[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Klip lepszej jakości z Michałem Szpakiem:
http://www.youtube.com/watch?v=n8n8YOKNtwc
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Jeśli X FACTOR ma liczyć 14 odcinków to zakończy się 5 czerwca , czyli tydzień przed Opolem ( to dobrze , bo mieliby dużą konkurencję ) :)
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: X FACTOR

Post autor: tomas40 »

czy napewno słusznie........ tak piszą ????

http://www.pudelek.pl/artykul/30595/to_ ... acz_wideo/
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: X FACTOR

Post autor: Nika »

tomas40 pisze:czy napewno słusznie........ tak piszą ????

http://www.pudelek.pl/artykul/30595/to_ ... acz_wideo/
Jeżeli to rzeczywiście uczestnicy X-Factora to nie chciałabym być teraz w ich skórze. Prawdopodobnie zostaną wyciągnięte sankcje prawne wobec nich. Na pewno w umowie z TVN mieli zakaz ujawniania przed emisją programu, kto się dostał z castingów a kto nie, a tu jeszcze dodatkowy zonk ze szkalowaniem dobrego imienia stacji. Będzie grubo coś czuję. Coś w ogóle pechowo ten X-Factor się zaczyna. Najpierw problemy Maji Sablewskiej z podopiecznymi, teraz jakaś afera z filmikiem na tjubce. Miejmy nadzieję, że to dobrego złe początki. Ech, coś nie przepadam za tymi głupimi przysłowiami. :aniol:
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Zamiast loga TVN pojawia się też po reklamach logo X Factora, a pod nim napis ''niedziela 20:00'' :D Widziałem też dzisiaj reklamę ''premierowa niedziela w tvn'' - x factor 20:00 i przepis na życie 21:25
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Finał X FACTOR'a będzie miał dużo konkurencję , bo będą Top Trendy niestety :(
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Jest video z 1 odcinka. Zapowiada się naprawdę fajnie :D Martwi mnie tylko aż tak duża ilość reklam. Program trwa 85 minut, z czego 25 to reklamy (Podczas pierwszej godziny dwa bloki reklamowe - jeden krószy i jeden dłuższy, po 21 też jeden dłuższy...)

http://xfactor.plejada.pl/1232,20472,1, ... wideo.html
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Być może jestem zbyt przyzwyczajony do brytyjskiej edycji, ale lektor coś mi nie pasuje. Jednak ogólnie rzecz biorąc - nie mogę się doczekać niedzielnego wieczoru :)
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Must be the music moim zdaniem takie sobie uczestnicy jacyś tacy nie fajni.
Bitwa na głosy też szału nie robi ale lepsza od show Polsatu takie coś innego.
Mam nadzieje że dziś bede mógł powiedzieć że X-Factor najlepszy ale zobaczymy
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Wczoraj byłem już na kolejnym koncercie Czesława. Na początku filmiku drobny komentarz o X Factorze :P

http://www.youtube.com/watch?v=xF9vyhMZ9Ks

A dzisiaj w Uwadze kulisy sławy Czesława Mozila :D
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

3 razy TAK.Uważam że program na prawde świetny.Bałem sie o Maje ale nie jest źle a chłopak ten co ma 16 lat normalnie głos że szczena opada!
Must be the music może sie schować!
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: X FACTOR

Post autor: Pawlous »

Czekałem na ten program... A po takim oczekiwaniu bardzo często jest się zawiedzionym. Na szczęście, było naprawdę dobrze. Dynamiczny program i co ważne, nie jest w nim tak dużo gadaniny jury, a bohaterami są tak naprawdę wykonawcy. Reklam trochę dużo, ale taki rynek... Jest dobrze!
Ama18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 23 sie 2009, 15:53

Re: X FACTOR

Post autor: Ama18 »

Chłopak mi się kompletnie nie podobał. To takie wzruszające, jak on śpiewa, jak mówi, jak publiczność reaguje a "żyry" się sili na jakieś przemowy. To takie TVN-owskie, takie płytkie... Brakuje Foremniakowej "ze łzami w oczach". Oczywiście do chłopa nic nie mam prywatnie - tylko żenująco go pokazano.

X Factor bardzo przypomina Mam talent. Wszystkie wady, jak właśnie takie wzruszanie widzów, żyry mające dużo konkretnego do powiedzenia czy sam dobór uczestników są skopiowane. Kuźniara nie widziałem - i dobrze.
Na całe szczęście polsatowski program jest tylko ciut lepszy. Ciut ciut. No i PR TVN-u zadba, by program budził pozytywne skojarzenia :D

Wiem, że po programie jadę jak po łysej kobyle :D , ale do talent-show nie jestem przekonany. Pierwsza edycja "MT" była bardzo dobra - ale teraz jest źle, oj źle. Nic mnie nie przykuwa do ekranu...
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Bardzo czekałem na ten program i muszę powiedzieć, że jest bardzo dobry. Ale mógł być celujący. Niestety widać, że Fremantlemedia Polska wyjęło żywcem niektóre elementy z Mam Talent i włożyło do X-Factor. Czcionki na paskach z informacjami o uczestnikach nawet nie raczyli zmienić - jest ta od Mam Talent. Nie ma kompletnie żadnych efektów graficznych na ekranie typu "zniebieszczenie" obrazu jak w brytyjskiej edycji. Lektor kompletnie nie pasuje do tego programu (chodzi mi o tego na początku) - oczywiście też z Mam Talent. Ogólnie realizacja jest bardzo podobna do MT. Widocznie jeszcze nie dojrzeliśmy do realizacji wzorem "The X-Factor". Mimo tego nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Tym bardziej tych z domami jurorów i programami live.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości