Jesień 2010 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Bartek0203
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 13:45

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Bartek0203 »

Mi się średni podoba. Strasznie szybko się wszystko dzieje. Wiem, że takie było zamierzenie, ale nie ogarniam ;P
Poza tym, Kuchenne w amtym roku nie były spotowane, a w tym są (?), nie ma TzG. Ale może jak obejrzę parę razy to mi się spodoba =)
I tak ten na wiosnę 2010 był moim zdaniem najlepszy ;D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie ten z wiosny 2010 jest najgorszy, a najlepszy z wiosny 2009 (Lenka). Nowy spot niestety trwa tylko 40 sekund (pierwsze 3 trwały minute). W tym mamy 7 produkcji (Majka,Usta Usta,Kuchenne rewolucje,Mam Talent,Kuba Wojewódzki,Szymon Majewski Show i Top Model), w pierwszych trzech było chyba 11. Niby można by było wrzucić tutaj Na Wspólnej i Taniec z gwiazdami, ale jakoś Tyszkiewicz z Wodeckim mi do takiego spotu mi nie pasują. Pomysł był bardzo dobry jednak do muzyki nie jestem w pełni przekonany, co pewnie się jeszcze zmieni.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: lukis »

Adrian ;P pisze:Według mnie ten z wiosny 2010 jest najgorszy, a najlepszy z wiosny 2009 (Lenka). Nowy spot niestety trwa tylko 40 sekund (pierwsze 3 trwały minute). W tym mamy 7 produkcji (Majka,Usta Usta,Kuchenne rewolucje,Mam Talent,Kuba Wojewódzki,Szymon Majewski Show i Top Model), w pierwszych trzech było chyba 11. Niby można by było wrzucić tutaj Na Wspólnej i Taniec z gwiazdami, ale jakoś Tyszkiewicz z Wodeckim mi do takiego spotu mi nie pasują. Pomysł był bardzo dobry jednak do muzyki nie jestem w pełni przekonany, co pewnie się jeszcze zmieni.
To jest 5 spot. Pierwsze 3 miały minute, czwarty 40 sekund i tyle samo piąty ;P
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: marek110 »

Spot beznadziejny.. pierwsze 3 spoty miały klimat... oglądając je nawet się cieszyłem że kończą się wakacje.. teraz nic... za szybko.. muzyka do bani... gdyby spot był dłuższy, muzyka łagodniejsza, wpadająca w ucho i więcej tych momentów kiedy bohaterzy "kłócą się", oblewają farbą, a potem razem prezentują ścianę z nazwą programu. Najgorsze w spocie była magda gesler na końcu.

Hasło... TVN TAK... do bani.. na siłę kopiujemy amerykańską telewizję... Programowo najlepsza lepiej brzmi
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

marek110 pisze:Spot beznadziejny.. pierwsze 3 spoty miały klimat... oglądając je nawet się cieszyłem że kończą się wakacje.. teraz nic... za szybko.. muzyka do bani... gdyby spot był dłuższy, muzyka łagodniejsza, wpadająca w ucho i więcej tych momentów kiedy bohaterzy "kłócą się", oblewają farbą, a potem razem prezentują ścianę z nazwą programu. Najgorsze w spocie była magda gesler na końcu.

Hasło... TVN TAK... do bani.. na siłę kopiujemy amerykańską telewizję... Programowo najlepsza lepiej brzmi
Dla mnie najlepszy spot to był spot 3 z jesieni 2009 roku. Nastepnie wiosna 2010 razem z nowym spotem, a nastepnie na 3. miejscu 2 pozostale spoty. Nie zgodze sie ze muzyka jest zła - jest świetna, świeża, nie powtarzaja sie historie z poprzednich spotów. Jedynym minusem jest długosc spotu. To jednak też można sobie wytłumaczyć...
Co do hasła -dla mnie ok, oba są świetne - zarówno TAK! jak i "programowo najlepsza". Nie widże wiec tutaj żadnego kopiowania amerykanskiej telewizji. Powiem nawet, że to chyba komeplment dla telewizji w europie...
PS. A pamietacie spot jesien 2005? Ma ktos link do tej reklamówki??
tvn - latem programowo najgorsza!
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

Pierwszy spot był z tego co pamiętam jesienią 2005 roku (w takim niebiesko-granatowym studio), bohaterowie trzymali koła na których pojawiała się nazwa programu. Z tego co pamiętam były chyba tam tylko seriale - Na Wspólnej, Niania, Magda M., Anioł stróż, Kryminalni... więcej nie pamiętam. Kolejnym spotem, który zapoczątkował co sezonowe prezentacje ramówki był ten z jesieni 2008 roku, moim zdaniem jeden z najlepszych. Wtedy trwał minutę, kręcony na zewnątrz, bohaterowie trzymają belki (podobnie jak w tym spocie z 2005 roku), było dużo produkcji zaprezentowanych. Podobnie było ze spotem z wiosny 2009 roku, napisy produkcji wkomponowane w krajobraz, dużo produkcji. I ostatnim z tych pełnych minutowych spotów to ten sprzed roku (jesień 2009), jeden z lepszych moim zdaniem. Wiosną tego roku zaprezentowano nam zupełnie co innego - najnowsze produkcje, mocne elementy ramówki, krótki spot, dynamiczna muzyka, hasło TVN TAK (nawiązujące swoją drogą do SO FOX). I ta najnowsza reklama, przypomina po części te stare (2008-2009) i ten z wiosny 2010, dynamiczna, na zewnątrz, hasło TVN TAK. Moim zdaniem, jedna z najgorszych :/ A to moja klasyfikacja wszystkich spotów:
1. jesień 2008
2. wiosna 2009
3. jesień 2005
4. jesień 2009
5. wiosna 2010/jesień 2010
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: adik1148 »

Dla mnie ten spot jest za krótki i nie można się dokładnie przyglądać postaciom , które tam występują. Mam nadzieję , że w pojedynczych spotach do programów będą dłuższe spoty jednego programu :)
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: lukis »

Spot jesiennej ramówki 2010 TVN na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=WEPRMDiB1RI
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: D00 »

lukis pisze:Spot jesiennej ramówki 2010 TVN na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=WEPRMDiB1RI
Na poprzedniej stronie już był.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: lukis »

wiem, ale to dla tych co tam nie zajrzeli i nie wiedzą ;D
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

Ktoś zauważył wpadkę w spocie? Niby tylko 38 sekund, pracowali nad nią kilka miesięcy, a taki błąd :hmm: W ujęciu kiedy Magda Mielcarz rozlewa farbę w kierunku kamery, Michał Piróg ma rozlaną farbę na koszuli, później widać, że ujęcie jest z innego "podejścia" i już zaraz ma czystą koszulkę - nadal odskakuje :D Spot najgorszy, stwierdzam. Muzyka wcale nie jest taka porywająca jak w poprzednich spotach, nie czeka się na ten spot. Spot jest taki nijaki... flaki z olejem trochę :?
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: pixie »

No spot trochę taki .. na siłę. Ale nie jest zły.
Ciekawe czy zostanie nagrodzony :ech:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

Jesienią oprócz Mentalisty (poniedziałek 22:30), zobaczymy też Fringe 2 (czwartki około 23:30 - chyba, że rzeczywiście Top Model będzie w czwartki, to wtedy nie wiem czy Fringe w środy) oraz Nie z tego świata 4 (poniedziałki koło północy).
Zdziwiło mnie, że Kuchenne rewolucje będą też we wtorki o 23:30 kiedy to można dać 3 serię Dextera lub inny zagraniczny serial. Jedna niedzielna powtórka zdecydowanie by starczyła. Tak jak przypuszczałem przez cały wrzesień będzie Hela w opałach (przed Rozmowami w toku - 2 odcinki,a od 30 września premierowo 4 seria). Zrezygnowano z kulis Tańca z gwiazdami, a powtórki 12 edycji będą nadawane w czwartek w nocy.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: ziom »

http://media2.pl/media/67579-tvn-szykuj ... -show.html
Najprawdopodobniej już w październiku w TVN będziemy mogli zobaczyć popołudniową wersje DDTVN. Pasmo ma być emitowane na żywo z całkiem nowego studia, kto poprowadzi show tego dowiemy się we wrześniu.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: adik1148 »

Już się nie mogę doczekać ! Wracam ze szkoły po 14 i mam program popołudniowy na żywo zamiast DDTVN ( bo wtedy jestem w szkole ) :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości