Ewa Drzyzga

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

moÂże ma wzdĂŞcia :? :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Daj spokój przeciez musia³a by byc ju¿ w doœÌ póŸnej ci¹zy zeby by³o widac. Zreszt¹ gazety pisa³y by o tym bardzo, a zasugerowa³ to tylko "Fakt" po koncercie w Krakowie kiedy ubra³a przylegaj¹c¹ do cia³a sukienke. To by³o z 2 miesi¹ce temu.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

moge sie myliĂŚ:D
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek Obrazek

Zobacz sobie. Zdjecie nie jest moze najlepszej jakosci bo robione amatorskim aparatem, ale widac ten brzuch dokÂładnie z 28 sierpnia.


Zdiecie obok jest sprzed 2 lat.
Ostatnio zmieniony sobota 30 paź 2004, 00:26 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

ArO nie jestem specjalist¹ od ci¹¿ 8) 8) ale jak dla mnie to 3-4miesi¹c :arrow: mo¿e ktoœ ma fote z 28 wrzeœnia:D
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

W ogole zaraz Nas ochrzaniÂą bo Edyta nie nalezy do zaÂłogogi TVN.

Ja jednak uwazam, ze w ciÂązy nie jest. Nie pamietm kiedy to byÂło, ale Edyta potem byÂła na gali Miss Polonia wiec brzuch byÂło by wiadac.

Jakies 5 dni temu odwiedzi³a ³ódzkie liceum i widze jej zdjecia (z "Faktu"), ale nie widac brzucha. "Fakt" by o tym napisa³.
:twisted:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Dobrze zauwaÂżyÂłaÂś, to przejdÂźmy jakoÂś pÂłynnie od Edyty do Ewy. Wydaje mi siĂŞ, Âże bĂŞdzie chÂłopiec- znajoma, doÂświadczona w rodzeniu dzieci powiedziaÂła, Âże jak kobieta ma szpiczasty brzuch to bĂŞdzie chÂłopczyk. JeÂśli chÂłopak to ciekawe jak bĂŞdzie miaÂł na imiĂŞ :?: :?: :?:
Any :idea:
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja jakos mysle, ze bedzie dziewczynka.

Oby tylko Ewa nie nazwaÂła jÂą Maria czy StanisÂława. Takie imiona sÂą teraz w modzie i strasznie mi sie nie poobajÂą.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

mysle ze ewa nie skrzywdzi swojegoe dziecka takim imieniem, swoja droga podobne imiona sa starsznie wkurzajce, kazde pokolenia ma charakterystyczna palete imion i tego powinnismy sie trzymac, po co wracac pol wieku wstecz i nadawac imiona dziadkow....ja na bym sie nie odwazyl, natomiast jesli jush mowa o edycie to w jej przypadku wystapilo cos takiegio jak nadanie imienia pochodzenia amerykanskiego...moze profesor wyka ma racja i za kilka lat faktycznie bedziemy poslugiwali sie jezykiem polgielskim :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

alemysle ze taki kult prowadzacej w polsce jak oprah a ameryce bylby poprostu zenujacy, dla mnie to jest zabawne jak widze ze panisue w studiu piscza jak zobacza oprah...osobiscie wole jednak stan obecny, niech tak zostanie, a z drugiej strony od spoleczenstwa amerykanskiego potrafimy przejmowac tylko negatywne nawyki :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

BÂądÂźmy sobÂą... :D :D
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Ja bym chcia³a zeby mia³a dziewczynke, a imie ani nie z pó³ wieku wstecz ani nie amerykanskie tylko jakies normalne. Ewa chyba wie co robi. Hm ona pewnie juz wie co bedzie mia³a, ch³opca czy dziewczynke i imiona tez ma juz jakies wybrane na pewno :o
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a my je napewno niebawem poznamy bo wszytskie brukaoce rozpaprza wszytsklo jecez anim sie urodzi a szpital w ktorym sie to bedzie dzialo napewno bedzie naszpikowany fotoreporterami
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no to bedzie najleppsze wyjscie ale i bycie saba niebardzo nam wychopdzi...no wykjatki stanowia uczestnicy reality show hehehhe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Chyba napisza, ale ja chciaÂłabym sie dowiedzieĂŚ wiec "cos" mogliby napisac :wink:

A czy ktos ma jakies ciekawe informacje o meÂżu Drzyzgi? Ja wiem tylko ze podobno ma 34 lata, jest szefem reporterĂłw RMF FM i buduje dom :lol:

EDIT:
Staraj siĂŞ nie pisaĂŚ kilku postĂłw pod rzÂąd w ciÂągu kilku minut.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości