Weronika Diallo

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Weronika Diallo

Post autor: rex88 »

Ktoś zwrócił uwagę na godzinę bodajże 9:32? Uciekła z krzesła, że dwójka redaktorów mocno się zdziwili.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Weronika Diallo

Post autor: matik »

Ma ktoś nagranie :?: Może było to spowodowane wejściem na żywo na antenę TVN Meteo, bo od 6:30 co 30 minut jest pogoda na żywo, ale jak pogodynka/pogodynek jest w tym czasie w TVN24 to na TVN Meteo pokazują widoki na miasto dopóki prezenter nie dojdzie.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Weronika Diallo

Post autor: sybic »

Uciekła do TVN Meteo. Nic w tym dziwnego...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Weronika Diallo

Post autor: matik »

Też w nagraniu nie zauważyłem nic dziwnego. Były 2 minuty opóźnienia więc się spieszyła do TVN Meteo
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Weronika Diallo

Post autor: rex88 »

Słuchając tego na żywo wydawało mi się, że obraziła się o coś.
moik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 07 maja 2011, 21:48

Re: Weronika Diallo

Post autor: moik »

Dla mnie to wyjście Pani Weroniki nie było za wiedzą i zgodą realizatora czy wydawcy, a już napewno nie wiedziała o tym dwójka prowadząca poranek bo wyglądała na bardzo mocno zdziwionych i Pan Kuźniar jak nigdy nie wiedział jak zareagować :)

A tak w ogóle to Pani Weronika jest jakaś sztuczna na wizji i duuużo jej jeszcze brakuje do Doroty Gardias, czy Agnieszki Cegielskiej. Musi dużo ćwiczyć. Ale z tego jak ją pamiętam z TVN Warszawa to tam dość dobrze sobie radziła i nie raził w oczy jej sposób bycia...może się wyrobi...
agas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 15:14

Re: Weronika Diallo

Post autor: agas »

Dzisiejsza pogoda, zdjecie miasta i opis nowej, wspanialej pogodynki:
"tutaj widac, ze nic nie widac"

Mistrzostwo, straszna na panna jest. Jakby malo bylo w Polsce naturalnych, ladnych i milych dziewczyn jak np. Pani Maja czy Agnieszka Cegielska... Pani Diallo nie nadaje sie zupelnie, pomijajc bledy i inne wpadki na wizji to jest brzydka i niezgrabna.
xyz
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 23 kwie 2009, 08:26

Re: Weronika Diallo

Post autor: xyz »

Ta pani strasznie działa mi na nerwy... Ma problemy ze składnym wysławianiem się. Zupełnie się nie sprawdza w tvn24. :?
Maja wróć!!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Weronika Diallo

Post autor: sybic »

agas pisze:Pani Diallo nie nadaje sie zupelnie...
Spokojnie...
Dajmy jej szansę. To czy ktoś się nadaje czy też nie, lepiej ocenić po dłuższym pobycie. Przykładowo taki Kuźniar, czy inny Durczok. Ci zalegają już długo (moim zdaniem za długo) i o nich można już powiedzieć, że się nie nadają… ale Weronika dopiero co zaczeła pracę. Nie wypada o niej mówić źle.
agas pisze:pomijajc bledy i inne wpadki na wizji
To się zdarza każdemu, a poza tym taki wpadki dodają uroku Porankowi TVN24, dodaje to pewnej naturalności i przyjemnie się to ogląda. Ja np. gdy w TV widzę wszystko idealnie to się zastanawiam czy po tej drugiej stronie jest człowiek, czy maszyna… tu nie mam wątpliwości. Jest człowiek, który ma prawo się pomylić.
agas pisze:to jest brzydka i niezgrabna.
To już rzecz gustu… mnie też się parę postaci TVN nie podoba, bo są albo szpetnie wysokie, albo brzydkie, ale cóż… by uszanować gusta innych aż tak bardzo tego nie manifestuje.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Weronika Diallo

Post autor: matik »

Pani Weronika ostatnio w każdy piątek i sobotę wieczorem, a w niedzielę w dzień prowadzi wyjazdowe prognozy pogody. Tydzień temu z Oświęcimia, a w tym tygodniu z Krakowa. Ponadto dostała własny(? nie widziałem do tej pory by ktoś inny go prowadził) 10 minutowy program "Raport Meteo" emitowany w Wieczorze Meteo.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Weronika Diallo

Post autor: matik »

Weronika tańczy i troszkę podśpiewuje na żywo w TVN 24
http://www.tvn24.pl/28115,1706504,0,1,b ... omosc.html
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Weronika Diallo

Post autor: matik »

ziom w temacie o Agnieszce Cegielskiej pisze:Piękna i bardzo sympatyczna kobieta - całkowite przeciwieństwo Weroniki Diallo - która jest irytująca.
Dlaczego tak sądzisz? Weronika jest bardzo fajną prezenterką.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Weronika Diallo

Post autor: ziom »

W porównaniu do Agi Cegielskiej jest naprawdę marna i niesympatyczna - moim zdaniem.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Weronika Diallo

Post autor: filipek24 »

Mi też przynajmniej na razie nie przypadła szczególnie do gustu, wolę Agę Cegielską i Maję :D
Nie chodzi tu o kolor skóry czy coś, żeby nie było potem jakichś niejasności. Omena to zupełnie wyższa półka od Weroniki, lepiej się prezentuje, wysławia i jest sympatyczniejsza, choć widać, że Diallo się stara, zobaczymy na ile te starania będą skuteczne za jakiś czas.
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Weronika Diallo

Post autor: rogi »

Ja Weronikę poznałem już w stacji TVN Warszawa i od razu wydała mi się lepsza od Ewy Kotlewskiej. Właśnie. Niby Ewa też przeszła do TVN Meteo, a na antenie jeszcze jej nie widziałem .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 6 gości