Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Efcia »

są osoby, które lubią ten program! Np. ja! Jeżeli czegoś nie lubię to nie oglądam
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Greg Haus »

Scenografia a la fallout :shock:
SNOL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 19:43
Lokalizacja: WROCŁAW, GĄDÓW MAŁY

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: SNOL »

Oł maj, co to ma być? Marnie to to wygląda. Na szczęście rzadko oglądam "Szkło..." (wystrój teraz nie pasuje do tytułu, no bo gdzie jest szkło?!).
Piszę poprawnie po polsku » Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: matik »

Jedyne co mi się spodobało to muzyka w czołówce, a o reszcie szkoda gadać, jest gorzej niż fatalnie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obejrzałem w nocy fragment powtórki (tylko fragment niestety, bo był Daukszewicz) i jak dla mnie to jest o wiele lepiej niż było. :D
Nie bardzo wiem, co ma oznaczać ta nowa scenografia, ale jest chociaż ciemno, nastrojowo i bardziej można się skupić na treści. Trochę wrócili do korzeni. Nie ma żadnych bombek, nikomu trąbka nie wchodzi do głowy i Miecugow nigdzie nie odjeżdża. :rozglada: Tylko całkowita rezygnacja ze "szklanego" motywu jest trochę dla mnie niezrozumiała. Teraz powinni się przechrzcić na "Fabryka kontaktowa" czy coś w tym stylu. Kto oglądał, ten wie, co mam na myśli. A jak ktoś się nie zna, to nawet nie zauważy, że jadą z wirtuala.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: avatar »

Nie no teraz to od*ebali! Ludzie to jest stacja informacyjna a nie gra komputerowa! :hmm:
Poprzednia scenografia była brzydka ale bardziej pasowała do tego programu niż ta obecna. Nie mówię że jest źle wykonana ale nie pasuje do TVN24!
Najlepiej niech obrócą kamery i ustawią fotele tak jak było na początku!
MASAKRA
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: a-j-p »

TRAGEDIAAAAA .... Co oni wyprawiają ... czy są ślepi, że virtual to SYF a to co pokazali tutaj to jest cyrk syf i masakra!!!
Zawsze ceniłem TVN za real a Polsat był syfem za ten tragiczny virtual ... ale teraz się to odwóciło ... ich się przestaje dawać oglądać
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: matik »

Dziś mija 7 lat od powstania "Szkła kontaktowego" :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzisiaj duet Sianecki & Miecugow, jutro Miecugow & Daukszewicz, a w niedzielę Sianecki & Czubaszek. Wygląda tak, jakby wywalili połowę współprowadzących i mieli deficyt, bo przecież ferie zimowe dopiero się skończyły. :D Coś wiadomo na ten temat?
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Efcia »

zawody w Świeradowie (Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w narciarstwie)
maciuso
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 02 lip 2012, 17:54

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: maciuso »

Powiem Wam, że uwielbiam ten program! A komentarze wysyłane sms mnie zawsze śmieszą!
SNOL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 19:43
Lokalizacja: WROCŁAW, GĄDÓW MAŁY

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: SNOL »

Wow, widzę że maciuso zawitał na wszystkie możliwe fora medialne i jednym zdaniem odkopuje wszelkie tematy, nie wnosząc do nich nic nowego ani ciekawego.
Piszę poprawnie po polsku » Obrazek
adamcmg4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 12 sie 2012, 11:30

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg4 »

maciuso pisze:Powiem Wam, że uwielbiam ten program! A komentarze wysyłane sms mnie zawsze śmieszą!
Ja też lubię Szkło , a smsy też można czytać na stronie Szkła Kontaktowego i stronie szklane smsy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od 25 września w Programie Pierwszym Polskiego Radia nadawany będzie program "Daję słowo". Gospodarzami audycji będą Krzysztof Materna i Grzegorz Markowski (duet znany już z tygodnika "Newsweek Polska"). Konwencja po trosze ma nawiązywać do "Szkła kontaktowego". Warto w tej sytuacji przypomnieć, że dyrektorem Jedynki jest Kamil Dąbrowa - postać znana doskonale widzom "Szkła".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nieoficjalnie: Grzegorz Markowski odszedł z programu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości