Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

adam19960
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 01 gru 2009, 18:04

Re: Filmy w TVN

Post autor: adam19960 »

A TVN emituje filmy ilu wytwórni?Chyba Warner Bros, DreamWorks i coś jeszcze
adam19960
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 01 gru 2009, 18:04

Re: Filmy w TVN

Post autor: adam19960 »

A nie wiecie kiedy będzie film 300 w tvn?
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Filmy w TVN

Post autor: marek110 »

Filmy w tvn pojawiają się 2-3 lata po premierze. na 90% na wiosnę zobaczymy kolejny niewypał WB - Harry Potter i zakon feniksa...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Mimo, że przerwa zimowa w styczniu czeka nas sporo premier. Nie jestem w niektórych przypadkach stu procentowo pewny, że to premiera, ale te najnowsze filmy to:
Burzliwa Noc (2004), Ocalić Jessikę Lynch (2003), Między złem a złem (2004, Zabójca jest w domu (2005), Sztandar chwały (2006), Listy z Iwo Jimy (2006), Prestiż (2006), Miłość i inne nieszczęścia (2006), Wierny ogrodnik (2005), Autostrada grozy (2004)
Możliwe, że to premiera: Wygraj randkę (2004), Przepis na kataklizm (2003)

Oprócz tego zobaczymy między innymi: Słodki listopad, Serce nie sługa, Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, Monachium, American Beauty, Królowa Potępionych, Szeregowiec Ryan, Superman: Powrót
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Filmy w TVN

Post autor: mfdtv4 »

W styczniu będą niedziele pełne miłości w TVN.

W każdą niedzielę o 20:00 m.in. 4 wesela i pogrzeb oraz Miłość i inne nieszczęścia :) :tanczy:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Filmy na luty 2010:
Prawdopodobnie to premiery: Małżeństwo z nieznajomym (2005), Umrzeć dla tańca (2001), Bluberry (2004), Kiss Kiss Bang Bang (2005), Odlotowe dzieciaki (2006), Facet z ogłoszenia (2005)

Oprócz tego między innymi: Pamiętnik (2004), Komedia małżeńska, Nigdy w życiu, Masz wiadomość, K-PAX, Ze śmiercią jej do twarzy, Głupi i głupszy 2, Król Skorpion, Władca Pierścieni: Dwie Wieże, Władca Pierścieni: Powrót Króla.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Filmy w TVN

Post autor: Nika »

Za wczorajszą emisję "Prestiżu", TVN ma u mnie dużego plusa. To jeden z moich ulubionych filmów wszech czasów i z przyjemnością obejrzałam go sobie po raz sto pięćdziesiąty. Nawet reklamy nie przeszkadzały. Puszczali je raczej rzadziej niż częściej, co się idealnie przydawało na wyskoczenie na siku. :D
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Filmy w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Nika pisze:Za wczorajszą emisję "Prestiżu", TVN ma u mnie dużego plusa. To jeden z moich ulubionych filmów wszech czasów i z przyjemnością obejrzałam go sobie po raz sto pięćdziesiąty. Nawet reklamy nie przeszkadzały. Puszczali je raczej rzadziej niż częściej, co się idealnie przydawało na wyskoczenie na siku. :D
Ja natomiast ten film obejrzałem po raz pierwszy, i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Z chęcią mógłbym go obejrzec jeszcze raz. Dodam jeszcze, ze w sobote 16.01 obejrzałem po raz kolejny również na TVnie film American Beauty... To jeden z moich ulubionych filmów dlatego też warto było go obejrzeć. Ciekaw jestem premier wiosennych. Niewiem, bo nieinteresuje się serią Władcy Pierśionków, ale wydaje mi się, że maja zamiar puscić kolejną odsłonę tego filmu...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Filmy w TVN

Post autor: mfdtv4 »

kamilkomentuje pisze:
Nika pisze:Za wczorajszą emisję "Prestiżu", TVN ma u mnie dużego plusa. To jeden z moich ulubionych filmów wszech czasów i z przyjemnością obejrzałam go sobie po raz sto pięćdziesiąty. Nawet reklamy nie przeszkadzały. Puszczali je raczej rzadziej niż częściej, co się idealnie przydawało na wyskoczenie na siku. :D
Ja natomiast ten film obejrzałem po raz pierwszy, i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Z chęcią mógłbym go obejrzec jeszcze raz. Dodam jeszcze, ze w sobote 16.01 obejrzałem po raz kolejny również na TVnie film American Beauty... To jeden z moich ulubionych filmów dlatego też warto było go obejrzeć. Ciekaw jestem premier wiosennych. Niewiem, bo nieinteresuje się serią Władcy Pierśionków, ale wydaje mi się, że maja zamiar puscić kolejną odsłonę tego filmu...
Czyli kolejne powtórki Władcy Pierścieni... TVn wyemitował już wszystkie części (a było ich 3) tej sagi. No chyba, że masz przecieki na temat czwartej części? :D

Zapraszam do oglądania dzisiaj filmu "Miłość i inne nieszczęścia" :) Świetny jest... ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

kamilkomentuje - 2 i 3 część Władcy Pierścieni (powtórki zresztą) będą w lutym. Wiosną Władcy Pierścieni więc nie zoabczymy na pewno.

Pewniakiem według mnie jest powtórka Harrego Pottera i Czary Ognia oraz premiera Zakonu Feniksa. Powtórzą też pewnie Step Up (premiera w tvn była jesienią 2008 roku, 2 raz jeszcze nie emitowali). Oprócz tego wedlug mnie pojawi się premiera Step Up 2 (w kinach była 2 lata temu, a pierwsza część też pojawiła się w tvn dwa lata po premierze kinowej). Myślę, że powtórzą Tajemnicę Brokeback Mountian (premiera w tvnu była chyba jakoś w styczniu 2009 roku). Z polskich produkcji obstawiam na premierę Lejdis.

Ja natomiast zachęcam do obejrzenia dwóch piątkowych premier w superkinie.
20:00 Sztandar chwały
22:45 Listy z Iwo Jimy
TheBullander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 26 sty 2010, 23:06

Re: Filmy w TVN

Post autor: TheBullander »

Czy ktoś z Was nie wie kiedy będzie jakiś dobry filmik wojenny (bo to co teraz puszczają to szkoda gadać-nie da się tego oglądać) albo jakiś porządny serial, coś w stylu "Generation Kill"?? :roll:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Filmy w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Adrian ;P pisze:kamilkomentuje - 2 i 3 część Władcy Pierścieni (powtórki zresztą) będą w lutym. Wiosną Władcy Pierścieni więc nie zoabczymy na pewno.

Pewniakiem według mnie jest powtórka Harrego Pottera i Czary Ognia oraz premiera Zakonu Feniksa. Powtórzą też pewnie Step Up (premiera w tvn była jesienią 2008 roku, 2 raz jeszcze nie emitowali). Oprócz tego wedlug mnie pojawi się premiera Step Up 2 (w kinach była 2 lata temu, a pierwsza część też pojawiła się w tvn dwa lata po premierze kinowej). Myślę, że powtórzą Tajemnicę Brokeback Mountian (premiera w tvnu była chyba jakoś w styczniu 2009 roku). Z polskich produkcji obstawiam na premierę Lejdis.

Ja natomiast zachęcam do obejrzenia dwóch piątkowych premier w superkinie.
20:00 Sztandar chwały
22:45 Listy z Iwo Jimy
z tym władcą to sie zblazniłem, ale niewiedzialem więc tak to sobie tłumaczę.
tajemnica brokeback mountain też mysle ze powtorzą. to samo mysle o lejdis. w ubieglym roku byl chyba testosteron. teraz czas na panie :D a za rok może idelany facet dla mojej dziewczyny? :D
na marginesie dodam ze w dzisiejsza sobote w tvnie mozemy objrzec:
21:05 silver
23:15 psychol.
to tyle xd
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Nie Silver tylko Sliver...
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Filmy w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

no własnie "sliver" :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Filmy na wiosnę: (wkrótce poznamy pewnie marcowe) 300, Step Up 2 (więc i pewnie Step Up), Plan doskonały, Transformers, King Kong, Ocena's Thirteen, Harry Potter i Zakon Feniksa (Czara Ognia pewnie też), Lejdis (więc i pewnie Testosteron).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości