Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matiffff
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 07 gru 2008, 21:54

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: matiffff »

jak pani agata nazywa sie teraz
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Przeczytaj jeszcze raz ostatnią stronę wątku , a następnie postaraj się zrozumieć przeczytany tekst :hyh:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Ehhhhh.... :neutral: !!

Ja od pewnego czasu tylko tak sobie wzdycham :neutral: !! Nie wiem , czym to się dla mnie skończy :roll: ?? :neutral: !!
epsztajnek pisze:Historyczny moment :) Pierwszy materiał Agaty pod nowym nazwiskiem
Obrazek Obrazek
Ja cię...... :o !! Teraz to już nic nie będzie takie jak kiedyś.... :uhh: !! :hyh:

Pocieszające jest tylko to -oczywiście dla Agatki , bo dla nas nie ma już żadnego pocieszenia ;( !! , że teraz Agatka ma mniej pisania podczas składania podpisów :lol2: !!

No i prośba do moderatorów o zmianę nazwy wątku ;) !! :spiewa:

Może być tak: Agata Wolna (Tomaszewska) :) !!

PS Cholera też bym chciał mieć takie nazwisko :mhm: !! Drodzy Państwo Wolni -może mnie zaadoptujecie, nim postaracie się o własne pociechy :) ?? Jestem porządnym człowiekiem , nie kłamię, nie piję , nie palę , szanuję sąsiadów , dbam o porządek w domu ...... jestem uczuciowy , potrafię się odwdzięczyć za czułość ...... :lol2: !! :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: TinkiWinki »

Pani @, właściwie to już nie @ :), zachowała się niestosownie. 6 setek stron w wątku i nigdzie nie ma fotki ze ślubu. Wstydzi się męża czy jak? Obrazek



Straszne pustki tutaj, forum chyba dorosło :lol2:
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: marcinkowsky »

TinkiWinki pisze:Pani @, właściwie to już nie @ :), zachowała się niestosownie. 6 setek stron w wątku i nigdzie nie ma fotki ze ślubu. Wstydzi się męża czy jak? Obrazek
Widać nie znasz Agatki.... Pani Agaty (teraz trzeba bardziej dystyngowanie się o niej wypowiadać z racji zmiany stanu cywilnego na poważniejszy :lol2: !! ) ;) Ona strzeże swego życia prywatnego jak największego skarbu :cicho: !! :rozglada:

No , ale w sumie chciałoby się zobaczyć jak pięknie wyglądała :) !! :aniol:

Straszne pustki tutaj, forum chyba dorosło :lol2:
[/quote]

Nieeee :nie: !! To nam nie grozi :devil: !! To decyzje tvn skutecznie odstraszają..... zważ , że to , o czym teraz piszę , to już nie jednostkowy przypadek - można je przytaczać bez końca :twisted: !! :evil:

A poza tym , przyznam szczerze , kibicowanie mężatce ,to nie to samo , co kibicowanie pannie :neutral: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: epsztajnek »

Czyżby pani redaktor Wolna została stałym współpracownikiem niedzielnego PiŚ :?: Dwie jaskółki wiosny jeszcze nie czynią :mhm:
Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Czyżby pani redaktor Wolna została stałym współpracownikiem niedzielnego PiŚ :?: Dwie jaskółki wiosny jeszcze nie czynią :mhm:
No wiesz -Agatka awansowała :) !! Robi raz na tydzień materiały do "głównego dziennika" tvn24 :devil: !! :devil:
Łoooo , to byłby szał istny :devil: !! Fajna robota jakby na to nie patrzeć ;) !! Jeden materiał na tydzień :D !! :twisted:

Dzięki epszt za info i capsy :) !! 8)

PS Piękniejsza , czy mi się tylko wydaje :> ?? :aniol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
matiffff
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 07 gru 2008, 21:54

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: matiffff »

panowie co tam agata na pogotowiu robila znowu ratownicy prostetuja bo zarabiaj 7 zł na godzine.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: marcinkowsky »

Hejjjkkkiii :D !!

Mam krótkie, acz dość istotne pytanko :) !! A Agatka to jeszcze żyje jako reporterka , czy już nie działa w tym zakresie :> ?? Taka tutaj cisza... bezruch ...i w ogóle .... :rozglada: ?? :neutral:

Ja przyznam się szczerze , że nie oglądam tvn24 , bo i nie mogę , bo i nie mam czasu , bo i mi się nie chce mieć cokolwiek z tą stacją wspólnego.... :spiewa: !! :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: epsztajnek »

Działa , działa, w zeszłym tygodniu miała materiał dla PzP o chłopaku zamordowanym podczas manifestacji w stanie wojennym w Poznaniu. I chociaż na końcu przedstawiła się po "nowemu" - i tak też był podpisany materiał - to Joasia Kryńska zapowiedziała ją po "dawnemu" :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Działa , działa, w zeszłym tygodniu miała materiał dla PzP o chłopaku zamordowanym podczas manifestacji w stanie wojennym w Poznaniu. I chociaż na końcu przedstawiła się po "nowemu" - i tak też był podpisany materiał - to Joasia Kryńska zapowiedziała ją po "dawnemu" :devil:
No masz.... co za sentyment do dawnego nazwiska Agatki :P !! Joasia chyba jako jedyna mnie rozumie :lol2: !! :lol2:

Btw. kiedy pisałeś o stanie...wojennym ... ja już myślałem , że o błogosławionym :hyh: !! :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: LethalOne »

Reportaz z Solnej spod sadu


LINK - http://www.mediafire.com/?iaxzwbb0jmz


Obrazek



.
Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: marcinkowsky »

Ołłłl ... łał :tanczy: !! :lol: Właśnie na to czekałem.... sam próbowałem podczas tych sekund, kiedy oglądałem tvn24 natrafić na relację Agatki... bezskutecznie :spiewa: !! Ale dzięki Ciiiii LethalOne z całego serca :tanczy: !! :) Chciałem to usłyszeć.... i usłyszałem :ech: !! Tematem zajmuje się Agata...Wolna :uhh: !! ;(

To już nie to samo ..... :( !! :neutral:

Jedynie profesjonalizm i uroda te same :racja: !!

Ba nawet kolczyki to coś z gatunku "inne" :lol2: !! :D :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
matiffff
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 07 gru 2008, 21:54

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: matiffff »

panowie moze ktos wrzucic dzisejsze pzp
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: epsztajnek »

Pani redaktor Wolna przypomina, że wciąż jest pracownikiem TVN24 :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości