Igor Sokołowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

Jutro również Igor i Ania (chociaż z tego co zrozumiałem w trakcie jednej pogawędki, to grafik miał być zupełnie inny w ten weekend). Nie miałbym nic przeciwko, gdyby Igor zastąpił Marcina, a najlepiej Jarosława w Poranku. Igor jest jak zawsze bardzo dobrze przygotowany i przynajmniej w odróżnieniu od Jarosława nie jest stronniczy, bo jak czasem słucham jak Jarek ciągle słodzi PO do przesady, a innych objeżdża nawet jak nie ma za co, to aż mnie odrzuca od oglądania.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Amy »

Podzielam wasze zachwyty, jednakże wczoraj Igor popełnił małe faux pas w rozmowie z Karolem Stopą - dziennikarzem Eurosportu. Jako fanka tenisa poczułam się odrobinę zażenowana :hmm: :P
Nie twierdzę jednak, że innym również się to nie spodobało. Ot, takie moje odczucia.
This is not the end, this is not the beginning.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: rogi »

matik pisze:
piotrek888 pisze:Debiut na który czekałem! Nareszcie! Igor w DnŻ!
Też czekałem na ten debiut, chociaż wolałbym by Poranek poprowadził. Igor jest pewnie na zastępstwie (Krzysiek zastępował Kasię w poranku) Marcin Żebrowski na końcu poranka życzył powodzenia Igorowi.
A więc wszyscy doczekaliśmy się debiutu Igora w Poranku. Mnie zastanawia, czy to, że Marcin życzył Igorowi powodzenia czasami nie zaowocowało tym, że Sokołowski na stałe zastąpi Żebrowskiego. :D12
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

@rogi, a wiesz, że coś takiego mi właśnie dzisiaj przeszło przez myśl. Na razie Igor nie dołącza do stałej obsady Poranka, był tylko na zastępstwie o czym dziś wspominał w trakcie rozmowy z Anią Seremak. Ale kto wie, może w przyszłości dojdzie do zmiany prowadzących. Osobiście liczę, że w trakcie castingów do X-Factora Igor będzie zastępował Jarka.
Amy pisze:Podzielam wasze zachwyty, jednakże wczoraj Igor popełnił małe faux pas w rozmowie z Karolem Stopą - dziennikarzem Eurosportu. Jako fanka tenisa poczułam się odrobinę zażenowana :hmm: :P
Nie twierdzę jednak, że innym również się to nie spodobało. Ot, takie moje odczucia.
Akurat tej rozmowy nie oglądałem, zarówno wczoraj jak i dziś starałem się oglądać ciekawe części i w Poranku i w DDTVN.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Amy »

Igor dzisiaj w DnŻ.
Z różowym krawatem :xx: :lol2:
This is not the end, this is not the beginning.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

Amy pisze:Z różowym krawatem :xx: :lol2:
Różowy zły?
Mnie osobiście strasznie denerwuje inna rzecz, a mianowicie, że po tej przygodzie ze Wstajesz i Wiesz strasznie Igor wędruje po ramówce. Ostatnio często go nie było w DNŻ kosztem DPD.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Amy »

matik pisze:
Amy pisze:Z różowym krawatem :xx: :lol2:
Różowy zły?
Niekoniecznie, ponieważ widziałam już parę różowych krawatów, ale tenże odcień nie podobał mi się. Taki jakiś mdły :hmm:
matik pisze:Mnie osobiście strasznie denerwuje inna rzecz, a mianowicie, że po tej przygodzie ze Wstajesz i Wiesz strasznie Igor wędruje po ramówce. Ostatnio często go nie było w DNŻ kosztem DPD.
Dzisiaj widziałam go od czasu, kiedy to prowadził Poranek. Aż się zdziwiłam.
This is not the end, this is not the beginning.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: rogi »

matik pisze:
Amy pisze:Z różowym krawatem :xx: :lol2:
Różowy zły?
Mnie osobiście strasznie denerwuje inna rzecz, a mianowicie, że po tej przygodzie ze Wstajesz i Wiesz strasznie Igor wędruje po ramówce. Ostatnio często go nie było w DNŻ kosztem DPD.
To Igor prowadził "Dpd"? Jeżeli ktoś posiada jakieś capsy to prosiłbym o wstawienie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

O jaka miła niespodzianka dziś rano :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Sokołowski zasługuje na miano mistrza zapowiedzi. :D Kilka minut potrafi przegadać, o czym będzie do 10.00. Tylko, że widz, który wstał, chce się dowiedzieć jak najwięcej o tym, co się dzieje na świecie, a nie co się będzie działo na antenie. :D Tak poza tym to jest bez zarzutów.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

Igor jest wyjątkowo cięty na władze Warszawy, po zmianie nazwy Mostu Północnego na Most Skłodowskiej - Curie oraz po filmie "promującym" Warszawę. Dodatkowo zaliczył już małą rozbieżność wiedzy z Agnieszką Cegielską. Chodzi o Jezioro/Zalew Soliński. Igor twierdzi że to zalew, a Aga że to jezioro i ... większa prawda jest po stronie Igora. Jest to zalew, ale potocznie nazywany jest jeziorem.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Igor Sokołowski

Post autor: lee »

Coraz bardziej lubię tego Igora :D Dzisiaj był PiŚ i DpD, a jutro będzie w Poranku :)
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Amy »

Biedny Igor, chłopak się dzisiaj nie wyśpi :?
W Sylwestra też nie będzie długo balował, bo jak sam dzisiaj w DpD powiedział, 1 stycznia prowadzi Poranek.

A jutro w Poranku, bo ktoś musiał poratować Jarka, bo ma chore gardło. Zdrówka :P
This is not the end, this is not the beginning.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

Amy pisze:W Sylwestra też nie będzie długo balował, bo jak sam dzisiaj w DpD powiedział, 1 stycznia prowadzi Poranek.
Na Sylwestra o poranku też się zapowiadał w I dzień świąt, no chyba, że plany się zmieniły, m.in. przez chorobę Jarka.
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Igor Sokołowski

Post autor: lukas_k »

Jutro sobie odpocznie, bo Kuźniar wraca ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości