TV PAPKA: Kogo lubimy najbardziej?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Mój ulubiony prezenter to:

Monika Richardson
2
7%
Hubert Urbański
4
15%
Krzysztof Ibisz
3
11%
Tomasz Kammel
1
4%
Grażyna Torbicka
1
4%
Tadeusz Drozda
0
Brak głosów
Tadeusz Sznuk
1
4%
Kazimiera Szczuka
1
4%
Magda Mołek
4
15%
Szymon Majewski
4
15%
Olivier Janiak
3
11%
Kuba Wojewódzki
3
11%
 
Liczba głosów: 27

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

TV PAPKA: Kogo lubimy najbardziej?

Post autor: Maciek »

Witam w plebiscycie!
Wbrew pozorom, to gÂłosowanie to wcale nie jest „Wolna Amerykanka”. SÂą zasady nominacji prezenterĂłw. Pierwsza z nich to taka, Âże z kaÂżdej stacji (TVN, TVP, Polsat) nominowanych jest po piĂŞĂŚ osĂłb maksymalnie. Nie ma aÂż tylu tylko w przypadku Polsatu. A to dlatego, Âże „sÂłoneczko” cierpi na niedobĂłr prezenterĂłw (Ibisz dobry na wszystko…?). Z kolei odwrotnÂą sytuacjĂŞ obserwujemy na przykÂładzie Telewizji Polskiej – tutaj jest gro prezenterĂłw, a wiĂŞc wybĂłr „piÂątki” byÂł utrudniony.
A oto powody w paru przypadkach… Nie wybraÂłem mi.in.:
- Anny Popek, bo rzadko pojawia siĂŞ na antenie, a wiĂŞc jest maÂło popularna (a na pewno mniej rozpoznawalna, niÂż tacy jej koledzy, jak Tomasz Kammel czy Tadeusz Sznuk)
- Katarzyny Obary, z tych samych powodĂłw,
- Iwony Schymalli, bo de facto nie prowadzi programu w TVP, a jedynie zapowiedzi
- Jacka Federowicza i Agaty MÂłynarskiej, poniewaÂż zostali uznani w roku 2003 za najbardziej nielubiane osobowoÂści telewizyjne...

Oto lista nominowanych
Wybrani z TVP:
:arrow: Monika Richardson, bo jej „Europa da siĂŞ lubiĂŚ” zostaÂła uznana „programem roku 2003”
:arrow: Tomasz Kammel, bo 13,44% widzĂłw uwaÂża go za „osobowoœÌ rozrywki”
:arrow: GraÂżyna Torbicka, bo jest osobowoÂściÂą telewizyjnÂą – tak uwaÂża 22,8% PolakĂłw (zajmuje drugie miejsce miĂŞdzy Krzysztofem Ibisem, a Hubertem UrbaĂąskim)
:arrow: Tadeusz Drozda
:arrow: Tadeusz Sznuk

Wybrani z TVN:
:arrow: Hubert UrbaĂąski, bo jest najpopularniejszym prezenterem TVN, prowadzi najdroÂższe programy, no i robi to profesjonalnie i z klasÂą. RozdawaÂł miliony w najpopularniejszym teleturnieju TVN, a teraz radzi sobie rĂłwnie dobrze w "Wyprawie Robinson". MĂłwi, Âże uwielbia pracowaĂŚ w telewizji, jest zwierzĂŞciem medialnym. I chwaÂła mu za to. :wink:
:arrow: Kazimiera Szczuka, bo prowadzi program, ktĂłry moÂże i nie jest mÂądry, ale na pewno jest kontrowersyjny.
:arrow: Magda MoÂłek, bo jest nowym (i urodziwym!) odkryciem TVN
:arrow: Szymon Majewski, bo ma charakterystyczne poczucie humoru (cokolwiek by to nie znaczyÂło... :wink:)
:arrow: Olivier Janiak

Wybrani z Polsatu:
:arrow: Krzysztof Ibisz, bo pojawia siĂŞ wszĂŞdzie i do znudzenia…
:arrow: Kuba WojewĂłdzki, bo robi wszystko, by siĂŞ wylansowaĂŚ. Jego programy sprawiajÂą wraÂżenie, jakgdyby byÂły robione z jednÂą tylko myÂślÂą: „WojewĂłdzki na prezydenta!”. „Powiatowy”, co ciekawe, niezwykle zabiega o swoje czĂŞste pojawianie siĂŞ w gazetach niskich lotĂłw… :roll:

Kto jest Waszym ulubieĂącem, faworytem Forum TVN Personal? To okaÂże siĂŞ juÂż wkrĂłtce... GÂłosujcie i komentujcie! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dwa sprostowania:

Iwona Schymalla tworzy przez ca³y tydzieù "Kawê czy herbatê" w panem Pochwa³¹ (jeœli dobrze pamiêtam). Czyta³em z ni¹ wywiad gdzie mówi³a, ze sami prowadz¹cy wymyœlaj¹ temat, zapraszaj¹ goœci czyli ten program jest w sumie ich.

Magda MoÂłek jest raczej odkurzona niÂż odkryta. ;)

JeÂśli chodzi o WojewĂłdzkiego to "zabieganie" nie ma tu chyba miejsca. Gazeta "Fakt" prowadzi na niego nagonkĂŞ od dÂłuzszego czasu i po czym tylko mogÂą to jadÂą. Nie tak dawno zrobili z Kuby geja. Nie wiem czy On tak bardzo chce sie pojawiac w tych gazetach.

P.S. Ksywe "Powiatowy" rĂłwniez wymyÂśliÂł "Fakt".
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: TV PAPKA: Kogo lubimy najbardziej?

Post autor: tobi »

maciejek pisze: Kazimiera Szczuka, bo prowadzi program, ktĂłry moÂże i nie jest mÂądry..
program jest m±dry i intelektem mo¿e równaæ siê z JEDNYM Z DZIESIÊCIU.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ArO pisze: Nie tak dawno zrobili z Kuby geja.
A wÂłaÂśnie, Âże nie "Fakt" zrobiÂł z WojewĂłdzkiego geja. ZrobiÂła to jedna z gazet Bauera, a nie Âżadna z Axel Springer. Orientuj siĂŞ, ArO. :wink:
ArO pisze: Nie wiem czy On tak bardzo chce sie pojawiac w tych gazetach.

A ja wiem. I to wcale nie z "Faktu".

tobi pisze:
maciejek pisze: Kazimiera Szczuka, bo prowadzi program, ktĂłry moÂże i nie jest mÂądry..
program jest m±dry i intelektem mo¿e równaæ siê z JEDNYM Z DZIESIÊCIU.
Nie sÂądzĂŞ. :? JesteÂś zapatrzony, i tyle.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Maciejak w³asnie, ze "Fakt". Wiem bo czyta³em sam. Przez dwa dni sugerowali, ¿e ³¹czy go cos z kolesiem którego obejmowa³ na jakies imprezie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Aro, czy mo¿emy liczyÌ na jakiœ skan? Naprawdê interesuje mnie ta sprawa. trochê dziwny ten Wojewódzki - walczy z zak³amaniem i dulszczyzn¹, a z drugiej strony udaje kogoœ innego ni¿ jest i wbrew w³asnej naturze obœciskuje siê z jak¹œ Much¹. A fuj fe ³e - nie wypada. Czego on siê wstydzi lub boi?????
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Niestety nie archiwizuje "Faktu", a to byÂło juÂż z miesiÂąc temu.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja moge za tydzien zrobiĂŚ skan z powiatowego :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ok, wiĂŞc czekamy. Chyba siĂŞ Wam naraÂże stwierdzeniem, ale nawet lubiĂŞ WojewĂłdzkiego. Wprawdzie wogĂłlĂŞ nie oglÂądam tego show, ale podobaÂły mi siĂŞ jego komentarze w IDOLU. Nigdy nie ÂściemniaÂł, nigdy nie bredziÂł gÂłupot typu, Âże ktoÂś jest Âładny (a w rzeczywistoÂści ÂśpiewaĂŚ nie potrafi). Takie praktyki powszechnie stosowaÂł TVN - zresztÂą ludzie z Drogi do gwiazd byli sÂłabsi i gorzej Âśpiewali (ale zwyciĂŞzca Twojej drogii do gwiazd mieszka w maÂłym miasteczku obok mojego!). WojewĂłdzki mĂłwiÂł prawdĂŞ i do kostek nie siĂŞgaÂł mu MaleĂączuk, ktĂłry potrafiÂł tylko oÂśmieszczaĂŚ i nic wiĂŞcej.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ale nawet lubiĂŞ WojewĂłdzkiego.
Ja tez go lubiĂŞ i bardzo ceniĂŞ i zawsze ogladam KubĂŞ WojewĂłdzkiego. :lol:
Dla mnie to jest jeden z najlepszych programĂłw na polsacie(i jeszcze program Lisa) :lol:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ArO pisze:Maciejak w³asnie, ze "Fakt". Wiem bo czyta³em sam. Przez dwa dni sugerowali, ¿e ³¹czy go cos z kolesiem którego obejmowa³ na jakies imprezie.
Jaki znowu "Maciejak"? :wink:
A wracajÂąc do tematu, to byÂła to moja pomyÂłka, fakt. PomyliÂło mi siĂŞ ze sprawÂą Ibisza, ktĂłrego teÂż posÂądzali o bycie gejem. Sorry. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

ArO pisze:
P.S. Ksywe "Powiatowy" rĂłwniez wymyÂśliÂł "Fakt".
Na jakiej zasadzie wymyÂśliÂł? PamiĂŞtam, Âże w pierwszej edycji Idola Zapendowska nie zgadzajÂąc siĂŞ z jego krytykÂą chyba Janosz, powiedziaÂła, Âże powinien siĂŞ nazywaĂŚ co najwyzej Powiatowy, a nie WojewĂłdzki. "Fakt" co najwyÂżej byÂł wtedy w planach.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Co do ankiety:
GÂłosujĂŞ na Szymona Majewskiego - bo wszystkie Szymony to fajne chÂłopaki :D
:lol:
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

michal pisze:
ArO pisze:
P.S. Ksywe "Powiatowy" rĂłwniez wymyÂśliÂł "Fakt".
Na jakiej zasadzie wymyÂśliÂł? PamiĂŞtam, Âże w pierwszej edycji Idola Zapendowska nie zgadzajÂąc siĂŞ z jego krytykÂą chyba Janosz, powiedziaÂła, Âże powinien siĂŞ nazywaĂŚ co najwyzej Powiatowy, a nie WojewĂłdzki. "Fakt" co najwyÂżej byÂł wtedy w planach.
No dobrze moze nie wymysliÂł, ale upowszechniÂł. Nie oglÂądaÂłem "Idola" na tyle uwaznie. Teraz "Fakt" w kazdej wzmiance o Kubie pisze o Nim "Powiatowy".
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości