Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

W oczekiwaniu na mikołajkowy poranek z Joasią, jeszcze jedno ujęcie w spódniczce
Obrazek
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

epsztajnek pisze:Założę się, że w kolejnym "Poranku" i tak będzie w spodniach :>
No to przegrałeś zakład :tanczy: .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W związku z wizytą Miedwiediewa Joasia chwali Marcina Żebrowskiego, że świetnie mówi po rosyjsku. Na co Marcin dodaje, że Joasia też sobie daje radę z tym językiem i nakazuje: "wszystkie kamery na Joasię" :brawa: :lol2: .
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Marcin (do Joasi i Omeny, w nawiązaniu do newsa z serwisu): Czy wam kiedyś proponowano alkohol za oddanie głosu w wyborach?
Joasia: Mnie nigdy, za głosowanie nie.

Czy ta odpowiedź oznacza, że w dalszej części Poranka Joasia zdradzi za co jej proponowano alkohol :shock: :hmm: .
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Tak roześmianej Asi jak dziś to ja jeszcze nie widziałem:)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Jacek-t pisze:No to przegrałeś zakład :tanczy: .
Zeby w realnym życiu można było przegrywać z taką przyjemnością :rozglada: :aniol:
A poza tym warto było się założyć - wiadomo, że Pani Redaktor zawsze zrobi na opkak :lol2:
nouze pisze:Tak roześmianej Asi jak dziś to ja jeszcze nie widziałem:)
Ostatnio, jakoś Żebrowski o świcie tak na nią działa :mhm:

P.S. Do @maxxxa.
Nie uważasz, że Joanna w dwóch ostatnich porankach bardzo przypomina tę dawną , początkującą Joasię ? :mhm:
Może to przez to, że poranny makijaż jest delikatniejszy od dziennego ? A może to rozbawienie Joanny ? Sam nie wiem, ale coś jest na rzeczy :mhm:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Dla nieoglądających, wszystkie (ciekawe) okołoserwisowe występy Pani Redaktor w poranku. Po 8 zrobiła się niestety posucha, bo gości się namnożyło i Żebrowski nie miał czasu zagadać o czymkolwiek. 13 klipów.

http://www.fileserve.com/file/ezSJstU
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:P.S. Do @maxxxa.
Nie uważasz, że Joanna w dwóch ostatnich porankach bardzo przypomina tę dawną , początkującą Joasię ?
Może to przez to, że poranny makijaż jest delikatniejszy od dziennego ? A może to rozbawienie Joanny ? Sam nie wiem, ale coś jest na rzeczy
Coś jest na rzeczy, ale mówiąc szczerze mam ogromny problem z identyfikacją tego czegoś, co sprawia owo podobieństwo z lat wstecz :mhm:
Ale najlepiej to się nad tym nie zastanawiać, tylko po prostu podziwiać :lol2:
Cudnie się Joasie ogląda w Poranku, jedyny minus to, że trzeba wcześniej wstać i spóźnić się do pracy :hmm:
nouze pisze:Po 8 zrobiła się niestety posucha, bo gości się namnożyło i Żebrowski nie miał czasu zagadać o czymkolwiek.
Tak właśnie przeczuwałem obserwując liste gości, która miała się pojawić po 8.
A Żebrowski dużo sobie obiecywał po konwersacjach porannych z Panią Redaktor..

Mi najbardziej się podobała rozmówka na temat tortu misia Knuta, a w zasadzie to reakcja Joasi na ten smakołyk :tanczy:
Joasia w Porankach to jest to!! :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

maxxx pisze:
epsztajnek pisze:P.S. Do @maxxxa.
Nie uważasz, że Joanna w dwóch ostatnich porankach bardzo przypomina tę dawną , początkującą Joasię ?
Może to przez to, że poranny makijaż jest delikatniejszy od dziennego ? A może to rozbawienie Joanny ? Sam nie wiem, ale coś jest na rzeczy
Coś jest na rzeczy, ale mówiąc szczerze mam ogromny problem z identyfikacją tego czegoś, co sprawia owo podobieństwo z lat wstecz :mhm:
Ale najlepiej to się nad tym nie zastanawiać, tylko po prostu podziwiać :lol2:
Cudnie się Joasie ogląda w Poranku, jedyny minus to, że trzeba wcześniej wstać i spóźnić się do pracy :hmm:
Ja zazwyczaj zmiany w zachowaniu staram się wyjaśniać przez pryzmat psychologii:
a więc poprawa nastroju w pracy może być odbiciem poprawy nastroju w życiu prywatnym,
a taki nastrój poprawia - tak mówią - np. miłość,
stąd może gdy zaczynała była zakochana, potem coś nie poszło, a teraz znów została trafiona strzałą Amora (oby nie :rydzyk:
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

incognito pisze: stąd może gdy zaczynała była zakochana, potem coś nie poszło, a teraz znów została trafiona strzałą Amora
O, to by się zgadzało :plus:
(oby nie )
Za późno :devil: ;)
Ale mi chodzi o to, że jest zauważlna różnica między zakochaną Joanną w DnŻ , kiedy to obficie rozdając uśmiechy, stara się być jednak powściągliwa , jak na profesjonalną lektorkę informacji przystało. A w Poranku ta sama zakochana Joanna jest bardziej spontaniczna , tak jak gdyby robiła przegląd prasy, albo reportaż. Jest więcej zdrowej improwizacji. No i ta zauważalna różnica w wyrazie twarzy :mhm: Ale maxxx mnie utwierdził, że tego nie da się dokładnie zlokalizowac.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Joasia chytrze przeniosła się dzisiaj do Poranka, trafnie wyczuwając, że z PzP dzisiaj byłyby nici :lol2: .
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Ale maxxx mnie utwierdził, że tego nie da się dokładnie zlokalizowac.
Ja to mam sentyment praktycznie do każdego Jej wizyjnego wcielenia. Ale taka radosną wersje szczególnie uwielbiam.
Poza tym Joasia jest ogromnie naturalna w tym wszystkim, pomijając fakt, że ma niesamowity wdzięk :tanczy:
Mogła by już być 5:55 :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

A B.Tadla zaprosiła na samą siebie w jutrzejszych Faktach"PP"? Bo jeśli tak to jutro znów święto o poranku. Chyba że Marta się odnajdzie, mógł to być jakiś jej "mikołajkowy na żądanie".
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

nouze pisze:A B.Tadla zaprosiła na samą siebie w jutrzejszych Faktach"PP"? Bo jeśli tak to jutro znów święto o poranku. Chyba że Marta się odnajdzie, mógł to być jakiś jej "mikołajkowy na żądanie".
Ani Beti, ani Marty jutro nie ma :) więc na pewno Joasia
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Joanna Kryńska

Post autor: martusia5004 »

Joasia na 100 % :)
A z racji, że świąteczna atmosfera już coraz bliżej, ciekawa jestem, jak Joasia spędza święta i co jest jej specjalnością w en świąteczny czas:)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

No jak to co. Pierożki! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości