[TVN] Wipeout - Wymiatacze

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: lukis »

A mi się podoba. Komentatorzy są spoko :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: matik »

Mi również się podoba. Komentarze Tomka Zimocha i Jankesa są po prostu zajebiste.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: mojpierwszyraz »

Świetny program. Ciekawe jaka oglądalność?
PS. Czy w kolejnych odcinkach będą te same tory przeszkód?
tvn - latem programowo najgorsza!
blarol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:30

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: blarol »

Świetny program! Naprawdę się uśmiałem :D , a komentatorzy Wymiatają :D Brawa dla Kuby Bielaka za niestrudzone dążenie do środka tego zegara (czy co tam to było :D )

mojpierwszyraz pisze:PS. Czy w kolejnych odcinkach będą te same tory przeszkód?
Co odcinek będzie inny tor :D
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: Kylo »

Program naprawdę rewelacja na pewno 60% sukcesu to komentatorzy :D dawno się tak nie usmiałem :lol2: Odcinek i konkurencje identyczne jak w wersji UK.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: Adrian ;P »

Niezupełnie. Niektóre elementy często się powtarzają - piłki i rękawice w edycji amerykańskiej są praktycznie zawsze. Zmiotka z 2 rundy też jest chyba stałym elementem - z tym, że na przykład uczestnicy, aby mieli utrudnienie mogą być w workach :P

Ogólnie amerykańska wersja, którą oglądam w soboty na BBC bardziej przypadła mi do gustu... Nasi komentatorzy z początku trochę denerwowali, ale potem było już ok
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: piotrek888 »

Świetny jest ten program! :lol2: Tylko zastanawiam się po co tam jest ta prowadząca?
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: rex88 »

Jak dla mnie Takeshi's Castle było o niebo lepsze.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: r_r16 »

Program naprawdę bardzo dobry. Ciekawe tory + świetny montaż (chodzi mi o powtórki w zwolnionym tempie) + wspaniali komentatorzy = naprawdę świetne widowisko! Rola prowadzącej faktycznie trochę dziwna, ograniczona do paru króciutkich wywiadów.
sunflower
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 17:23

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: sunflower »

Jak dla mnie super! Komentatorzy dobrze dobrani, Jankes odpowiada młodszej widowni, a Zimoch starszym odbiorcom. Program rozrywkowy, więc dziwię się, że ktoś narzeka na komentarze, dla mnie są OK, ale każdego bawi co innego. Trzymam kciuki i już szykuję się na kolejny odcinek.
PS. na fb jest oficjalna strona "Wymiataczy" i tam też ostara dyskusja ;)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: ktos »

1 odcinek 2,606,007 8)

Pierwszy odcinek „Wipeout – Wymiatacze” w niedzielny wieczór zapewnił TVN 17,38 proc. udziału w grupie 4+ oraz 22,81 proc. udziału w grupie 16-49. Liderem pasma z 31,02 proc. udziału w rynku była Jedynka - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ku ... wymiatacze
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: mojpierwszyraz »

ktos pisze:1 odcinek 2,606,007 8)

Pierwszy odcinek „Wipeout – Wymiatacze” w niedzielny wieczór zapewnił TVN 17,38 proc. udziału w grupie 4+ oraz 22,81 proc. udziału w grupie 16-49. Liderem pasma z 31,02 proc. udziału w rynku była Jedynka - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ku ... wymiatacze
Ciekawe, czy oglądalność będzie miała tendencję wzrostu... ? W sumie program startuje pod względem oglądalności tak jak Kuchenne Rewolucje I (o ile się nie mylę), więc pewnie takowa tendencja zostanie w najbliższych tygodniach ukazana.
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: Adrian ;P »

Nie zmieniono w ogóle toru 2 odcinku :roll: Wiadomo, że niektóre elementy się powtarzają, ale wszystko było identyczne jak w 1 odcinku... Oby w 3 były nowości, bo takto program stanie się nudny.
kosiomka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 19:40

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: kosiomka »

Adrian ;P pisze:Nie zmieniono w ogóle toru 2 odcinku :roll: Wiadomo, że niektóre elementy się powtarzają, ale wszystko było identyczne jak w 1 odcinku... Oby w 3 były nowości, bo takto program stanie się nudny.
Ja obstawiam że nie będzie zmieniany tor do 7 odcinka (od 1 do 6 wdg mnie będą konfiguracje 4(kraje) X (18 - z każdego kraju : na 3 - po tyle jest w każdym odcinku na każdym torze = 6)
sunflower
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 17:23

Re: Wipeout - Wymiatacze

Post autor: sunflower »

Tor zmieniany jest co 2 odcinki :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości