Kamila Biedrzycka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: piotrek888 »

Dwie najpiękniejsze blondynki TVN24 wieczorową porą 8) mmm,
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Przynajmniej jedna jest farbowana :rozglada:
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Po malym researchu, stwierdzic musze jednoznacznie ze Kamila nie jest farbowana blondynka. To jej naturalny kolor wlosow. Sam nie przypuszczalem ze w internecie znajde tyle newsow o Kamili. Przyznam, ze niektore spowodowaly ze "Ich bin schockiert" wiec nie bede ich tu przytaczac.

Ten post zamieszczam, w kwestii uzupełnienia pierwszego postu piotrka888, tzn biografii Kamili
Wyglada na to ze Kamila (rocznik 1984 - marzec/kwiecien) pochodzi z Milanówka pod Warszawa. Przynajmniej tam skonczyla LO.
Tak Kamila wygladala w roku 1999 w pierwszej klasie liceum:

Kod: Zaznacz cały

Prywatne zdjęcia usunięte
Szkoda ze Kamila obciela te piekne blond wlosy :P
A to juz klasa maturalna:

Kod: Zaznacz cały

Prywatne zdjęcia usunięte
Profil na nk Kamila usunela po zalozeniu profilu na facebooku, kto chce z latwoscia go znajdzie.
Widac ze Kamila eksperymentowala tez z Myspace, choc zostalo po tym tylko jedno zdjecie:

Kod: Zaznacz cały

Prywatne zdjęcia usunięte

Kod: Zaznacz cały

Prywatne zdjęcia usunięte
Skad wiem ze na tym zjdeciu jest Kamila? Wystarczy porownac ze zdjeciem ze strony RMF, zęby i wszystkie inne szczegoly sie zgadzaja :P

Obrazek

Poczatki kariery w TOK FM, prace rozpoczela juz na drugim roku dziennikarstwa.
Jasne ze nie kazdy ma taka szanse, ale jak sie ma takie koneksje jak Kamila to nic w tym dziwnego.
Zdjecie rodzinne, Kamila z niejakim T.B. :devil:

Kod: Zaznacz cały

Prywatne zdjęcia usunięte
Jak ktos chce rowniez bezproblemowo znajdzie ta osobe.

Szybki awans do RMF. W sieci do dzis dziesiatki linkow "...jak dowiedziala sie dziennikarka RMF Kamila B...." "...jak ustalila dziennikarka..." itd itp
Pierwsze eksperymenty z kamera i relacje dla Interia.tv

Komentarz dnia nr 1

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Komentarz dnia nr 2

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W tym czasie Kamila wystapila nawet w TVP :uhh:

Obrazek

No a potem juz tylko TVN i jak mniemam w przyszlosci glowne wydania Faktow o 19:00
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: pixie »

no nie wiem..u mnie dziewczyny w gimnazjum farbują włosy ;)
Ale b fajne te zdjęcia ;)
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

pixie pisze:no nie wiem..u mnie dziewczyny w gimnazjum farbują włosy ;)
Ale b fajne te zdjęcia ;)
No wlasnie w "gimnazjum". Jadzia to byly inne czasy. Ongiś w liceum dziewczyny nie mialy nawet makijazu.
Chyba jestem juz stary :uhh:
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Frazes »

Ciekawych rzeczy się człowiek może na tym forum dowiedzieć (czyli Kamila jest trzy lata młodsza ode mnie :D ) :D ...

Ja dokładam coś mniej ciekawego, ale może też się przyda, tzn. zdjęcia oraz filmik z wczorajszego "Poranka TVN24" (na Marcina Żebrowskiego zawsze można liczyć :D !) :D .

Obrazek

Obrazek
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: pixie »

Pięknie, ta chustka i żakiet. B ładnie <3 jak ją Marcin zapowiedział? Spod wietrznego centrum zdrowia dziecka, czy jakoś tak .. ;d
Mm,,dlaczego na Marcina zawsze można liczyć?
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: filipek24 »

Podczas relacji spod Centrum Zdrowia Dziecka wyglądała świetnie :D
To był udany transfer (z RMF do TVN24) . Z korzyścią dla widzów i dla samej Kamili chyba też :)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Frazes »

pixie pisze:Mm,,dlaczego na Marcina zawsze można liczyć?
Bo on zawsze "zmusi" Kamilę (i zrestą nie tylko ją), żeby na chwilę chociaż przestała być poważną i siejącą postrach Panią redaktor (to on pokazał światu te jej czarne kalosze :D ! - SZKODA, że nikt nie ma "capsów" z nimi, bo pewnie część z Was nie wierzy, że był taki moment i myśli: "co ten Frazes za głupoty pisze...", ale za prawdę powiadam Wam, że taki moment był, tylko moja nagrywarka nie była na niego gotowa ;( ... ) :D .
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: pixie »

Frazes pisze:
pixie pisze:Mm,,dlaczego na Marcina zawsze można liczyć?
Bo on zawsze "zmusi" Kamilę (i zrestą nie tylko ją), żeby na chwilę chociaż przestała być poważną i siejącą postrach Panią redaktor (to on pokazał światu te jej czarne kalosze :D ! - SZKODA, że nikt nie ma "capsów" z nimi, bo pewnie część z Was nie wierzy, że był taki moment i myśli: "co ten Frazes za głupoty pisze...", ale za prawdę powiadam Wam, że taki moment był, tylko moja nagrywarka nie była na niego gotowa ;( ... ) :D .
No szkoda, bo chyba nie widziałam tego momentu, a bardzo chciałabym zobaczyć, bo chyba zaczynam się stawać fanką Marcina Żebriowskiego,,i Kamili również.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Frazes »

Przypominam, że to było tego dnia, kiedy podali informację o śmierci Katarzyny Sobczyk (nawet Kamila o niej się wypowiedziała, ale nie pamiętam dokładnie jak).

Może redakcja serwisu "tvnfakty.pl" użyłaby swoich kontaktów i zdobyła te zdjęcia (ja i myślę wielu na tym forum bylibyśmy WDZIĘCZNI :D !) :D ???

Co do Żebrowskiego to zapraszam na moją stronę o Adze Cegielskiej (link w sygnaturze :D ), bo dziś dodałem tam też filmik z wczorajszego "Poranka TVN24", gdzie Pana Marcina też jest sporo (Kasia Werner też się załapała :D ) :D .

Wybaczcie małą reklamę, ale mam nadzieję nikt (zwłaszcza admini i moderatorzy :D ) nie będzie mi miał za złe (w razie czego przepraszam) :D ???
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: filipek24 »

w 'dniu po dniu' przed chwilą leciała Kamila. Nadaje ws. Trąby powietrzne.
Ci którzy jej nie widzieli niech załuja, bo w tym płaszczu i z wlosami w kucyku wyglądała pięknie :D
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: piotrek888 »

filipek24 pisze:Ci którzy jej nie widzieli niech załuja, bo w tym płaszczu i z wlosami w kucyku wyglądała pięknie :D
To ja już żałuje, jak ktoś ma uwiecznione, poproszę 8)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: pixie »

piotrek888 pisze:
filipek24 pisze:Ci którzy jej nie widzieli niech załuja, bo w tym płaszczu i z wlosami w kucyku wyglądała pięknie :D
To ja już żałuje, jak ktoś ma uwiecznione, poproszę 8)
ja również.. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości