Dorota Gardias

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Caerphilly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 02:03

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: Caerphilly »

Zgadzam się w zupełności. Myślę, że gdyby Dorota Gardias z równą troską dbała o swą progresję mentalno-kognitywną, jak dba o nieskazitelny makijaż i prezentowanie swoich wdzięków w kolejnych pismach, to do ideału byłoby jej rzeczywiście niedaleko.

Oburzają mnie jej ostanie 'występy' w 'DPD.' Dziwi też, że osoby redagujące magazyn 'Dzień Po Dniu', jak i te nadzorujące, dają przyzwolenie na tego rodzaju zachowania i prezentowanie zgoła mało 'pogodowych ciekawostek.' Ten rodzaj 'humoru' mało błyskotliwy.

Mozna zatem wysnuć wniosek, iż nie te same kryteria obowiązują przy selekcji dziennikarzy i 'pogodynek.' Jest to poniekąd zrozumiałe, ale zachowanie p. Gardias jasno wskazuje, że każda ładna dziewczyna, zamiast męczyć się na pokazach jako hostessa, może sobie 'poprowadzić' taki program. Bo tych ukończonych dwóch kierunków studiów w przekazie Pani Doroty jakos nie widać, co smuci. Dziś czasy są takie, że ładna buzia i kokieteria nie wystarczą. Uczyć się od tomasza Zubilewicza!!!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: epsztajnek »

Caerphilly pisze:Myślę, że gdyby Dorota Gardias z równą troską dbała o swą progresję mentalno-kognitywną,
"progresja mentalna" - rozumiem, "kognitywna" :shock: a co to za słowo ?
Dziwi też, że osoby redagujące magazyn 'Dzień Po Dniu', jak i te nadzorujące, dają przyzwolenie na tego rodzaju zachowania i prezentowanie zgoła mało 'pogodowych ciekawostek.
Podejrzewam ,że dzieje się tak specjalnie. Wygląda , jakby TVN24 chciało ostatnimi czasy zamienić DpD na taki "poranek" na odwrót, zamiast "wstajesz i wiesz" - "kładziesz się i zapominasz"
Mozna zatem wysnuć wniosek, iż nie te same kryteria obowiązują przy selekcji dziennikarzy i 'pogodynek.'
To oczywista oczywistość ;)
Bo tych ukończonych dwóch kierunków studiów w przekazie Pani Doroty jakos nie widać, co smuci.
A bo taki, niestety, w dzisiejszych czasach jest poziom przeważającej większości studiów :(
Dziś czasy są takie, że ładna buzia i kokieteria nie wystarczą.
A mnie się zdaje, że od odejścia z telewizji pani Elżbiety "Chmurki" Sommer jest wręcz na odwrót
Na szczęście są pogodynki , które oprócz ładnych buzi ( to jednak też jest ważne :) ) prezentują sobą coś więcej.
Katja707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 00:37

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: Katja707 »

A tak nawiasem mowiac, to podobna 'blazenade' wyczyniala ostantio p. Maja Popielarska. Ta zawsze ukladna pogodynka, sposobem bycia bardziej nadajaca sie na ciepla pania przedszkoalnke :lol: , tez zaliczyla 'glupawke' w dpd w tym tygodniu. Jak tak dalej pojdzie, to chyba zloze cv do tvnu, bo poziom cos leci na leb na szyje .. :(
dick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 29 wrz 2005, 23:09

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: dick »

Gwiazdeczkom się w główce powoli przewraca.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: epsztajnek »

Katja707 pisze:A tak nawiasem mowiac, to podobna 'blazenade' wyczyniala ostantio p. Maja Popielarska. Ta zawsze ukladna pogodynka, sposobem bycia bardziej nadajaca sie na ciepla pania przedszkoalnke :lol: , tez zaliczyla 'glupawke' w dpd w tym tygodniu.
Widziałem. To tylko potwierdza moje podejrzenie, że "pomysł na urozmaicenie DpD" wyszedł odgórnie i nie wszyscy prezenterzy dają radę
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: pixie »

wiem, że to takie b.mało wiarygodne źródło informacji..ale tak jakoś dzisiaj weszłam na pudelka z ciekawości i ... http://www.pudelek.pl/artykul/27309/gar ... prywatnym/
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: Jacek-t »

pixie pisze:wiem, że to takie b.mało wiarygodne źródło informacji..ale tak jakoś dzisiaj weszłam na pudelka z ciekawości i ... http://www.pudelek.pl/artykul/27309/gar ... prywatnym/
Wygląda na to, że z tym rozwodem to prawda: W związku z tym, że pojawiło się dużo plotek na ten temat oraz że jestem osobą publiczną, postanowiłam, że muszę potwierdzić tę informację. To jedyne, co mogę powiedzieć, żeby uniknąć plotek w tej sprawie: potwierdzam tę informację – powiedziała Faktowi Dorota Gardias w oficjalnym oświadczeniu.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: epsztajnek »

smutne... :<
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie chcę tutaj wchodzić w ich prywatne sprawy, ale nawet oglądając zdjęcia z nimi można było odnieść wrażenie, że coś się nie kleiło. :hyh:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: Fabian »

jestem osobą publiczną
IMHO nie jest.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: Marcin »

Nie jest osobą pełniącą funkcje publiczne, ale osobą publiczną jest.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: pixie »

ehmm, szkoda. Ciekawe ile czasu minie aż p Dorota ponownie się zakocha.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: piotrek888 »

http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,3794 ... detal.html

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: pyta o przygotowanie do programu, a sama jest w lesie
Katja707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 00:37

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: Katja707 »

ale kwas!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Już jak to rano zobaczyłem, to mi ręce opadły. Żeby nie wiedzieć, czym się zajmuje Monika Olejnik albo pytać Kondrata o Kuźniara?! God forbid.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości