Polska - dziennik Polskapresse

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Polska - dziennik Polskapresse

Post autor: D00 »

http://www.tvn24.pl/0,1540720,wiadomosc.html

Czyżby to już miał być koniec?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z początku nie dawałem ''Polsce'' żadnych szans, jednak z czasem się do niej przekonałem - bardzo ciekawe artykuły i sprawy w nich poruszane :D
joker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 04 lis 2007, 12:39

Re: Polska - dziennik Polskapresse

Post autor: joker »

Nie rozumiem, dlaczego pojawiła się taka plotka o zamknięciu "Polski" - czy w naszym kraju jest miejsce tylko dla 3 dzienników opiniotwórczych?? Na mój gust to trochę mało. W każdym razie nie rozumiem w czym oni szukają problemu - GW jest wydawana już od kilkunastu lat, a oni po... roku liczyli, że będą mieli większą sprzedaż??
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś w kiosku trochę się zdziwiłem, bo natrafiłem na... tygodnik "Polska". Wziąłem z ciekawości i trzeba przyznać, że bardzo fajna gazeta - sporo wiadomości, parę obszernych wywiadów, dużo opinii i jakieś rysunki satyryczne. Na dodatek przegląd prasy zagranicznej, wybrane artykuły z "The times" oraz płyta DVD z "Sensacjami XX wieku". Podobno to jak na razie wydanie testowe, ale mam nadzieję, że uda im się przetrwać. Jak dla mnie rewelacja. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości