Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

w ksi¹zce leesa s¹ kawa³ki o tym jaka to podpora i niezbêdnym elementem Fucktów sta³ siê A*tomat. Przez ca³¹ ksi¹¿kê go chwali i wogóle... :? A np o Anitce jako o swojej nastepczyni nic nie napisa³... :twisted: A*tomat niby jak jedyny od poczatku prawie wszystko wiedzia³ o dziennikarstwie... przeszed³ z teleexpressu...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ten Kajdanowicz to mocno podejrzany typ i pytam siê dlaczego jest tak chwalony :?: Nie czyta³em jeszcze w ca³oœci ksi¹¿ki Lisa ale to co ty kamuii napisa³aœ oznacza, ¿e innych tak czêsto jak jego nie wymienia. Pamiêtam te¿, ze kajdanowicz nie by³ czêsto obecny przy specjalnych wydaniach faktów tzn.ostatnio nawet by³ ale wczeœniej prym wiedli Sekielski czy Kunica czy Sobieniowski z Krakowa.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

michos pisze: Jezu, ilu tu pracownikĂłw tvn-u pisze, i to takie brzydkie rzeczy!?
Na koleÂżankĂŞ z pracy, na jej fanĂłw!!! Ten tvn, to chyba jakieÂś gniazdo Âżmij?
Wspó³czuÌ dziewczynie, ¿e przysz³o jej pracowaÌ w takim zoo! Ale jest jedna
rada. JeÂśli Anita dobrowolnie nie chce opuÂściĂŚ tvn-u, to trzeba by jej
zaÂłatwiĂŚ wystĂŞp u WojewĂłdzkiego (tylko jak? WszĂŞdzie sÂą potrzebne chody, lub
umowy!) – pamiĂŞtacie, Lis siĂŞ u niego pojawiÂł i za jakiÂś czas wyleciaÂł z tvn i
dostaÂł posadkĂŞ w polshicie!
yyy. nazwiska?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tobi ale to nie ja napisaÂłem :!: :!: :!:
Pewnie masz to z forum gazety i pomyÂślaÂłeÂś sobie, Âże to ja napisaÂłem. PamiĂŞtam ten post bo go czytaÂłem ale to nie ja napisaÂłem. Widzisz tobi, Âże nie tylko ja mam takie zdanie o tvn.
Poza tym nigdy nie okreÂślaÂłem w ten sposĂłb polsatu. Nie znaÂłem takiego okreÂślenia na polsat.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie trzreba byĂŚ wielkim myÂślicielem, by odkryĂŚ, Âże na forum gazety piszÂą ludzie z tvn-u!


Przeczucie mi mĂłwiÂło, Âże dziÂś bĂŞdzie Anita w faktach i ... faktycznie byÂła!
LubiĂŞ takie niespodzianki!
Czy Anitka troszkĂŞ przytyÂła :wink: ? Czy to tylko zasÂługa tego zbyt wÂąskiego w ramionach Âżakietu?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wow Anitka w fucktach ale niespozdzianka :) moÂże to tylko zastĂŞpstwo za tÂą nieobecnosĂŚ 2 tyg temu a moze nadejscie lepszych czasĂłw dla niej :) a ja siedze na zajĂŞciach... i jutro chyba teÂż
Za to w poniedziaÂłek w poranku moÂże zobacze ale to tez nie jest pewne bo telewizor jest na chacie zepsuty i nie wiem czy zaskoczy ... :(
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Czy Anitka troszkĂŞ przytyÂła ? Czy to tylko zasÂługa tego zbyt wÂąskiego w ramionach Âżakietu?
Nie to Âżakiet. Anitka ma figurĂŞ modelki i caÂły czas utrzymuje siĂŞ w Âświetnej formie. Anitka ma Âświeyne Âżakiety i bardzo mi siĂŞ one podobajÂą i nie mam w tej kwestii nic do zarzucenia. A ten dzisiejszy to jest nowy.
A zauwaÂżyÂłeÂś black buciki Anitki i miaÂłem wrÂżenie, Âże byÂła w krĂłtkiej spĂłdnicy bo nie widziÂłem spodni.(jak jest zjazd kamery to to widaĂŚ.)
wow Anitka w fucktach ale niespozdzianka moÂże to tylko zastĂŞpstwo za tÂą nieobecnosĂŚ 2 tyg temu a moze nadejscie lepszych czasĂłw dla niej
Niestety jestem tu pesymistÂą i bĂŞdzie pewnie dalej tak jak jest czyli nie dobrze. SpĂłjrzcie, Âże Anitka aÂż 3 razy prowadziÂła fakty tylko raz w tygodniu i raz tylko na tvn24 wiĂŞc moÂże to byĂŚ pewne wyrĂłwnanie ale pamiĂŞtajmy, Âże tydzieĂą siĂŞ jeszcze nie skoĂączyÂł i nie wiemy kto bĂŞdzie w nastĂŞpnych dniach.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale mimo wszystko bÂądÂźmy dobrej myÂśli! NajwyÂżej znowu siĂŞ rozczarujemy :cry: !
Jest mo¿liwoœÌ, ¿e Pati wczoraj, np. czyœci³a groby szczotk¹ ry¿ow¹ :lol: i Anita musia³a j¹ zast¹piÌ :?:
Michos, znaj¹c twoje prorocze :lol: mo¿liwoœci, proszê ciê - zacznij mo¿e prorokowaÌ jak¹œ jaœniejsz¹ przysz³oœÌ dla Anity! Kilka razy ci siê uda³o :lol: !

-------------
Faktycznie ten wczorajszy Âżakiet byÂł nowy, tak jak i koszula pod spodem. MoÂże w koĂącu zainwestowali w ciuchy prezenterĂłw? Moim zdaniem (nie jestem ekspertem w kwestiach mody) ten Âżakiet byÂł troszkĂŞ przyciasnawy! Efekt ,,przyciasnawoÂści’’ byÂł widoczny zwÂłaszcza na poczÂątku i na koĂącu faktĂłw, podczas tego ujĂŞcia, kiedy widaĂŚ dÂłonie.
ZaÂś te zjazdy kamery lubiĂŞ bardzo – to zawsze jakaÂś nowa peÂłniejsza odsÂłona Anity :lol: ! No i widaĂŚ, Âże jeansĂłw juÂż nie zakÂłada.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Faktycznie ten wczorajszy Âżakiet byÂł nowy, tak jak i koszula pod spodem. MoÂże w koĂącu zainwestowali w ciuchy prezenterĂłw?
moÂże walter dÂżunior uznaÂł Âże Pochankowa juÂż za bardzo przycmiewa wszytskich swoim blakiem a nie chcÂąc jej na razie wywalaĂŚ poprostu postanowiÂł w innych zainwestowac ;)

JeansĂłw nie zakÂłada ale czĂŞsto ma spĂłdniczki i to krĂłtkie :) (na pewno siĂŞ wam to podoba ) ostatnio miaÂła teÂż Âładne czerwone buty...

szkoda w jeansach wyglÂądaÂła by rĂłwnie Âładnie...
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ÂŁadnie diÂś anitak wygladaÂła w Faktach o 16:45 hihihihi

Obrazek
Żartowałem.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

O co chodzi z tym zdjĂŞciem? :shock:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

MyÂśle Âże to lepiej siĂŞ prezentuje

Obrazek
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

maciejek pisze:O co chodzi z tym zdjĂŞciem? :shock:
Kwiatek wkleiÂł nam link do aktulnego obrazu z TVN. ZrobiÂł to o 16:47 - wtedy byÂły "Fakty" - teraz sÂą np. "Rozmowy w toku" :P
:)
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

DziÂś wyglÂądaÂła ZNACZNIE lepiej niÂż w poniedziaÂłek w Poranku... :D :D :D
Tak¿e zaskoczy³a mnie wczoraj jej obecnoœÌ w faktach... :lol: :lol: :lol:
crede, quod habes, et habes
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Michos, znaj¹c twoje prorocze mo¿liwoœci, proszê ciê - zacznij mo¿e prorokowaÌ jak¹œ jaœniejsz¹ przysz³oœÌ dla Anity! Kilka razy ci siê uda³o !
Nawet nie wiesz black jak chcia³bym siê myliÌ ale niestety inaczej oceniaÌ tego nie mo¿na. :cry: :cry: :cry: Wiem, ze wszystko co pisa³em okaza³o siê prawd¹ ale ja po prostu patrzê i opisujê to co widzê. DoœÌ wczeœniej zacz¹³em siê o Anitkê niepokoiÌ i niestety okaza³o siê to prawd¹. :cry: :cry: :cry:
Anitka wczoraj jak i dzisiaj wygladaÂła cudownie. Dzisiaj rĂłwniez miaÂła nowy bÂłekitny Âżakiet.
ZaÂś te zjazdy kamery lubiĂŞ bardzo – to zawsze jakaÂś nowa peÂłniejsza odsÂłona Anity ! No i widaĂŚ, Âże jeansĂłw juÂż nie zakÂłada.
O tak ja teÂż je uwielbiam. Fajnie byÂłoby zobaczyĂŚ fakty na stojÂąco. :lol:
Dzisiaj chyba miaÂła biaÂłe bucili ale dokÂładnie nie zobaczyÂłem bo schowaÂła je pod biĂłrko.

A ma ktoÂś wiĂŞcej capsĂłw z dzisiejszych faktĂłw :?: :?: :?:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości