[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

kamilkomentuje pisze:...tak wyjątkowe, że można oglądać je " w nieskończoność" np. Mellkart Ball
Zgadzam się, tak w ogóle, ale nie z tym przykładem. Bo Mellkart Ball nie jest przykładem talentu tylko... nieporozumienia. Dwóch gości pokazuje co można zrobić ze swoim ciałem... Jak są tacy dobrzy, to niech w olimpiadzie startują ;)
Medal olimpijski to lpesze niż wygrana w "Mam talent".
Uważam, że wyjątkowi to byli ci co parodiowali Mellkart Ball ;)
Albo Pan Ząbek ze swoim pierwszym numerem ;)
O gustach można dyskutować i dyskutować...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

http://www.medialink.pl/artykul/5567,Ma ... sie,group4

Trasa koncertowa? Dobry pomysł. Za czasów pierwszych edycji Tańca z gwiazdami też było coś takiego.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

@Pemol: Dokładnie, śa gusty i guściki i tego sie trzymajmy. Co do najbliższego odcinka - zapowada się ciekawie, pojawi się sporo talentów wokalnych w tym. m.in. wspaniały wysep dziewczyny (danych nie pamiętam) w utworze Halelujah. Osobiście nie mogę się już doczekać :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Mam talent

Post autor: Elek »

No dziewczyna od hallelujah już wiem że bedzie wielka faworytka w tym moją,
To było nieziemskie wykonanie...
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Moją faworytka jest juz od jakiegos miesiąca. Na YT jest pełno jej piosenek.

I właśnie w takich chwilach żałuję, że w Polsce nie ma "X Factor'a"... :x
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Olbrzmni talent: Kasia Popowska. Jej konto na YouTube - ohhh... fantastyczny głos. Wiele polskich wokalistek (jak i tych zagranicznych) pozazroscilo by jej glosu. To jest kandydatka na wygraną. Moim kandydatem jest rownież Marcin (blond włosy, polak-francuz w jednym, super spewa po francusku(. Osobiscie chcilbym aby w tej edycji na podium znalazło sie dwojka wokalistów. Bo co jak co, ale w tej edycji wokaliscie są najlepsi. Tak myślę. A ja tez załuje ze niema X Factor'a ;/
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Mam talent

Post autor: mfdtv4 »

TVN dla odmiany mógłby dać X-Factora zamiast YCD ;p Tańcuchy już się przejadły. Dobrze, że jest MAM TALENT i JOŚ dla odmiany... a nie tylko TZG i YCD
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Niewiem czy to prawda, ale w necie chodza pogłoski iż Kasia Popowska - jedna z faworytek NIE dostała się do finałowego etapu programu MT :( Oby to była nie prawda. Czekam na 20:35 :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

No i znamy 40 uczestników. Z tego co się naliczyłem to chyba 16 związanych z muzyką.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Żal, Żal, Żal, Żal, Żal!!! Co to ma być! To jest półfinałowa 40-tka?! Gdzie Kasia Popowska?! Gdzie ta mała "Eurydyka"?! Co robi charczący pulpet w półfinale?! A Grzybki po cholere! Anna Gogola, która śpiewała w wymyślonym przez siebie języku? "Pan Ząbek" ma talent?! jest BARDZO zawiedziony. Bardzo.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Też jestem zawiedziony niektórymi wyborami jurorów. Szkoda mi Kasi Popowskiej. No ale cóż, musi być różnorodność w tym programie. Zdecydowanie za dużo wokalistek. I to, niestety, bardzo dobrych. Któraś stacja powinna w końcu wprowadzić "X Factora". O ile się nie mylę, to od czasów "Idola" nie było w Polsce talent show dla śpiewających z prawdziwego zdarzenia. :roll:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Jak to nie było? A Fabryka Gwiazd to co :)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Mam talent

Post autor: mfdtv4 »

Fabryka Gwiazd okazała się wielkim niewypałem. Połączenie BigBrothera z Idolem... Średni pomysł... :stop:
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Mam talent

Post autor: marek110 »

Od soboty mam talent będzie o 20:00. Odcinek na żywo będzie o 15 minut dłuższy niż odcinek castingowy.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mam talent

Post autor: prze_kw »

Dobór osób do półfinałów to jakaś farsa. Brak faworytki większości osób - Kasi Popowskiej, obecność kiepsko śpiewających Madoxa (i nie chodzi tu o jego image, tylko o naprawdę cienki głos), rudej fanki Chylińskiej czy Żakliny. Rozumiem, że ma być różnorodność występów, ale Kasia Popowska i Kasia Sawczuk (12latka, śpiewała "Tańczące Eurydyki", A.German) są dużo lepszej od Wiktorii Katajew i tego małego rudzielca. Wielkim plusem jest obecność obu grup Hip-Hopowych, Ani Gogoli (białe marszczone portki i piosenka AC/DC :D)i Ani Teliczan (śpiewała Rehab, moja osobista faworytka ; )).


PS. Myślę, że duża ilość śpiewających osób w tej edycji da do myślenia i że wkrótce zobaczymy polską wersję The X-Factor by TVN :)
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości