Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Utwory z oprawy dźwiękowej "TVN24"

Post autor: Frazes »

Znalazłem właśnie muzyczkę z magazynu "24 Godziny" :D . Dla zainteresowanych znajduje się ona na http://www1.playproductionmusic.com, na płycie "KPM 172 - Headline News", a nazywa się "News Impact" :D .

Okazuje się, że jednak wszystkie te utworki można namierzyć, ale byłoby łatwiej gdyby na antenie umieszczali gdzieś małymi literami tytuł danego utworu :D ...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Utwory z oprawy dźwiękowej "TVN24"

Post autor: piotrek888 »

A nie wiecie może, jakie tytuł nosi melodia "24 godzin", ale tych w nowej odsłonie z czarną oprawą?
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Utwory z oprawy dźwiękowej "TVN24"

Post autor: Peter Parker »

Frazes pisze:Znalazłem właśnie muzyczkę z magazynu "24 Godziny" :D . Dla zainteresowanych znajduje się ona na http://www1.playproductionmusic.com, na płycie "KPM 172 - Headline News", a nazywa się "News Impact" :D .

Okazuje się, że jednak wszystkie te utworki można namierzyć, ale byłoby łatwiej gdyby na antenie umieszczali gdzieś małymi literami tytuł danego utworu :D ...
Z "Magazynu 24 godziny", a nie z magazynu "24 godziny". Jedno słówko - różnica znaczna.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Utwory z oprawy dźwiękowej "TVN24"

Post autor: Frazes »

Nie wiem dokładnie, ale według mnie to był magazyn pod nazwą "24 Godziny", więc napisałem poprawnie (jest sens kłócić się o słówka, bo według mnie nie??? - skupmy się na meritum, bo im więcej utworów namierzymy tym większa satysfakcja i radość ze słuchania :D ) .
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Utwory z oprawy dźwiękowej "TVN24"

Post autor: D00 »

Frazes pisze:Nie wiem dokładnie, ale według mnie to był magazyn pod nazwą "24 Godziny"
Magazyn nazywał się "Magazyn 24 Godziny" do czasu zmiany oprawy na czarną, później nazywal się "24 Godziny".
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: piotrek888 »

Dziś w serwisie o 18, w czasie rozmowy z Janem Wróblem, dali jakieś inne tło, ale jak szybko je dali, tak i szybko zdjęli.
PanDamazy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 03 wrz 2010, 14:56

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: PanDamazy »

piotrek888 pisze:Dziś w serwisie o 18, w czasie rozmowy z Janem Wróblem, dali jakieś inne tło, ale jak szybko je dali, tak i szybko zdjęli.
To było wtedy tylko omyłkowo podłożone tło "Faktów" - granatowe u góry i jasnoniebieskie u dołu ;)

Tymczasem nowe wirtualne studio "Kropki nad i" zaprezentowało się dziś nader gustownie :tanczy:
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: skorupa2006 »

Dlaczego w TVN24 nie mogą zrobić tak dobrego wirtualnego studia? http://media2.pl/media/69071-trojwymiar ... wideo.html
Zauważcie, że prezenterka odbija się w błyszczącej podłodze. W Kropce nad i, ściany się odbijają od podłogi, ale już nie jest zrobione komputerowo odbicie stołu, postaci. Wygląda to strasznie sztucznie, a jak widać da się tego uniknąć.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie robią nic, bo wygląd nie przekłada się na oglądalność. Kierownictwo TVN24 doszło chyba już dawno temu do wniosku, że widz włączy ich bez względu na to, jakie będzie studio. I sporo w tym racji.
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: domino »

teraz trwaja chyba jakies prace nad studiem TVN24...
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: miko »

A skąd masz takie informacje/przypuszczenia?
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Utwory z oprawy dźwiękowej "TVN24"

Post autor: JacanTVN24 »

Witam serdecznie. Nie wiem czy moje pytanie nadaje się akurat w ten dział, lecz dotyczy to oprawy dźwiękowej a dokładnie świątecznej oprawy dźwiękowej. Od dłuższego czasu poszukuję słynnego już motywu świątecznego wykorzystywanego w programach oraz serwisach inf. TVN24- szczególnie często podkład pojawia się przy pokazywaniu świątecznych obrazków. Niegdyś motyw bardzo często pojawiał się w programie Jacka Pałasińskiego, kiedy tematem przewodnim właśnie było obchodzenie bożego Narodzenia np. w USA. Bardzo gorąco proszę o pomoc, pewnie doświadczeni w tej branży będą wiedzieli, o jaki motyw mi chodzi, bo TVN24 najczęściej wykorzystuje tylko tą jedną muzyczkę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: piotrek888 »

Czemu stół jest dziś taki czysty? :hahaha:
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: a-j-p »

jest inny :) ma wycięte 3 kwadraty na monitory :)
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: incognito »

Wczoraj na chwilę "podskoczyły" skrajne cyferki zegara :hmm:
ObrazekObrazek
Po lewej: z błędem. Po prawej: o.k.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości