[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Teraz my

Post autor: mks »

A ja gdybym był dyrektorem programowym Polsat News ściągnąłbym ich teraz do siebie. Tyle.

Publicystyka jest potrzebna w telewizji ogólnopolskiej, świadczy o tym ponad 3mln oglądaność Lisa.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Teraz my

Post autor: Pawlous »

mks pisze:A ja gdybym był dyrektorem programowym Polsat News ściągnąłbym ich teraz do siebie. Tyle.

Publicystyka jest potrzebna w telewizji ogólnopolskiej, świadczy o tym ponad 3mln oglądaność Lisa.
owszem potrzebna jest, ale na odpowiednim poziomie. a "teraz my" prezentowała w ostatnim czasie poziom żenująco niski, o czym świadczy lista ostatnich gości: doda, palikot...
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Teraz my

Post autor: kamilkomentuje »

mks pisze:A ja gdybym był dyrektorem programowym Polsat News ściągnąłbym ich teraz do siebie. Tyle.

Publicystyka jest potrzebna w telewizji ogólnopolskiej, świadczy o tym ponad 3mln oglądaność Lisa.
No właśnie, na odpowiednim poziomie. Zresztą jest do tego TVN24. Bez sensu kolejny program publicystyczny w TVNie. Ja jestem jak najbardziej za tą dezycją. Przecież Teraz My można oglądać też w TVN24, to samo z KNŁ. Co mi się też nie podoba, to to, że na obu antenach jednocześnie nadaje się ten sam program (np. KNŁ).
Mnie ten pomysł jak najbardziej zadowala ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Teraz my

Post autor: TinkiWinki »

mks pisze:A ja gdybym był dyrektorem programowym Polsat News ściągnąłbym ich teraz do siebie. Tyle.
W Polsat News jest już wystarczająco dużo osób bez wyrazu, więcej nie potrzeba :lol2:
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Teraz my

Post autor: kamilkomentuje »

TinkiWinki pisze:
mks pisze:A ja gdybym był dyrektorem programowym Polsat News ściągnąłbym ich teraz do siebie. Tyle.
W Polsat News jest już wystarczająco dużo osób bez wyrazu, więcej nie potrzeba :lol2:
Że niby Sekielski i Morozowski to postacie bez wyrazu?
No proszę Cię ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Teraz my

Post autor: kamilkomentuje »

http://www.plejada.pl/3,29806,news,1,1, ... tykul.html
Sekielski i Morozowski znikną z TVN?
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Coś podobnego. :shock: Myślę, że decyzja jak najbardziej właściwa. Poziom programu jest adekwatny do proponowanej pory emisji w TVN24. Nie obrażając Kuźniara i ''Drugiego śniadania mistrzów''. :D
Marcin pisze:Oczywiście wiadomo, że Sekielski z Morozowskim nie dadzą się zepchnąć do wirtualnego studia TVN24 na soboty o godzinie 13.00.
Jeśli im wierzyć, to dadzą się zepchnąć. Pytanie tylko, czy mówią to na serio, czy chcą podbić stawkę u konkurencji.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Teraz my

Post autor: tracer2013 »

Ktoś wie z jakiego studia było emitowane Teraz My i gdzie to studio się znajduje ?
A tak w ogóle - to szkoda, że programu już nie ma. Program był świetny. Według mnie mogliby reaktywować ten program i mogłoby być tak, że można by smsem lub przez Skyp zadawać pytania gościom programu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Teraz my

Post autor: Greg Haus »

tracer2013 pisze:Ktoś wie z jakiego studia było emitowane Teraz My i gdzie to studio się znajduje ?
A tak w ogóle - to szkoda, że programu już nie ma. Program był świetny. Według mnie mogliby reaktywować ten program i mogłoby być tak, że można by smsem lub przez Skyp zadawać pytania gościom programu.
Jak już odgrzewamy stare kotlety - ma ktoś może czołówkę z tego programu ;) ?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Teraz my

Post autor: Trzeciak »

tracer2013 pisze:Ktoś wie z jakiego studia było emitowane Teraz My i gdzie to studio się znajduje ?
A tak w ogóle - to szkoda, że programu już nie ma. Program był świetny. Według mnie mogliby reaktywować ten program i mogłoby być tak, że można by smsem lub przez Skyp zadawać pytania gościom programu.
Owszem - program świetny, ale w chwili obecnej chyba jego emisja ma sens tylko na antenie TVN24.

No i wiadomo, że Sekielski nie powróci, bo obecnie współpracuje z TVP1.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Teraz my

Post autor: michal_borkowski »

Stacja musiałaby przebudować ramówkę - jeśli tak hipotetycznie zakładamy powrót TM. Wtedy, zdaje się (po zdjęciu go z TVN) emisja pokrywała się ze "Szkłem kontaktowym". No i prowadzący: Morozowski ma obecnie swój program, choć tego dnia mógłby zastąpić go Knapik (a może razem by go poprowadzili?). Kandydatów mogłoby być wielu, właściwie wszyscy prowadzący FPF czy K. Piasecki. W poniedziałki mógłby o 21. 55 np. rywalizować z T. Lisem, we wtorki jest Wojewódzki, więc mimo wszystko chyba stacja nie chciałaby takiej wewnętrznej konkurencji. No i wtedy to był drogi show, formatowany na publiczną antenę, w wersji light mógłby sporo stracić (publika itd). Ale dyskutować można, pytanie czy w ogóle w TVN ktoś o tym myślał.
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Teraz my

Post autor: tracer2013 »

Co do czołówki, bo wczoraj też ktoś pisał o czołówce :
Czołówkę można zobaczyć na początku tego filmu : http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/tera ... t_id=18216

A co do samego programu. Jeżeli TVN zdecydowałby się na reaktywację tego świetnego programu, jakim było ''Teraz My'' to bym jako prowadzących widział Andrzeja Morozowskiego i Macieja Knapika.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Teraz my

Post autor: Greg Haus »

tracer2013 pisze:Co do czołówki, bo wczoraj też ktoś pisał o czołówce :
Czołówkę można zobaczyć na początku tego filmu : http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/tera ... t_id=18216

A co do samego programu. Jeżeli TVN zdecydowałby się na reaktywację tego świetnego programu, jakim było ''Teraz My'' to bym jako prowadzących widział Andrzeja Morozowskiego i Macieja Knapika.
Mi wyskoczył Tusk a nie czołowka :(
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Teraz my

Post autor: miwaszkiewicz »

TVN nie zdecyduje się na reaktywację tego programu, bo kilka lat temu na dobre zrezygnował z programów publicystycznych. Pewnie mało kto już pamięta czasy "Kropki na i" w TVN albo chociaż porannych powtórek "Prześwietlenia"... A studio znajdowało się w Jankach.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Teraz my

Post autor: michal_borkowski »

"Kropka na i" w pierwszych latach istnienia stacji startowała, zdaje się, tuż po Faktach. Kiedy już były emitowane o 19. 00 - zaczynała się o 19. 35 i rywalizowała z Wiadomościami.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości