Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

Mam nadzieję, że Beata zagości na dłużej w "Dniu na żywo". Nie było Beaty w tym paśmie aż 6 tygodni.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

pad83 pisze:W jakiej sprawie się wypowiadała ??
O adopcji na odległość. I uprzedzając kolejny pytanie. Tak Beata uczestniczy od lat w takiej akcji.
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

W dzisiejszym "Poranku" po serwisie o 7. Beata przyznała,że cierpi na batrachofobie. Po tym jak Kuba pokazał fotkę na których były dwie żabki.

Batrachofobia jest to lęk przed żabami.


Zauważyłem, że Kuba się złoświwy w stosunku do Beaty.

Sądziłem , że jak nie było Beaty w "DnŻ" przez aż sześć tygodni, to zagości w tym paśmie na dłużej, a po tygodniu obecności "DnŻ", znów wróciła to "Poranka". Czyżby była to jednorazowa obecność Beaty w "DnŻ"?
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Beata Tadla

Post autor: fajny »

Nie. Jeden tydzień będzie w Poranku a drugi w DnŻ.
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

fajny pisze:Nie. Jeden tydzień będzie w Poranku a drugi w DnŻ.
Skąd o tym wiesz ??
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Czy Wy na prawdę nie rozumiecie jednej, jedynej rzeczy. Beata Tadla prowadzi zarówno Dzień na żywo jak i Poranek. Jest obecna w obu pasmach. To tak jak by zarzucić Brygidzie Grysiak, że w tygodniu jest reporterką a w weekend prowadzi Dzień na żywo. Ludzie skończcie z tą głupią grą. A czemu Beata nie tu a czemu nie tak. Po prostu tak jest. My nie układamy grafiku TVN24 i bardzo dobrze. Są do tego kompetentni ludzie, którzy wiedzą gdzie i kiedy kogo wsadzić aby zbić oglądalność.
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

piotrek888 pisze:Czy Wy na prawdę nie rozumiecie jednej, jedynej rzeczy. Beata Tadla prowadzi zarówno Dzień na żywo jak i Poranek. Jest obecna w obu pasmach. To tak jak by zarzucić Brygidzie Grysiak, że w tygodniu jest reporterką a w weekend prowadzi Dzień na żywo. Ludzie skończcie z tą głupią grą. A czemu Beata nie tu a czemu nie tak. Po prostu tak jest. My nie układamy grafiku TVN24 i bardzo dobrze. Są do tego kompetentni ludzie, którzy wiedzą gdzie i kiedy kogo wsadzić aby zbić oglądalność.
Piotr co taki nerwowych jestes??

Każdy ma prawo wypowiadać się. Żyjemy w kraju demokratycznym. Niektórzy obawiają się, że trzy dni obecności w zeszłym tygodniu Beaty w "Dniu na żywo" było tylko chwilowym epizodem Beaty w tym paśmie. Poza tym stąd te wypowiedzi z powodu, sześciotygodniowej nieobecności Beaty w "Dniu na Żywo". To zaniepokoliło widzów TVN24. Poza tym Beaty już dawno nie było w programie "24 godziny". Poza tym zastanawiam się dlaczego Beata jako jedyna z prowadzących "Fakty" nigdy nie prowadziła "Faktów na Faktach".

Co do kompetentnych ludzi, którzy układa grafik, żeby oglądalność była jak najwiękssza, mam poważne wątpliwości, ponieważ już nie jeden raz "Fachowcy" bardzo się pomylili.
Wystarczy wziąść pod uwagę teleturniej "Jaka to melodia", który według "fachowców" miał istnieć tylko 2 lata, a istnieje 12. Poza tym "Taniec z gwiazdami" miał się skończyć według "ekspertów" po 3 co najwyżej po 6 edycji. Obecnie trwa 9 i będą kolejne. Więc mi nie mów o kompetencjach i nieomylności "ekspertów".
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

Dziś w "Poranku" Beata wyglądała świetnie. Częściej powinna występować w takich kostiumach.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Obrazek
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

piotrek888 pisze:Obrazek
Dlaczego umieściłeś starą fotkę?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Bo jej jeszcze tu nie było :roll:
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

piotrek888 pisze:Bo jej jeszcze tu nie było :roll:
F

Ta fotka jest już na tym forum, przejrzyj dokładnie forum o Beacie. Z tego co pamiętam jest na dwudziestej któreś stronie tego forum o Beacie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

pad83 pisze:Ta fotka jest już na tym forum, przejrzyj dokładnie forum o Beacie. Z tego co pamiętam jest na dwudziestej któreś stronie tego forum o Beacie.
Przejrzałem, wybacz nie ma :roll:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Beata Tadla

Post autor: epsztajnek »

Pierwsza połowa tygodnia
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

piotrek888 pisze:
pad83 pisze:Ta fotka jest już na tym forum, przejrzyj dokładnie forum o Beacie. Z tego co pamiętam jest na dwudziestej któreś stronie tego forum o Beacie.
Przejrzałem, wybacz nie ma :roll:
Przejrzałem dokładnie całe forum o Beacie i to zdjęcie znajduje się na stornie 11. Wpis z dnia 22 czerwiec 2006. Autor : ZeTek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości