[TVN] Top Model

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

Na 100% będzie występ SheMoans z piosenką SuperGirl , czyli czołówką Top Model , bo tą informacje zakomunikowały na swoim koncie na Facebook'u . A z resztą finału to myślę , że będzie wybieg i przypominanie sesji dziewczyn oraz przypomnienie sylwetek wszystkich dziewczyn oraz przybędą na fina ł te dziewczyny z całej edycji :)
Oli27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 27 lis 2010, 19:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Oli27 »

Co do ostatniego odcinka to wkurzyło mnie, że już TVN-u nie stać na tłumacza 21 wiek a tu trzeba czytać napisy żal, ogólnie program fajny liczyłem na Kaśkę ale wygra Anka :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie napisy są lepszym rozwiązaniem niż lektor.

W poniedziałek w Rozmowach w tłoku będzie parodia Joanny Krupy :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

Greg Haus pisze:Takie głupie pytanie - jak wygląda finał TM? Gdzie będzie miał miejsce i na czym polega, czy po postu będą rozmowy z 3 dżeffczynami + co chwile przypominanie nr sms?
Z tego co wiem to specjalnie wybudowane studio. Tak bywało np w Australia's Next Top Model... Show kończy się o 23:10 !! czyli 40 minut dłużej niź zwykle... Co do jakiś dodatkowych sesji - niewiem czy miały w ogóle czas na to, ale myśle ze będzie ciekawie... ;)
Co do Szymona - myśle ze będzie b. fajny odcinek ;D
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: r_r16 »

Na stronach Super Expresu czytałem, że mają być m. in. dwa pokazy mody.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

r_r16 pisze:Na stronach Super Expresu czytałem, że mają być m. in. dwa pokazy mody.
"Po intensywnym weekendzie kolejny impact wrażeń będzie miał miejsce w środę wieczorem, bo wtedy właśnie odbędzie się finał programu Top Model – zostań modelką. W trzynastym, ostatnim odcinku, emitowanym na żywo, spotka się wszystkie czternaście dziewczyn aby wraz z gościem specjalnym – światowej sławy modelką Anją Rubik – wziąć udział w pokazie mody. Uchylone zostaną widzom także kulisy próbnej sesji okładkowej trzech finalistek, realizowanej przez znanego i cenionego fotografa – Marcina Tyszkę. Uwieńczeniem emocjonującego środowego wieczoru będzie wyłonienie zwyciężczyni, która podpisze trzyletni kontrakt otwierający drzwi do świata mody. "

ciekawe.... ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: pixie »

Strasznie polubiłam TM, bd tęsknić, haha:dd
Ogólnie to nie rozumiem, dlaczego odpadła Kasia..przecież to właśnie ona w wielu zadaniach była NAJlepsza! "dwa odcinki wcześniej" w reklamie wypadła geenialniee.. Jej zdjęcie nie było złe.. Może nie chcieli mieć samych blondynek w programie? Bo jak inaczej to wszystko wytłumaczyć? Paulina jest ładna, ale.. nie wiem czy jest na to gotowa.. Nie daje sb rady niestety...... Zresztą nawet nie zna angielskiego! Na spotkaniu ktoś jej się pyta ile ma lat, a ona się pyta koleżanek co powiedział,.. Bez przesady, to są podstawy x//

wiadomo czy bd druga edycja?
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

Bartosz Węglarczyk w finale “Top Model”
Prezenter “Dzień dobry TVN” Bartosz Węglarczyk poprowadzi wraz z Joanną Krupą finałowy odcinek programu “Top Model. Zostań modelką”, który telewizja TVN pokaże na żywo w najbliższą środę o godz. 21.30.

Finał potrwa dwie godziny, a w odcinku o wygraną walczyć będą trzy uczestniczki: Anna Piszczałka, Aleksandra Kuligowska oraz Paulina Papierska. Zaprezentują się one widzom i jurorom podczas trzech pokazów mody, w których wystąpią w kreacjach takich projektantów jak Dawid Tomaszewski, Fendi czy Paprocki & Brzozowski.

Zwyciężczynię reality-show wybierze jednak nie jury, ale widzowie w głosowaniu sms-owym. Dziewczyna, która zdobędzie najwięcej głosów, wygra kontrakt z firmą Max Factor, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek oraz pojawi się w sesji okładkowej miesięcznika „Glamour”.
Goście specjalnym finałowego odcinka “Top Model” będzie polska topmodelka Anja Rubik, która weźmie udział w jednym z pokazów. Zza kulis finał relacjonować będą Magdalena Mielcarz i Michał Piróg.

Bedzie bardzo ciekawie ;]
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

Wybieg i całe studio wygląda super teraz było łączenie w Dzień Dobry TVN 8)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

ktos pisze:Wybieg i całe studio wygląda super teraz było łączenie w Dzień Dobry TVN 8)
Ponoć to studio TzG , prawda to??
tvn - latem programowo najgorsza!
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: pixie »

ehh, żeby tylko nie wygrała Paulina..boje się, że weźmie widzów na litość..
Trzymam kciuki za Olę, chyba tylko ona z finałowej trójki się nadaje ;)))
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

pixie pisze:ehh, żeby tylko nie wygrała Paulina..boje się, że weźmie widzów na litość..
Trzymam kciuki za Olę, chyba tylko ona z finałowej trójki się nadaje ;)))
ANIA! ANIA! ANIA!!!
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

Ania odpadła coś mi się wydaje że wygra Paulina chociaż wolę Olę 8)

Ola do boju :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Greg Haus »

OLAAAAAAAAAAAAA!!!! Głosować, Papierska wygląda jakby chciała Oli oczy wydrapać!
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Elek »

Nie wierzę nie wierzę nie wierzę, co za głupi naród!!!
Kto tu do pier******nej cholery głosował?? najpierw ta welcowa teraz papierska?? czy wszystkie wygrane mają być płaczkami błagającymi o lepsze życie?? masakra, jak Ola nie mogła wygrać to nadal tego nie rozumiem..
a tak poza tym mamy Polska ma kolejny powód do dumy, wyślemy top modelke która nie będzie mogła porozumieć sie z organizatorami w jakimkolwiek języku...
Przeciez Ola znowu miała najlepsze zdjęcia, na wybiegu prezentowala sie rownie dobrze jak pozostałe, czemu ludzie nie sugerują się poprzednimi dokonaniami, szkoda gadać
A tak patrząc na pozostałe modelki bardzo dobrze wyrobiła się Emilia:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości