Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Aktualne sprawy forum

Post autor: Łukasz »

SkasowaÂłem w tym dziale kilka krĂłtkich tematĂłw i myÂślĂŞ, Âże najlepiej zaÂłoÂżyĂŚ jeden zbiorczy, tak jak np. ten o WiadomoÂściach TVP. ProszĂŞ tutaj wpisywaĂŚ aktualne problemy, uwagi, wÂątpliwoÂści zwiÂązane z forum. Nie zakÂładajcie po to nowych tematĂłw, bo te w tym dziale majÂą zazwyczaj po 4-5 odpowiedzi i na tym siĂŞ koĂączÂą.

MoÂże ja pierwszy poruszĂŞ pewien problem: ostatnio mamy bardzo duÂżo, czĂŞsto idiotycznych, ankiet na forum. Jak myÂślicie, co z tym zrobiĂŚ? Jest kilka moÂżliwoÂści:
a) w konfiguracji forum wy³¹czyÌ mo¿liwoœÌ zak³adania ankiet przez zwyk³ych forumowiczów (w tym wypadku mielibyœcie pewnoœÌ, ¿e ankiety zawsze bêd¹ profesjonalnie napisane, nie trzeba bêdzie ich poprawiaÌ - a teraz przy prawie ka¿dej s¹ jakieœ b³êdy);
b) stworzyÌ na forum specjaln¹ kategoriê (dzia³) w którym bêdzie mo¿na zak³adaÌ ankiety (tzn. w pozosta³ych wy³¹czy siê mo¿liwoœÌ dodawania ankiet, a w tym jednym pozostawi bez zmian)
c) w ogĂłle Wam nie przeszkadzajÂą gÂłupie ankiety, a administrator w tym momencie napisaÂł jakieÂś niebywaÂłe herezje. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

osobny dziaÂł z ankietami to good idea :D tylko z tymi ankietami jest maÂły problem, jak np. w przypadku gÂłosowania na najlepszych prezenterĂłw czy prowadzacych, co chwia ktoÂś upomina siĂŞ o nowe, brakujace nazwiska, o ankiecie na temat orientacji nie wspominam :twisted: :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Niech bêdzie tak jak jest. A ankiety b³êdnie napisane poprostu usun¹Ì... 8)
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 07:56 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

wybieram odpowiedÂż B mozna tez zrobimc dzial foto gdzie bĂŞdzie mozna umieszczaĂŚ TYLKO TAM zdjĂŞcia.

Cod od odp. A kto mĂłgÂł by byĂŚ??
Żartowałem.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale wtedy wszystko bĂŞdzie wymieszne i trudno bĂŞdzie przyporzÂądkowaĂŚ zdjĂŞcie do danego tematu. ZdjĂŞcia muszÂą byĂŚ w tematach bo tak jest ciekawiej i wszĂŞdzie tak jest. Nie komplikujmy sobie za bardzo Âżycia.
Jak ktoÂś czyta wÂątek o Anitce czy wiadomoÂściach to ni chce mu siĂŞ potem jeszcze zaglÂądaĂŚ do osobnego dziaÂłu.
Wtedy bĂŞdzie masÂło maÂślane.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

michos pisze:Ale wtedy wszystko bĂŞdzie wymieszne i trudno bĂŞdzie przyporzÂądkowaĂŚ zdjĂŞcie do danego tematu. ZdjĂŞcia muszÂą byĂŚ w tematach bo tak jest ciekawiej i wszĂŞdzie tak jest. Nie komplikujmy sobie za bardzo Âżycia.
Jak ktoÂś czyta wÂątek o Anitce czy wiadomoÂściach to ni chce mu siĂŞ potem jeszcze zaglÂądaĂŚ do osobnego dziaÂłu.
Wtedy bĂŞdzie masÂło maÂślane.
poraz pierwszy w Âżyciu zgadzam sie z michosem!!!!
ÂŁukasz pisze:jeden temat zbiorczy, tak jak np. ten o WiadomoÂściach TVP
racja , gdybym tego tematu nie zaÂłozyÂł byÂłoby pewnie takie coÂś:

-Kto dawneiej prowadziÂł Wiadomosci

-Dawne studia Wiadomosci

-Nowe studio wiadomoÂści

- Jolanta PieĂąkowska odeszÂła z Wiadomosci

- K. Ziemiec i D. Wysocka - Schnepf w WiadomoÂściach! itp. itd.


PS 1 > czemu pod postami nie pisze w caÂłoÂści zmieniany X razy??
Żartowałem.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak ten temat kwiatku jest twoim wielkim sukcesem :lol:
poraz pierwszy w Âżyciu zgadzam sie z michosem!!!!
JakÂże mi miÂło to sÂłyszeĂŚ :lol:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

michos pisze:Tak ten temat kwiatku jest twoim wielkim sukcesem :lol:
poraz pierwszy w Âżyciu zgadzam sie z michosem!!!!
to miÂło byc miÂłe bo jak tak to dzieki???
Żartowałem.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ankiety nie powinny byĂŚ w osobnych dziaÂłach, ale teÂż nie moÂże ich zakÂładaĂŚ kaÂżdy, bo jak widaĂŚ nie kaÂżdy robi to z gÂłowÂą i mam wraÂżenie, Âże niektĂłrzy robiÂą je dlatego, Âżeby mieĂŚ zrobionÂą przez siebie i tam sobie rzÂądziĂŚ - "zamykam gÂłosowanie za tydzieĂą", "3 dni na zgÂłaszanie propozycji" itd.

Wg mnie powinny byÌ zablokowane i je¿eli bêdzie potrzeba to admin/moderator lub osoba z uprawnieniem tworzenia tak¹ ankietê stworz¹ samemu lub na ¿¹danie przez PW autora w¹tku. Najbardziej zbli¿ona jest mi opcja A.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja myÂślĂŞ, Âże osoba, ktĂłra zakÂłada ankietĂŞ specjalnie to nie moÂże niÂą rzÂądziĂŚ. MoÂże tylko czas edytowaĂŚ i ankietĂŞ, ale posty itd. nie :idea: To moÂże tylko moderator. Ankieta taka, jak inna. WÂłaÂściwie to co Wam przeszkadzajÂą te ankiety. JeÂśli sÂą uporzÂądkowane i nie ma baÂłaganu to mogÂą sobie byĂŚ :roll:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 07:57 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to jak? Zgadzacie siê na opcje numer 1? Jak bêdzie jakaœ ankieta potrzebna to piszecie do mnie albo szymcia i my j¹ zamieszczamy. Przynajmniej nie bêdzie idiotycznych pytaù, b³êdów, których nie mo¿ecie sami poprawiÌ i innych g³upot, których w ci¹gu ostatnich dni na forum by³o bardzo wiele.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

NIE!!!
Żartowałem.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

:x

Nie lepiej kasowaĂŚ bzdetne ankiety... Co to za forum co nawet ankiety nie moÂżna zaÂłoÂżyĂŚ :?: :!: Owszem sÂą ankiety, w ktĂłrych jest jeden wielki baÂłagan. Ale wtedy wystarczy jÂą skasowaĂŚ, albo najpierw zakÂładaĂŚ temat, a potem do niego doedytowaĂŚ ankietĂŞ. Opcja "A" mnie nie przekonuje. :idea: Jestem na NIE!


:?
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 07:57 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Jak najbardziej jestem za. A Âże kwiatek i marcin bedÂą przeciwni to siĂŞ spodziewaÂłem. W koĂącu oni ostatnio siĂŞ w nie ciÂągle bawiÂą :D .
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ZaÂłoÂżyÂłem raptem jednÂą ankieteĂŞ o teleturniejach. Nie wolno? ToÂżto jakiÂś absurd. Nie widzĂŞ nic w tym zÂłego :?
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 07:57 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości