Wiosna zmian w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

We wszytskich 3 spotach (jesień 2008, wiosna i jesień 2009) tvn promował 11 pozycji. W najnowszym (o ile taki będzie) znalazłyby się jak wspominał mfdtv4 - Majka, Na Wspólnej, Szymon Majewski Show, Klub Szalonych Dziewic, Kuba Wojewódzki, You Can Dance, Milionerzy, Taniec z gwiazdami i Usta Usta. To tylko 9 pozycji. Może czymś nas jeszcze zaskoczą?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: prze_kw »

Zawsze można dodać "DDTVN" i np. nowy program Magdy Gessler i mamy 11 :D
Liczą się tylko Fakty.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

Adrian ;P pisze:We wszytskich 3 spotach (jesień 2008, wiosna i jesień 2009) tvn promował 11 pozycji. W najnowszym (o ile taki będzie) znalazłyby się jak wspominał mfdtv4 - Majka, Na Wspólnej, Szymon Majewski Show, Klub Szalonych Dziewic, Kuba Wojewódzki, You Can Dance, Milionerzy, Taniec z gwiazdami i Usta Usta. To tylko 9 pozycji. Może czymś nas jeszcze zaskoczą?
no wlasnie. tak jak wspomniałem na czysto zostaje tvnowi spokojny wieczór bez wlasnych produkcji (bez piątku i czwartku). obstawiam ze tvn da you can dance w srode, to sobota zostaje pusta. moze wtedy kuchenne koszmary... i hela? i jest 100 procent ramówki :D tak. napewno tak bedzie xd
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

Wprawdzie nie dotyczy to wiosny, ale ostatnio Agnieszka Dygant wspominała że będzie brałą udział w nowym serialu, który miałby ukazać się jesienią tego roku. Dygant chyba nie wspominała o jaką stację chodzi, ale Pudelek to sobie dopisał sam.
http://www.pudelek.pl/artykul/22584/dyg ... m_serialu/ - tutaj fragment wywiadu
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

Wynika równiez z tego fakt, iż jest to serial na licencji. Szukamy :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

kamilkomentuje pisze:
mfdtv4 pisze:kamilkomentuje - z telekamerami miałem rację, zatem radzę ci czytać uważniej serwisy medialne, tudzież prasę.... I już tutaj nie spekuluj tak, kiedy co będzie. Bo te twoje spekulacje nic nie wnoszą do rozmowy.
Nie podoba mi się tytuł polskiej wersji Cold Feet, jak również mi się nie podoba, ze TVN znowu robi coś na licencji.... :nie: TVN ma już na tyle rozbudowaną infrastrukturę ludzi pracujących przy serialach, że mógłby wrzucić się na głęboką wodę i zrobić jakąś obyczajówkę tudzież komedię w polskim oryginalnym scenariuszu.
Co do serialu z Violettą - postać jest barwna, śmieszna, błyskotliwa, ale to za mało, aby tworzyć o niej oddzielny serial. BrzydUla odniosła sukces nie dzięki Violettcie, ale przy jej udziale. Fajnie byłoby zobaczyć kolejną część BrzydUli w niezmienionej wersji (od pon do pt po pol godziny)... Swoją drogą to dziwi mnie trochę jeden fakt - skoro wiadome już było na początku października, że BrzydUla stała się hitem i przyciąga po 4 mln widzów, to dlaczego scenarzyści nie napisali dalszych odcinków a zamknęli serial? Przecież można porozumieć się ze stroną, która udostępnia format... Tak zrobiono z Na Wspólnej, gdzie po 100 odcinkach (widząc marne wyniki oglądalności) polscy scenarzyści sami zaczęli pisać wątki... :lol2:
A co do promo wiosennej ramówki to znajdą się tam takie produkcje jak (z tego co wiemy na chwilę obecną): SMS, Kuba Wojewódzki, Milionerzy, Na Wspólnej, Tzg, Ycd, Majka, Usta usta, Klub Szalonych dziewic... To chyba tyle, ale może w końcu TVN wyemituje ten gniot Hela i będziemy mięli to już za sobą?
niechce mi sie odpisywac na twoje zaczepki, ale skoro tak chcesz, to mowi sie trudno.
na poczatek o telekamerach: czy ja ci powiedziałem ze racji niemasz? bo tego to ja juz kompletnie nierozumiem... :grozi:
co do spekulacji - niedawno temu sam baardzo sie rozpisales w dziale tvn na tymże forum i to we "wszystkich" wątkach, w wielkim, pojednozdaniowym stylu. takze i to mógłbym ci wypominac, ale tak nie robie. sam sie prosisz o denną pyskówkę, czy jak to tam nazwiesz. niewiem po co ci to. do szczescia?

następna kwestia: cold feet. dla mnie nazwa jest bardzo trafiona, jednak o niej sie rozpisywał nie będę, bo to uczyniłem w wątku "Serial na podstawie Cold Feet".
nastepnie - serial o violeccie. fakt, ja również niepodchodze do tego pomysłu w pełni, bo dla mnie nie ma on racji bytu. wolałbym drugą serie brzyduli z zakonczeniem ala shrek'1 - brzydula niejest sztuczna i staje się sobą, powracając do starych ciuszków i grzywki wraz z aparatem :D bardzo orygnialnie, nieprawdasz? wogole dla mnie w naszej rodzimej wersji brzyduli, brakowało mi tyvch emocji zwiazanych z markiem przed ich romansem jak i po: gdy ula była z markiem już na całe, trwało to moze góra 2--3 dni, a po tym krótkie przezycie 2-dniowe i amen. powinni ten wątek bardziej rozciagnąc, a wyszło by po prostu fantastycznie. w finale serialu brakowało mi reakcji heleny i jej meza na uczucie marka do uli i to samo ali oraz józka. brakowało mi ich slubu czy cuś oraz zejscia sie jaska z kingą. brak nowej milosci pauliny- lwa, oraz aleksa do np. sekretarki - doroty. brakowało mi rownież adama turka :D on jest mega poprostu ;p

no i na koniec kolejne uaktualnienie: obok w.w produkcji prawdopodobnie możemu ujrzeć Helę IV, talk-show prokopa i hołowni oraz kuchenne koszmary magdy gessler.

i prosba do mfdtv4: z laski swojej nie pisz po raz kolejny, że nierozumiesz mojej wypowiedzi, bo staje sie to jeszcze bardziej żenujące.
to tyle :D
Ula dobrze czuje się w swoim nowym wcieleniu. Poza tym nie może wrócić do noszenia aparatu skoro go zdjęła prawda? Chyba aparat ortodontyczny nie służy do ozdoby, ale ma mówiąc kolokwialnie "prostować zęby"... Nie wiem co ty się tak ekscytujesz tym programem kulinarnym, który pewnie będzie jakąś kaszaną, a Helą? Tego już w ogóle nie rozumiem... Wstrzymują ją, bo czekają na najlepszą porę, żeby wcisnąć tą kichę i mieć to z głowy. A może IV serii nie wyemitują nigdy? :) Tego bym sobie życzył. Co do talk show Prokopa i Hołowni to wystarczy mi, że już ich oglądam w MT. Są "mega" (jak ty to określasz) niewypałem, okropny jest ten duet, ich żarciki są na wręcz dennym poziomie. Nie, nie i jeszcze raz nie. Dość promowania tych samych twarzy w jednej stacji. :nie: I proszę cię kamilukomentuje żebyś starał się nie pisać z błędami, chyba przeglądarka podkreśla ci błędy w wyrazach?
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

Fakt, moze i z aparatem przesadziłem, ale zakończenie bardzo ciekawe. tak myślę.
co do programu kulinarnego - niewiem czy będzie jak to ująłeś "kaszana", bo nieobejrzałem nawet zwiastuna programu czy chcoiazby oficjalnego potwierdzenia ze strony tvnu. dodam tylko, że niemiecki kanał rtl nadaje program oczywiscie we własnej wersji. widzialem juz kilka odcinkow, i przyznam ze wyglada on bardzo ciekawie. widac jednak, że musi byc on na tyle dobry, skoro doatął on miejsce w scisłym prime-time o 21:15 !
Co do Heli - trzy serie serialu udowodniły że jest on w miarę lubiany przez widzów. Bo chyba tylu serii by się jednak ten serial niedoczekał. Hela jest dla mnie pozycją ramówki kolokwialnie mówiąc obojetną. Niemusiałbym jej stale oglądać, ale mogła by też byc, jest dla mnie neutralna. Mówiac dalej, dochodze do wniosku iż program prowadzących MT niedoczekał się nawet jego zarysu! Już mówię, o co mi się rozchodzi: pamiętacie jaki za przeproszeniem "cyrk' był w mediach, kiedy to pojawiła się informacja o programie Ivony Pavloić? albo o serialu Kingi Rusin? lub o agencie Tomku? No wlasnie. Dlatego teraz może być to tego typu sytuacja. Ktoś puscił plotkę, która niewatpliwie ciągle nad nami krąży.
Na koniec jeszcze powrócę do Brzyduli - niewiem, ale czytając wieele wywiadów, sama Julka Kamińska powiedziała że w nowym cieleniu w cale nieczuje się dobrze. Wolała być zwykłą dziewczyną, która niemusi aż tak o siebie dbać itp.
No i to chyba na tyle.
ps. - jak myślicie, co ujrzymy w nowym klipie tvnu? są już jakieś przecieki co do imprezy ramówkowej czy samego spotu?
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: Kuba »

kamilkomentuje pisze:Fakt, moze i z aparatem przesadziłem, ale zakończenie bardzo ciekawe. tak myślę.
co do programu kulinarnego - niewiem czy będzie jak to ująłeś "kaszana", bo nieobejrzałem nawet zwiastuna programu czy chcoiazby oficjalnego potwierdzenia ze strony tvnu. dodam tylko, że niemiecki kanał rtl nadaje program oczywiscie we własnej wersji. widzialem juz kilka odcinkow, i przyznam ze wyglada on bardzo ciekawie. widac jednak, że musi byc on na tyle dobry, skoro doatął on miejsce w scisłym prime-time o 21:15 !
Co do Heli - trzy serie serialu udowodniły że jest on w miarę lubiany przez widzów. Bo chyba tylu serii by się jednak ten serial niedoczekał. Hela jest dla mnie pozycją ramówki kolokwialnie mówiąc obojetną. Niemusiałbym jej stale oglądać, ale mogła by też byc, jest dla mnie neutralna. Mówiac dalej, dochodze do wniosku iż program prowadzących MT niedoczekał się nawet jego zarysu! Już mówię, o co mi się rozchodzi: pamiętacie jaki za przeproszeniem "cyrk' był w mediach, kiedy to pojawiła się informacja o programie Ivony Pavloić? albo o serialu Kingi Rusin? lub o agencie Tomku? No wlasnie. Dlatego teraz może być to tego typu sytuacja. Ktoś puscił plotkę, która niewatpliwie ciągle nad nami krąży.
Na koniec jeszcze powrócę do Brzyduli - niewiem, ale czytając wieele wywiadów, sama Julka Kamińska powiedziała że w nowym cieleniu w cale nieczuje się dobrze. Wolała być zwykłą dziewczyną, która niemusi aż tak o siebie dbać itp.
No i to chyba na tyle.
ps. - jak myślicie, co ujrzymy w nowym klipie tvnu? są już jakieś przecieki co do imprezy ramówkowej czy samego spotu?
Fakt, może i z aparatem przesadziłem, ale zakończenie bardzo ciekawe, tak myślę.
Co do programu kulinarnego - nie wiem czy będzie, jak to ująłeś, "kaszana", bo nie obejrzałem nawet zwiastuna programu czy chociażby oficjalnego potwierdzenia ze strony TVNu. Dodam tylko, że niemiecki kanał RTL nadaje program, oczywiście we własnej wersji. Widziałem już kilka odcinków, i przyznam, że wygląda on bardzo ciekawie. Widać jednak, że musi być on na tyle dobry, skoro dostał miejsce w ścisłym prime-time o 21:15!
Co do Heli - trzy serie serialu udowodniły, że jest on w miarę lubiany przez widzów. Bo chyba tylu serii by się jednak ten serial nie doczekał. Hela jest dla mnie pozycją ramówki kolokwialnie mówiąc obojętną. Nie musiałbym jej stale oglądać, ale mogła by też być, jest dla mnie neutralna. Mówiąc dalej, dochodzę do wniosku, iż program prowadzących "MT" nie doczekał się nawet zarysu! Już mówię, o co mi się rozchodzi: pamiętacie jaki, za przeproszeniem, "cyrk" był w mediach, kiedy to pojawiła się informacja o programie Iwony Pavlowić? albo o serialu Kingi Rusin? lub o agencie Tomku? No właśnie. Dlatego teraz, może być to tego typu sytuacja. Ktoś puścił plotkę, która niewątpliwie ciągle nad nami krąży.
Na koniec jeszcze powrócę do Brzyduli - nie wiem, ale czytając wiele wywiadów, sama Julka Kamińska powiedziała że w nowym wcieleniu wcale nie czuje się dobrze. Wolała być zwykłą dziewczyną, która nie musi aż tak o siebie dbać itp.
No i to chyba na tyle.
PS - jak myślicie, co ujrzymy w nowym klipie TVNu? Są już jakieś przecieki co do imprezy ramówkowej czy samego spotu?
Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać! Czy aż tak wiele potrzeba żeby te posty szybciej i przyjemniej się czytało? Osobiście jak widzę coś takiego, to nie chce mi się nawet dyskutować na ten temat. Niedługo większość postów trzeba będzie tłumaczyć na polski. Proszę, jeżeli macie problemy z ortografią czy literówkami zainstalujcie Firefoksa!
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

Przepraszam, ale gdy zainstaluję Firefoksa to chyba komputer mi wybuchnie. Piszac na forum, dosłownie czekam kilka minut do momentu pojawienia się całego napsanego przeze mnie w danym momencie tekstu. W miarę próbuje go porawiać, ale niezawsze mi się to uda. Staram się jak mogę. To tyle :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: Kuba »

kamilkomentuje pisze:Przepraszam, ale gdy zainstaluję Firefoksa to chyba komputer mi wybuchnie. Piszac na forum, dosłownie czekam kilka minut do momentu pojawienia się całego napsanego przeze mnie w danym momencie tekstu. W miarę próbuje go porawiać, ale niezawsze mi się to uda. Staram się jak mogę. To tyle :)
Przepraszam, ale gdy zainstaluję Firefoksa to chyba komputer mi wybuchnie. Pisząc na forum, dosłownie czekam kilka minut do momentu pojawienia się całego napisanego przeze mnie w danym momencie tekstu. W miarę próbuję go poprawiać, ale nie zawsze mi się to uda. Staram się jak mogę. To tyle :)
Mniej ramożerny jest słownik ortograficzny PWN i ponowne przeczytanie napisanego tekstu. EOT.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: prze_kw »

Jest już kręcony spot TVN, tym razem nieco inny - nagrywany w greenbox'ie :neutral:
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

:D Może być ciekawie ;)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

Tak sobie ostatnio pomyślałem, że na pewno zrobią spot tego typu sposobem...
Tak na marginesie pytając: skąd wiesz ze już on jest?
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

Dodam tylko, że zobaczymy również klip promujący nowy serial "Usta Usta", który już jest nakręcony.
więcej:
http://www.plejada.pl/3,29477,wideo,,14 ... tykul.html
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamiiloo »

no i dzis na plejadzie pojawiło się video, na którym mówią o wiosennym promo http://www.plejada.pl/150052,0,spoty-te ... wideo.html
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości