Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: incognito »

Kociaczek założył dziś kolczyki w kształcie serduszek (czyżby to już na dziś zaprosiła "nołzego" :mhm:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

incognito pisze:czyżby to już na dziś zaprosiła "nołzego"
No właśnie nie! A o terroryźmie to bym się mógł wypowiedzieć, bo jak byłem mały to nie raz ganiałem za koleżankami z kosmatą gąsienicą w rękach (bez skojarzeń). Enyłej, takie serducha, to ten łysy taki romantyczny? Pewnie od Durczoka się zaraził :nie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Chciałbym serdecznie podziękować mojej ulubionej Pani Redaktor za to, że odkąd niepochlebnie wypowiedziałem (wypisałem?) się w tym wątku nt. czarnego lakieru do paznokci, konsekwentnie unika go jak ognia (a to już prawie dwa miechy). I jak tu nie wierzyć w moc internetu?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
...coooście mnie tu za karteczcynę dali...
Obrazek
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: incognito »

Na podstawie zbiorów @nouze:
Akt 1.
Coo ?!!! Ja śnieżną kocicą ?!! (trzymając wydruk z forum)
Obrazek
Udowodnię Wam, że stać mnie na duużo więcej.
Obrazek
Akt 2.
Ups.. Zapomniałam chyba swego urządzenia masującego!! Jak ja się teraz zrelaksuje pomiędzy serwisami!!
Obrazek
Och!! Marto!! Jesteś nieoceniona!! Nie przestawaj!!
Obrazek
Akt 3. Ostatni.
I co? Chłopaki!! Zatkało ?!!
Obrazek

Tak serio: Jest jakaś kobieta w TVN24 o bardziej plastycznej twarzy niż Anna?? (znaczy o tylu dostępnych mimikach) No, jest ?! :D
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

No, pytanie retoryczne :D
Umiejętnie dawkuje jednak tę mimikę warto dodać, taka gratka dla wytrwałych. Muszę powiedzieć że mam często sporo kłopotu żeby zrobić Annie jakieś dobre i ciekawe capsy. To nie jest taka bułeczka z dżemikiem jak u Kryni. Trzeba się nieźle napocić czasami, wyjątkiem były te ostatnie rozmowy z ekspertami w wirtualnym. Wtedy Anna była jak natchniona, to wywracała oczami, to poprawiała się na krześle, machała rękoma, nóżkami jedynie nie machała - ale o tym już wspominałem. ;)

P.S. Współpraca z Martą jak widać wzorowa :lol2:
winek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 21:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: winek »

Ciekawy artykuł znalazłem w necie: http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/z ... omosc.html
Jak twierdzą najnowsze badania, wygląd prezenterek prowadzących telewizyjne wiadomości, ma wpływ na ilość zapamiętanych przez odbiorców informacji - podaje dailymail.co.uk."
Stosowne badania przeprowadziły dwie studentki z Uniwersytetu Indiana. Ta sama 24-letnia prezenterka nagrała dwie wersje tych samych wiadomości. W pierwszej ubrana była w obcisły niebieski żakiet i gustowna spódnicę, miała również mocny makijaż i przyciągający uwagę naszyjnik. W drugiej wersji wiadomości, prezenterka miała bezkształtny żakiet, nie była umalowana i nie posiadała żadnych ozdób.
no ja np. dużo zamamiętałem. eeeee... mmmm... o! np. pamiętam materiał o nietoperzu-wampirze latającym po sejmie 8)

hmm.. a teraz spróbuje sobie wyobrazić Anne w "bezkształtnym żakiecie" :mhm:
:uau: :shock: :uau:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

winek pisze:a teraz spróbuje sobie wyobrazić Anne w "bezkształtnym żakiecie"
No to popatrz sobie, chyba najbardziej fatalny strój, jaki Anna wdziała w TVN24 ( 2006 )

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: incognito »

Dostrzegam skutki wspólnych dni z Kuligowską: zaczes a'la Marta. :)
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: incognito »

Wiem, że
"Dwa posty pod rząd można napisać tylko w sytuacji, gdy poprzedni Twój post w danym temacie został napisany przynajmniej 48 godzin wcześniej."(wyciąg z regulaminu)
ale nie można już edytować postów z opóźnieniem, a poza tym nie mogę się powstrzymać :rozglada:
Obrazek
W ostatnich dniach w ruch poszła maszynka. :shock:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Miałem identyczną pierwszą myśl - poszła śladami Marty. Wkurzyłem się, tak nie można. Po co tak robić na przekór wszystkim? :evil: :ban: :nie:

Długie miały być!
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Trochę mi głupio, za to co napisałem post wyżej. Wszak Anna jest piękna w każdej fryzurze (including blond :> ), a ja pacan jakieś wyrzuty robię. Mało dziś Ani w Dnż było, po 12 zaczęli się Klich z egipskim tłumem przeplatać w występach na antenie. Wszystkie moje przewidywania, jakimi raczyłem się ostatnio pochwalić w wątku u Kryni zupełnie się nie sprawdziły, czyniąc ze mnie idiotę, więc będę brnął, dzieląc się opinią że jutro to na pewno Anny nie będzie i pojawi się dopiero za tydzień w środę. No, to czekam do jutra...

Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Mam wielką prośbę - czy dałoby radę wrzucić ten materiał z Anną który był z okazji dziesięciolecia TVN? Ewentualnie jeszcze jakiś filmik z kulis z Anią, jeśli taki był. Dam się pokroić za to video.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Dobrze pamiętam , nagrałem ten program na 10lecie TVN , porobiłem capsy (niezapomniana JK ze słuchawkami, ślub Jędrzejowskich) po czym skasowałem materiał. Jak to śpiewał Jasio Lennon after all the time I don't know why :mhm:
Na pocieszenie przesyłam materiały "kulisowe"

reklamówka M24h
http://www.sendspace.com/file/ickkm6

Anna poza studiem - w winiarni M.Kondrata
http://www.sendspace.com/file/j84u5r
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Ależ szkoda! :hmm: Ja tego programu w ogóle nie oglądałem, z własnej głupoty zresztą. Tę reklamówkę i wyjazdowe 24h wprawdzie widziałem, ale też w niedalekiej przyszłości miałem zamiar zapytać o to archiwum, Anna + wino (i to nie "Keleris") to połączenie niezwykle smakowite :twisted: . No i ta bluzeczka - piękna. :aniol: Dzięki za wrzut.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Anna doskonale prezentowałaby się z telekamerą. Ale u mnie nagrodę ma na pewno. 8)
Obrazek
Obrazek
Czasem zachowuję się jak dzieciak :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości