Marcin Żebrowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: lukasz2331 »

Każdy kto oglądał dziś TVN24 wie o wypadku autokaru w Niemczech. Pan Marcin zachował się bardzo nieprofesjonalnie! Myli nazwę miejscowości zamiast Złocieniec mówi Zieleniec, głupkowato się śmiejąc. Bardzo niegrzecznie!
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

lukasz2331 pisze:Każdy kto oglądał dziś TVN24 wie o wypadku autokaru w Niemczech. Pan Marcin zachował się bardzo nieprofesjonalnie! Myli nazwę miejscowości zamiast Złocieniec mówi Zieleniec, głupkowato się śmiejąc. Bardzo niegrzecznie!
Niestety oglądałam tylko końcówkę..śmiał się? Naprawde!?;O
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: bartek09 »

Nie przesadzajmy. Nie śmiał się. Po prostu nie mógł wymówić słowa Zieleniec i udało mu się to dopiero za trzecim razem. Czyli można powiedzieć, że zaliczył podwójne przejęzyczenie, co miało prawo wywołać lekki uśmiech na jego twarzy, ale przesadą jest stwierdzenie, że się śmiał.

Generalnie, muszę przyznać, że bardzo dobrze sprawdza się w sytuacjach krytycznych. Wypadł dużo lepiej od K. Górlickiego. Ma spokojny i opanowany głos, co w takich chwilach ma duże znaczenie.
Katja707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 00:37

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Katja707 »

A mi sie i tak najbardziej podobalo jak powiedzial kiedys 'hokejarze' , zamiast 'hokeisci' :D
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

bartek09 pisze:Nie przesadzajmy. Nie śmiał się. Po prostu nie mógł wymówić słowa Zieleniec i udało mu się to dopiero za trzecim razem. Czyli można powiedzieć, że zaliczył podwójne przejęzyczenie, co miało prawo wywołać lekki uśmiech na jego twarzy, ale przesadą jest stwierdzenie, że się śmiał.

Generalnie, muszę przyznać, że bardzo dobrze sprawdza się w sytuacjach krytycznych. Wypadł dużo lepiej od K. Górlickiego. Ma spokojny i opanowany głos, co w takich chwilach ma duże znaczenie.
ahh, wszystko jasne. Sama tak się zachowuje jak coś pomyle, nawet jak nie jest mi do śmiechu.
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: lukasz2331 »

Ja uważam, że to mało profesjonalne, mógł pomyśleć, że po drugiej stronie są ludzi, którzy czekają na wiadomości (chodzi oczywiście o najbliższych!). Po za tym sprawdza się dobrze.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

lukasz2331 pisze:Ja uważam, że to mało profesjonalne, mógł pomyśleć, że po drugiej stronie są ludzi, którzy czekają na wiadomości (chodzi oczywiście o najbliższych!). Po za tym sprawdza się dobrze.
no..w sumie to masz racje. Ale potem przed szkłem kontaktowym .. jakoś też kilka razy się pomylił. Nie wiem, może jakiś zdenerwowany był tego dnia ?
Katja707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 00:37

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Katja707 »

a propos dwuznaku 'Ch', jak w przypadku Chin, p. Żebrowski powinien poczytac troche o fonologii jezyka polskiego, a dopiero potem sie czepiac :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: piotrek888 »

Marcin był dziś gościem Poranka, opowiadał o meczu, w którym zagra 9 października.
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Fuxiasty »

piotrek888 pisze:Marcin był dziś gościem Poranka
Czyli niestety sprawdziły się moje przypuszczenia co do błędu TVN24 - wczoraj na bocznym pasku widniało Michał Żebrowski...

A tak swoją drogą, to ciekawie zapowiada się mecz Politycy - Gwiazdy TVN. ;)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: filipek24 »

Fuxiasty pisze:
piotrek888 pisze:Marcin był dziś gościem Poranka
Czyli niestety sprawdziły się moje przypuszczenia co do błędu TVN24 - wczoraj na bocznym pasku widniało Michał Żebrowski...

A tak swoją drogą, to ciekawie zapowiada się mecz Politycy - Gwiazdy TVN. ;)
ale z tego co widziałem,to Michał Żebrowski był w poranku, więc pomyłki chyba nie było, co najwyżej nie wypisali Marcina .
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Fuxiasty »

filipek24 pisze:
Fuxiasty pisze:
piotrek888 pisze:Marcin był dziś gościem Poranka
Czyli niestety sprawdziły się moje przypuszczenia co do błędu TVN24 - wczoraj na bocznym pasku widniało Michał Żebrowski...

A tak swoją drogą, to ciekawie zapowiada się mecz Politycy - Gwiazdy TVN. ;)
ale z tego co widziałem,to Michał Żebrowski był w poranku, więc pomyłki chyba nie było, co najwyżej nie wypisali Marcina .
Jeśli tak było faktycznie, to w porządku - przepraszam.
Pamiętam jednak, że kiedyś wystąpił już taki błąd na bocznej belce TVN24.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

Marcin też zargra!? ;O
Mecz będzie pokazywany w tv?
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: shortise »

Meczu jeszcze nie było.
Będzie na żywo w TVN (9 października 2010, 17:00)
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: piotrek888 »

:hahaha: podkład dźwiękowy do rozmowy Dagmary z Sabiną - niech ktoś wrzuci :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości