[TVN] Przepis na życie

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: pixie »

http://www.fakt.pl/Scenarzystka-quot-M- ... l#miniPoll
Co lepsze?
M jak miłość
22%
Przepis na życie
78%

:lol2:
fakt.pl...ale zawsze coś :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: ktos »

Będzie drugi sezon serialu “Przepis na życie”
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/be ... s-na-zycie
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: Efcia »

Jestem po kolejnym odcinku. Dawno nie widziałam tak fajnie zrobionego serialu. Świetne odstresowanie przed poniedziałkową pracą :D
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: lee »

Od czasu Magdy M żaden serial tvnu tak mnie nie wciągnął :D Po prostu cudo, przyjemnie się ogląda i myśle, że też dobra pora emisji robi swoje,kompletnie zmieniłam swoje nastawienie do niedzielnego wieczoru,który wcześniej kojarzył mi się tylko z niemiłym wczesnym wstawaniem nazajutrz :D
buj1989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2011, 21:44

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: buj1989 »

W powakacyjnych odcinkach „Przepisu na życie“ dużo nowości. Nowe wątki, nowe miłości i oczywiście... nowi bohaterowie.

W serialu pojawią się dwie tajemnicze kobiety – Elka, była żona Jerzego (Borys Szyc). W tę rolę wcieli się Magdalena Popławska. Drugą bohaterką będzie Kasia (Anna Samusionek) – wyjątkowo zauroczona Andrzejem (Piotr Adamczyk). Obie kobiety bardzo namieszają w życiu bohaterów. Jak? O tym przekonacie się już jesienią w TVN!

http://www.tvn.pl/news/5626/view
agnieszka29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sobota 23 lip 2011, 16:55

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: agnieszka29 »

Potrzebuje tytuły piosenek których mogliśmy posłuchać w pierwszym sezonie "Przepisu na Życie"a najbardziej zależy mi na utworze (muzyka poważna)wydaje mi się,że to jakoś ostatni odcinek 11.Z góry dziękuje.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: adik1148 »

Nowe odcinki są o wiele lepsze od poprzednich ! Może w nowym sezonie zmienił się reżyser czy scenarzysta , ale coś się zmieniło , jest o wiele lepszy od poprzedniego ! :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: ktos »

adik1148 pisze:Nowe odcinki są o wiele lepsze od poprzednich ! Może w nowym sezonie zmienił się reżyser czy scenarzysta , ale coś się zmieniło , jest o wiele lepszy od poprzedniego ! :)
scenarzysta jest ten sam czyli Pilaszewska a reżyser chyba tez 8)
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: Amy »

agnieszka29 pisze:Potrzebuje tytuły piosenek których mogliśmy posłuchać w pierwszym sezonie "Przepisu na Życie"a najbardziej zależy mi na utworze (muzyka poważna)wydaje mi się,że to jakoś ostatni odcinek 11.Z góry dziękuje.
Zajrzyj TUTAJ. Tu powinnaś znaleźć wszystkie piosenki.

Jestem bardzo zadowolona z 1. odcinka. Z resztą cały pierwszy sezon bardzo mi się podobał, więc byłam spokojna o ten. Świetnie dobrane utwory - szczególnie ten w szpitalu. Oby tak dalej ;) Czekam na następny odcinek :tanczy:
This is not the end, this is not the beginning.
agnieszka29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sobota 23 lip 2011, 16:55

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: agnieszka29 »

Bardzo Ci dziękuje.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: ktos »

„Przepis na życie 2” zyskuje widzów, TVN liderem

Drugi sezon serialu „Przepis na życie” ogląda w TVN średnio 2,68 mln widzów. Produkcja z odcinka na odcinek ma więcej widzów, a stacja jest liderem pasma.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu miał 2,3 mln widzów, zaś trzeci przyciągnął już 3,1 mln osób. Serial ma średnio 19,82 proc. udziału w grupie 4+ oraz 23,19 proc. Przed rokiem kanał miał w tym paśmie 1,67 mln widzów oraz 12,61 proc. udziału w grupie 4+ (wówczas TVN nadawał serial „Usta, usta”).
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pr ... vn-liderem
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: mojpierwszyraz »

Z tego co czytałem, zakończyły się zdjęcia do serialu "PnZ". Ja interpretuję to jako koniec serialu. A szkoda, bo to w sumie przepis na sukces, jak to Sołtysik mówi ;) Wyniki TVN w ogóle podczas tego sezonu są kapitalne. Zadziwiające :)
tvn - latem programowo najgorsza!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: prze_kw »

Do II sezonu. Nie zabija się kury znoszącej złote jajka. "Przepis" na pewno wróci, tylko kiedy - albo wiosną, albo jesienią, a od marca pojawi się "Prawo Agaty" z Dygant.
Liczą się tylko Fakty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: r_r16 »

mojpierwszyraz pisze:Z tego co czytałem, zakończyły się zdjęcia do serialu "PnZ". Ja interpretuję to jako koniec serialu. A szkoda, bo to w sumie przepis na sukces, jak to Sołtysik mówi ;) Wyniki TVN w ogóle podczas tego sezonu są kapitalne. Zadziwiające :)
W zeszłym roku też pisano o imprezie kończącej zdjęcia do Przepisu na życie. Poza tym, chyba w DDTVN, kilka tygodni temu Magda Kumorek przypadkiem zdradziła, że będzie kontynuacja.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: "Przepis na życie" - nowy serial!

Post autor: rogi »

r_r16 pisze:Poza tym, chyba w DDTVN, kilka tygodni temu Magda Kumorek przypadkiem zdradziła, że będzie kontynuacja.
Niedawno również Agnieszka Pilaszewska na antenie Radia ZET zdradziła, że już pisze trzecią transzę serialu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości