak informuje nadawca, projekt po dwóch latach od startu nie osiągnął satysfakcjonującego poziomu rentowności.

Ekipę stacji tworzą głównie współpracownicy. Etatem z TVN Lingua są związane tylko cztery osoby. - Dołożymy starań, aby znalazły one zatrudnienie w innych strukturach firmy - zapewnia Wirtualnemedia.pl Karol Smoląg, rzecznik prasowy TVN. - Trudno już dziś mówić o konkretnych personalnych rozstrzygnięciach - zastrzega jednak.

Stacja co najmniej do czerwca ma nadawać w normalnym trybie, w ramówce nie zabraknie premierowych odcinków sztandarowych programów. Kanał nie będzie się jednak angażował w nowe przedsięwzięcia.

TVN Lingua istnieje od 16 października 2006 roku. Początkowo stacja była dostępna tylko w ramach platformy n, w październiku 2008 roku została włączona do oferty Cyfry+. Telewizja jest dedykowana osobom uczącym się języków obcych.
Źródło: Wirtualnemedia.pl

To juz drugi kanał grypy ITI . Ciekawe ktory bedzie następny :hmm:
NOWA ERA W TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: TVN Lingua

Post autor: Marcin »

Trzeci. TVN Med też już nie nadaje.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: TVN Lingua

Post autor: skorupa2006 »

I myślę że na razie ostatni. Mówi się o TVN Meteo, jednak jak ITI przyznaje koszty jego produkcji są znikome.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: TVN Lingua

Post autor: Faktomaniak »

Marcin napisał:
Trzeci. TVN Med też już nie nadaje.
Marcinie ale TVN Med nie zniknął całkowicie a "przeniósł się" do( albo aż) Intenetu.
NOWA ERA W TVN
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TVN Lingua

Post autor: DJ Ice »

skorupa2006 pisze:I myślę że na razie ostatni. Mówi się o TVN Meteo, jednak jak ITI przyznaje koszty jego produkcji są znikome.
Sytuacja była bardzo prosta - jeden z kanałów z grupy ITI musiał teraz zakończyć nadawać. Pod uwagę był brany kanał TVN Meteo i TVN Lingua. Postawiono na to drugie ponieważ ITI nie miała z tego kanału praktycznie żadnych korzyści - oczywiście finansowych, a sam kanał - nie oszukujmy się - przynosił straty. Szkoda nawet na dystrybucję takiego kanału w dobie kryzysu. Moim zdaniem to dobre posunięcie zważywszy na bardzo wąską grupę docelową takiego kanału i widzów. Choć nie w każdej stacji słupki z oglądalności są ważne. Dodać do tego można fakt, że TVN Meteo jest bardziej rozchwytywane niż TVN lingua. Ba. Grupa zamierza jeszcze bardziej inwestować w kanał poświęcony pogodzie co podkreślił Piotr Walter. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości