Charakteryzujemy forumowiczĂłw SECOND EDITION !!!

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Charakteryzujemy forumowiczĂłw SECOND EDITION !!!

Post autor: kamuii »

No to zaczynamy :D
ÂŁukaszu zrĂłb z ego przyklejony please ... !!!

Od razu mĂłwiĂŞ Âże czesc osĂłb w mojej charakterystyce sie powtĂłrzy bo poprostu o osobach ze starej gwardii moge coÂś wiĂŞcej powiedziec ;)
Lepiej siĂŞ znamy nie tylko na forum ale i na gg... ;)
Tak wiĂŞc od razu prosze nowych userĂłw o nie obraÂżanie siĂŞ ze sÂą przeze mnie niezauwÂżeni czy nie lubiani ;)


Black Jack Tutaj nic siê nie zmieni³o od ostatniego razu ;) Fanatyk Anity pisze prawie wy³¹cznie w watku o Anitce bardzo sympatyczny szkoda ze nie wypowiada siê prawie, na inne tematy.
Lubi moje poczucie humoru a ja lubiĂŞ jego ;) Nasze ulubione sÂłowa to koteria i nepotyzm :D Mam nadzieje ze siĂŞ nie obrazi jak wypomnĂŞ ze jest chyba najstarszym userem ;) a takÂże jednym z najdÂłuÂższym staÂżem...
Bardzo spokojny (choĂŚ czasem pokazuje pazurki :evil2:) Zawsze rzeczowo na temat Anity sie wypowiada...

Maciek WÂłasciwie nie wiem czy jeszcze tu pisze ??? czy juÂż na amen siĂŞ poobraÂżaliÂście :D ale co tam userzy go znajÂą ;)
Bardzo sympatyczny wypowiada siĂŞ na wiele tematĂłw.Nie przepada za KaziÂą. I chyba lubi Polsat bo siĂŞ za Polszmate obraziÂł.Uwielbia Huberta UrbaĂąskiego. Podoba mi siĂŞ to Âże zawsze potrafi podziĂŞkowac za pomoc i sam chĂŞtnie jej udziela ;)

arrrow Ehh szkoda ze przestaÂł ÂświntuszyĂŚ we wiadomym wÂątku :D No i jednak do Poznania nie przyjechaÂł :evil2: Ma bardzo duÂże poczucie humoru. Jest moderatorem ale nie naduÂżywa swojej wÂładzy :D . Ostatnio przeprowadziÂł siĂŞ do JasÂła aby zamieszkaĂŚ z ÂŁukaszem !!!

Przemek bardzo sympatyczny fan wiadomosci oraz Holeckiej.JuÂż nie fan Doroty Wysockiej :D ZaÂłoÂżyÂł etmat o wiadomosciach osoba z ktĂłra rozmawiam na gg... :) MiÂły sympatyczny ale teÂż miewa swoje humory :D kilka razy odchodziÂł z forum i wracaÂł.
ChoĂŚ ma 13 lat bardzo rzeczowo siĂŞ znim rozmawia duÂżo wie i umie wyszperaĂŚ ciekawe rzeczy w internecie... Ma ciekawe pomysÂły i czĂŞsto je realizuje

Dobra a teraz now wpisy :D

Funckyrella - 2 po Blacku fanka Anity ;) Moze nie znamy sie zbyt dobrze ale jeÂśli chodi o Anite to nadajemy na tych samych falach. Potrafi pisaĂŚ jeszcze dÂłuÂższe posty niÂż Black... (eseje niemalÂże) zawsze rzeczowe ciekawe
i merytoryczne. Równie spokojna i wywa¿ona jak Black nikogo nie atakuje i nie obra¿a... Zawsze broni Anity :D W odró¿nieniu od Blacka zda¿a siê jej wypowiedziec w innych tematach i bardzo dobrze :D

Marcin W przeszÂłoÂści chyba nie bardzo siĂŞ z panem z Pabianic lubiliÂśmy prawda panie M ??? :D
Ale musze przyznac ze odkÂąd zostaÂł moderatorem bardzo siĂŞ zmieniÂł. Nie atakuje i wypowiada siĂŞ merytorycznie. JakiÂś czas temu zostaÂł zaatakowany wirusem zwanym Anita Wenrer :D i od tego czasu wypowiada siĂŞ bardzo czĂŞsto w jej wÂątku :)
Nie nadu¿ywa w³adzy moderatora... pisze zawsze poprawnie bez b³êdów ortograficzych...

Zadra HEHEHEHE :D z Zadra nie znaymy sie wogĂłle ale trudno jej nie zauwazyĂŚ :D Jaka jest Zadra kaÂżdy widzi zagorzaÂła fanka Kazimiery... :D i feminizmu... atakuje wysztsko i wszystkich ktĂłrzy siĂŞ temu sprzeciwiajÂą :evil2: ma swoej przekonania i jest im wierna

Kowal Ostatnio narobiÂł zamieszania, chcÂąc odchodziĂŚ z forum. Na szczĂŞscie zmieniÂł zdanie ;)
Fan zarĂłwno pani Dyrektorowej :D jak i Anitqi :D czyli swoiste kuriozum :D
Bardzo symaptyczny s³u¿¹cy pomoc¹. Znamy siê te¿ z gg ;) Wypowiada siê ciekawie na wiele tematów...

Kubs Hehehe TeÂż mamy za sobe pare niemiÂłych i miÂłych PW :D jak i kilka dyskusji doÂśc burzliwych...
Czasem miewamy podobne zdanie czĂŞsto caÂłkiem odmienne...
Bardzo duÂżo wie ;) zna siĂŞ na rozkÂładzie maszyn z ColÂą :evil2: w tvn Cracovia :D
Jest wielkim fanem Justyny pochanke co nie przeszkadzaÂło mu po niej jeÂździĂŚ w 1 z wÂątkĂłw :D a nie fanem Anity W (choĂŚ jak twierdzi jÂą szanuje)
Jego ulubionÂą rozgÂłoÂśniÂą radiowÂą jest radio Mryja :evil2:
Ma bardzo duze poczucie humoru i bywa czesto zÂłoÂśliwy ;)
Ma du¿¹ wiedze z zakresu telewizji i nie tylko ;)

Ehh z ostatniÂą osobÂą mam kÂłotpot jeszcze siĂŞ namyÂśle bo pare osĂłb chodzi mi po gÂłowie ;)


Ps ..... :lol: :D :smiech: .... jak pisa³am o Kubsie napisa³am ze zna siê na rozk³adzie A***ów z Col¹ :D i zamieni³o mi na zna siê na rozk³¹dzie Grzegorzów Kajdanowiczów z Col¹ :D:D;.... myœla³am ze nie wyrobiê :D
Ostatnio zmieniony środa 09 lis 2005, 20:58 przez kamuii, łącznie zmieniany 2 razy.
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

:arrow: arrow - nie bĂŞdĂŞ oryginalny. Skutecznie scharakterzyowaÂł go ÂŁukasz - forumowy kaowiec. :D I nic wiĂŞcej nie trzeba dodawaĂŚ, zawsze potrafi wszystkich rozbawiĂŚ, zakoĂączyĂŚ forumowe konflikty w miÂły sposĂłb, wiecznie wesoÂły. :D Teraz takÂże wzmacnia redakcjĂŞ jako moderator i newsman. Na koĂącu kaÂżdego postu stawia magiczne "arrow" w postaci ":arrow:" :D

:arrow: Black Jack '62 - znany szerzej jako wielki fajn Anity Werner. Fan nad fanem, zrywa siĂŞ codziennie o 6 rano, tylko po to, by sprawdziĂŚ kto prowadzi Poranek. Gdy coÂś przegapi, jest zrozpaczony, choĂŚ przez pewien czas Âświadomie nie oglÂądaÂł FaktĂłw z AnitÂą. ZagorzaÂły wrĂłg Justyny Pochanke, gdyby mĂłgÂł to wysÂłaÂłby jÂą w kosmos (bilet w jednÂą stronĂŞ). :D Jego posty zawsze sÂą megaobfite i napisane starannie. :D

:arrow: szymcio9 - cz³owiek niezwykle spokojny i opanowany, potrafi¹cy odwieœÌ £ukasza od najbardziej kontrowersyjnych pomys³ów. :D Ze szczególnym zapa³em tworzy katalog programowy oraz newsy, pomaga³ mi te¿ przy "Za³odze", za co dziêki. :D Kiedyœ by³ szerzej znany jako œwietny moderator, mia³em go okazjê zast¹piÌ, czy skutecznie, to nie mi oceniaÌ, ale wiem jedno, ze pod wzglêdem moderowania nie dorastam mu do piêt. :D Szkoda, ¿e odszed³ z tej funkcji, trochê ostatnio ma³o wypowiada siê na forum, brakuje go tutaj. :D

:arrow: pawell - uÂżytkownik bardzo aktywny, styl jego poostĂłw znaczÂąco w ostatnim czasie ulegÂł poprawie, jednak niestety zbyt czĂŞsto mam okazjĂŞ czytaĂŚ posty z jednym zdaniem. MoÂże nieco wiĂŞcej wysiÂłku? :D

:arrow: tobi - ostatnio odkryÂł caÂły szereg nowoÂści w TVN24, o ktĂłrych wszyscy juÂż od dawna wiedzieli. W poprzedniej edycji "charakterystyki" ÂŁukasz okreÂśliÂł go jako wielkÂą zagadkĂŞ. Dla mnie jest niÂą do dzisiaj. Z jednej strony jego posty potrafiÂą byĂŚ zupeÂłnie beznadziejne, z caÂłym szeregiem literĂłwek i nic nie wnoszÂące do tematu, z drugiej strony potrafi takÂże napisaĂŚ coÂś wartoÂściowego, a ostatnio coraz bardziej widaĂŚ, Âże siĂŞ stara. Oby tak dalej. :D

:arrow: Maciek - jego posty pisane sÂą bardzo starannie, zawsze twardo obstaje przy swoim. Wielki fan Huberta UrbaĂąskiego. Jednak odkÂądÂł opuÂściÂł TVNtivi i udaÂł siĂŞ do Medialinka, mam wraÂżenie, Âże jest Âślepo zapatrzony w ten portal. Co by siĂŞ nei dziaÂło, on chyba zawsze bĂŞdzie go broniÂł, ale mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ. :D Jako redaktor newsĂłw w TVNtivi, nie daÂł siĂŞ dobrze poznaĂŚ, gdyÂż napisaÂł tylko 3 artykuÂły. W serwisie naszym byl takÂże uprejmym moderatorem, podobnie jak ja skonfliktowanym z Fusiakiem. StworzyÂł takÂże Âświetny tekst do zaÂłogi o Hubercie UrbaĂąskim. ObiecujÂący polonista.

:arrow: Kamuii - szerzej znana jest jako Miss Forum. :D Osoba, lubi¹ca zarówno Justynê Pochanke, jak i Anitê Werner, co na tym forum jest niezwykle rzadkie. :D Kiedyœ za sob¹ nie przepadaliœmy, ale Ania jest osob¹ m¹dr¹, wie czego chce i mo¿na z ni¹ dojœÌ do porozumienia. :D Konsekwentna i opanowana.

:arrow: TerraX - jego wypowiedzi zawsze sÂą przemÂślane, sensowne i duÂżo wnoszÂą do tematu. Gdy nie ma nic do powiedzenia, to milczy, wielu uÂżytkownikĂłw powinno braĂŚ z niego przykÂład! :D

:arrow: £ukasz - cz³owiek, który wie czego chce i jasno ma postawiony cel, do którego w czymœ d¹¿y. Jego decyzje s¹ rozs¹dne i przemyœlane, na forum daje siê poznaÌ jako fan Kingi Rusin i Tomasza Lisa. W redakcji wspólpracuje mi siê z nim bardzo dobrze i oby to siê nie zmieni³o. Jest szczery i lojalny.

:arrow: Kowal - dla mnie postaÌ trudna do scharakteryzowania. Jego posty, podobnie jak tobiego, zmieniaj¹ siê jak w kalejdoskopie. Raz s¹ cieakwe i bezb³êdne, a drugi raz denne i pe³ne ¿enuj¹cych b³êdów ortograficznych, interpunkcyjncyh, czy stylistycznych. Jeœli naprawdê siê przy³o¿y, to mo¿e byÌ z niego bardzo dobry forumowicz, naprawdê polecam mu korzystanie z Worda i funkcji kopiuj/wklej. :D Zyska sobie wtedy szacunek wielu osób, a akcja z ewentualnym odejœciem by³a niepotrzebna. Liczê, ¿e ortografia w jego postach bêdzie siê poprawiaÌ i trzymam za niego kciuki. :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kamuii - có¿...szacowny Senior forum :D zagorza³a Fanka p.Werner ale te¿ i potrafi¹ca czasem doceniÌ klasê Justyny Pochanke. Jej posty siê bardzo dobrze czyta, szczególnie lubi siê czasem udzieliÌ w polityce, gdzie da³a siê poznaÌ jako œmiertelny wróg moherów. :D

terraX - wypada siê podpisaÌ pod tym co napisa³ Marcin. Pisze bardzo ciekawie, z sensem - nie wdaje siê za bardzo w k³ótnie (a szkoda :wink: ) ale ma specyficzny sposób pisania, który trzeba dobrze poznaÌ, ¿eby zrozumieÌ Jej posty. Ogólnie jak najbardziej na TAK !! :P

tobi - jego posty sÂą peÂłne literĂłwek, czasem ciĂŞÂżko go zrozumieĂŚ o co mu chodzi - taki dziwny...

zadra - wielka Fanka Kazimiery, zagorzaÂła feministka, wypowiada siĂŞ przewaÂżnie w tym jednym wÂątku :D

salladyn - pisze bardzo ciekawie, bardzo dobrze czyta siĂŞ jego posty, wypowiada siĂŞ rzeczowo, merytorycznie. Fan Justyny Pochanke - co mu siĂŞ chwali. :wink: :D

Pochanke-fan - jak kiedyÂś sam napisaÂł - wielki Fan Justyny Pochanke, robi czasem z poÂświĂŞceniem capsy. Pisze przewaÂżnie tylko w jednym wÂątku-wiadomo jakim. Wielkie brawa i wielkie dziĂŞki za capsy z JustynÂą :P

Black Jack - najwiêkszy fan p.Werner, przyznajê, ze jego posty czyta siê z wielk¹ przyjemnoœci¹, ka¿d¹ nieobecnoœÌ p. Werner na wizji zrzuca na rzekom¹ spó³kê Pochanke &Pieczynski co. co chyba tak do koùca nie jest - no ale mamy wolny kraj wiêc wolno mu tak myœleÌ.

Marcin - moderator, spokojny w pracy, nie szaleje w zwiÂązku ze swoimi przywilejami, czasem wychodzi z ciekawymi inicjatywami nowych tematĂłw. Za to duÂży plus :wink:

michaek - "m³ody" sta¿em na forum fan p.Werner, czasem zda¿a(³o) mu siê coœ g³upiego paln¹Ì ale potrafi³ z³o¿yÌ samokrytykê 8) co mu siê chwali. Ostatnio pisze coraz bardziej obiektywnie i spokojnie. Mieliœmy kilka spiêÌ na ró¿ny temat ale ostatnio jest coraz lepiej - mam nadziejê, ¿e to siê nie zmieni bo nie lubiê siê k³óciÌ. :D

pawell - có¿...ma³a Encyklopedia Forum :D ekstra aktywny u¿ytkownik, pisze makabrycznie du¿o, w wiêkszoœci podaje jakieœ ciekawe linki czy informacje. Kiedyœ terraX go nazwa³a wyszukiwark¹ lepsz¹ ni¿ google :P Coœ w tym jest ;)
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

charakteryzujemy forumowiczĂłw second edition

Post autor: salladyn »

TVN_FAN Prze¿ywa³ wewnêtrzne i zewnêtrzne(s³ynne avatary :D ) rozdarcie emocjonalne.Justyna Pochanke czy Kinga Rusin :?: Na szczêœcie wybra³ w³aœciwie :lol: (stan na 30 grudnia 2005 roku to Justyna Pochanke :lol: ).Jeœli rozmawiamy o Justynie w³aœnie to rozumiemy siê bez s³ów.Jeden z bardziej sympatycznych u¿ytkowników forum.

Pochanke-fan Ju¿ nieraz tylko dziêki niemu mog³em zobaczyÌ jak wyglada³a Justyna Pochanke w Faktach,kiedy przegapi³em b¹dŸ niezd¹¿y³em na 19.00.Niestrudzony w robieniu capsów :D W sporach fanów i przeciwników Justyny potrafi pokazaÌ pazurki za co mu chwa³a.

£ukasz "Niewidzialna rêka prawa zawsze ciê dosiêgnie." :lol: -tak w skrócie mo¿naby go opisaÌ. Kiedyœ pisywa³ wiêcej,teraz chyba jest zajety.Lubie go,jeœli siê ju¿ wypowiada to ma rzeczywiœcie coœ do powiedzenia.Czasem ma idiotyczne pomys³y (patrz,zakaz edycji postów).Zazwyczaj jednak mo¿na z nim dojœÌ do porozumienia i ogólnie jest O.K.

Marcin WyglÂąda bardzo mÂłodo jak na swĂłj wiek :lol: Teraz moÂżna siĂŞ z tego moÂżna nabijaĂŚ ale kiedy siĂŞ bĂŞdzie dobijaĂŚ do trzydziestki pewnie to my jemu bĂŞdziemy zazdroÂściĂŚ :? Najalepszy dowĂłd na to Âże bĂŞdÂąc moderatorem moÂżna dalej duÂżo i nawet ciekawie pisaĂŚ na forum.

Kowal Szykanowany za b³êdy ortograficzne(moim zdaniem nies³usznie).Równy goœÌ, fan Justyny Pochanke,zna siê na polityce,czasem gadam z nim na gg.Mam nadziejê ¿e bêdzie pisa³ dalej.(nawet z b³êdami) :wink:

Black Jack '62 Wielki fan Anity Werner,zasÂługujÂący na brawa za temat ktĂłry do niedawna nosiÂł nazwĂŞ Anita Werner-wÂątek najwiĂŞkszego fana.Fajnie by byÂło jakby wyrĂłsÂł z piaskownicy i przestaÂł wierzyĂŚ w spiskowÂą teoriĂŞ dziejĂłw gÂłoszÂącÂą spisek rodziny PieczyĂąskich a nawet jak siĂŞ ostatnio dowiedziaÂłem spisek PieczyĂąskich,Hanny Smoktunowicz,Tomasza Lisa,Kingi Rusin,Jana Dworaka,Moniki Olejnik i Doroty Wysockiej-oczywiÂście Przeciw Anicie.

Zadra Nie taka Zadra straszna jak jÂą malujÂą :) Feministka,moÂżna z niÂą porozmawiaĂŚ caÂłkiem na spokojnie na waÂżne tematy.Lubi KaziĂŞ SzczukĂŞ,tak jak ja i KingĂŞ Dunin w przeciwieĂąstwie do mnie.CaÂłkiem fajna uÂżytkowniczka (ÂŻeby nie byÂło Âże dyskryminujĂŞ rasĂŞ kobiecÂą w piÂśmie :lol: )

Pawell Wypowiada siĂŞ w bardzo wielu tematach.Wprowadza taki wesoÂły nastrĂłj.Nie znam osoby ktĂłra by go nie lubiÂła.

Tobi Ostatnio ma chyba chandrĂŞ,a za obiekt buntu przeciw czemuÂś wybraÂł sobie TVN24 i JustynĂŞ Pochanke.MuszĂŞ siĂŞ zgodziĂŚ wielka zagadka tego forum.

Kamuii Ostatnio coraz trudniej siê z ni¹ dogadaÌ bo coraz zacieklej atakuje Justynê Pochanke i coraz czêœciej nie dostrzega(b¹dŸ nie chce dostrzegaÌ) b³êdów Anity.Jedyn¹ p³aszczyzn¹ porozumienia jest polityka.Tu zgadzamy siê prawie na ca³ej linii.Tak jak ja nie lubi moherów,kaczek i.t.d. :D

TerraX Ostatnio daÂła siĂŞ poznaĂŚ jako autorka nietypowych acz dowcipnych postĂłw.Fanka Justyny Pochanke za co duÂży plus,choĂŚ nie Âślepo zapatrzona (za co jeszcze wiĂŞkszy plus :lol: ).CaÂłkiem sympatyczna osoba.

Kolumbus ChodzÂąca encyklopedia z zakresu elektroniki i technologii.Ostatnio wcale,albo prawie wcale nie pisze,szkoda.

Redix Fan Patrycji Redo.I wÂłaÂściwie tylko tyle da siĂŞ o nim powiedzieĂŚ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

BLACK JACK- nie znam w ogĂłle, ale pasja jego postĂłw poraÂża, nic dziwnego, Âże siĂŞ nim TVN zainteresowaÂł. Nigdy z Blackiem nie polemizowaÂłam i nie bĂŞdĂŞ, bo to, co czuje on do Anity, budzi mĂłj szacunek. 8) A z takimi rzeczami po prostu nie wypada siĂŞ kÂłociĂŚ, nawet jeÂśli bije po
Justynie (czĂŞsto, nawet bardzo czĂŞsto, a wÂłaÂściwie nieustannie)

KAMUII- nie znamy siê w ogóle, nie wiem czy dogada³ybyœmy siê jak byœmy siê zna³y (i nie chodzi o Justynê i Anitê :), ale polubi³am j¹, bo mamy podobne poczucie humoru. Jak coœ napisze, to trudno pozostaÌ obojêtnym. Barwna postaÌ, nie przebiera w s³owach, robi b³êdy, jest sob¹. Równa baba :wink:

£UKASZ-"wielki Admin" ;) Uda³o mu siê stworzyÌ stronê i forum w sposób profesjonalny, szczêka mi opad³a jak dowiedzia³am siê ile ma lat. Czapki z g³ów. Wydaje siê zasadniczy, pisze krótkie, ale rzeczowe pm. No i wysy³a buziaczki. :lol:

MARCIN- ciekawa postaĂŚ- choĂŚ siĂŞ nie znamy. Posty ma skÂładne i na temat, a moÂże pisaĂŚ na kaÂżdy. Mimo mÂłodego wieku dobrze wywiÂązuje siĂŞ z roli moderatora, jest grzeczny, ale stanowczy.
Jeszcze mi nie podpadÂł :lol:

PAWELL- zdecydowanie google tego forum, hiperaktywny, pisze wszĂŞdzie, o wszystkim, z kaÂżdym, ale podaje ciekawe linki (z ktĂłrych ja korzystam:)) reaguje czasami szybciej niÂż moderator, bo wydaje mi siĂŞ, Âże zna forum jak wÂłasnÂą kieszeĂą i do tego jest prawie stale na forum. Potrafi odkopaĂŚ kaÂżdy wÂątek, tak jak ten, chociaÂż byÂł przyklejony, to jakoÂś nikt tu siĂŞ nie wypowiadaÂł.

POCHANKE FAN- Black w¹tku JP (mam nadziejê, ¿e ¿aden z nich siê za to nie obrazi) w zasadzie pisze ma³o, ale wkleja capsy i widaÌ, ¿e stara siê posi¹œÌ ka¿d¹ wiedzê o Justysi. Sympatyczny goœÌ. Potrafi z³o¿yÌ samokrytykê, ¿e nie ogl¹da³ Faktów i poddaje siê karze bez
szemrania. :lol:

SUMERYJCZYK- wraz z jego pojawieniem siĂŞ zaczĂŞÂło wrzeĂŚ w wÂątku polityki. W sygnaturce ma podpis "rzecznik rzÂądu" i jak nazwa wskazuje zabrania odstrzaÂłu Kaczek ;) Chyba niezbyt zaineresowany tefaÂłenem, bo nie pisze w wielu wÂątkach, dlatego lubiĂŞ czasami podroczyĂŚ siĂŞ z nim w wÂątku polityki i RM.

SALLADYN-bardzo lubiĂŞ czytaĂŚ to co napisze, bo ma posty przemyÂślane i rzeczowe. Niczego nie kopiuje, pisze zawsze o tym co myÂśli. Jest czĂŞstym goÂściem w wÂątku JP i stamtÂąd go znam, ale pisze wszĂŞdzie. Po ogÂłoszeniu, Âże Kazia zniknie z NO wyraÂźnie puszczaÂły mu nerwy, bo czĂŞsto siĂŞ czepiaÂł, ale byÂło to nawet zabawne. Jest autorem kultowego (dla mnie) okreÂślenia, Âże "JP mogÂłaby prowadziĂŚ Fakty nawet w worku po ziemniakach", choĂŚ ostatnio przyznaÂł Âże lubi teÂż jej dekolt. :lol:

TVN_FAN- niespotykanie spokojny cz³owiek, choÌ niektórzy pewnie bêd¹ chcieli zaprzeczyÌ, bo wda³ siê kilka razy w ostre sprzeczki, zw³aszcza w obronie czci JP. Pouk³adany i zasadniczy goœÌ, nie lubi jak ktoœ siê bezsensownie wypowiada i dlatego czêsto reaguje. Naprawdê zaœ mi³y i sympatyczny.

QUANTRIX-twierdzi, Âże nie interesuje siĂŞ mediami i niespecjalnie tvnem i ostatnio maÂło goÂści na forum, ale wymieniamy opinie na gg, stÂąd wiem, Âże jest bardzo miÂły, a w jego sÂłowniku nie istnieje sÂłowo "nie da siĂŞ". Zawsze pomocny i bezinteresowny.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

> DR. FAUSTUS
Bardzo rozlegle siĂŞ wypowiada, co jest pewnÂą wadÂą. Ale dobrze, Âże w jego wypowiedzi wÂłoÂżona jest siÂła
> ANONYMUS
Zawsze znajdzie coÂś fajnego w Internecie. Jak nikt nie znajdzie czegoÂś dobrego, to a nuÂż coÂś znajdzie na zaspokojenie naszej ciekawoÂści.
> SALLADYN
Wiecznie zapatrzony w JustynĂŞ PochankĂŞ. ChĂŞtnie pisze o zaÂłodze TVN (i nie tylko) oraz jest zagorzaÂłym przeciwnikiem moheryzacji :D
> PAWELL
Jego dociekliwoœÌ powoduje, ¿e a¿ nie chce siê pisaÌ - i tak pewnie zdo³a³ napisaÌ o tym przed tob¹.
> JAÂŚNIE SZANOWNY PAN ADMIN ITEPE ITEDE - ÂŁUKASZ
Zawsze postara siĂŞ pomĂłc komuÂś. Jak nie w tym, to w tamtym.
I'm ready for HD!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No dobra pora na mnie :D :

-> kamuii - bardzo sympatyczna seniorka :wink: tego forum. :D Ma takie poczucie humoru, ktĂłre bardzo mi sie podoba - poprostu Âświetne. :D :D ByÂło by bardzo smutno bez niej na tym forum. Pisze bardzo duÂżo i ciekawie - nic tylko czytaĂŚ i czytaĂŚ. :roll: :roll:

-> ÂŁukasz - dla niego wielkie :brawo: za to Âże stworzyÂł tÂą stronĂŞ i forum, bo gdyby tego nie zrobiÂł to bym nie poznaÂł tych wszystkich fajnych ludzi, ktĂłre tu piszÂą. :D :D Poza tym bardzo dobry administrator. :) I chyba tyle. :roll:

-> Marcin - moim zdaniem bardzo dobry moderator. :) Pisze wiele postów i zawsze starannie, rzadko mo¿na spotkaÌ w jego wypowiedzi b³¹d - nie to co u mnie. :lol:

-> mikasur - mikasur - chyba wielka fanka Harrego Pottera i chyba fanka Zubiego. :D :D Wydaje siĂŞ bardzo sympatycznÂą dziewczynÂą. :D Szkoda ze tak rzadko pisze na forum. :roll:

-> pochanke_fan - bez wÂątpienia najwiĂŞkszy fan Justyny Pochanke na forum. :D :D Daje bardzo wiele capsĂłw z "FaktĂłw" i innych rzeczy zwiÂązanych z najlepszÂą dziennikarkÂą 2005 roku za co wielkie dziĂŞki. :wink:

-> salladyn - Sympatyczny i mi³y tak jak chyba ka¿dy na tym forum (no prawie ka¿dy). :roll: Pisze bardzo fajnie, szczególnie podobaj¹ mi siê jego posty skierowane do jakiejœ osoby która napisa³a coœ g³upiego np. przyby³ na forum goœÌ i napisa³ ¿e "Najs³abszego Ogniwa" nie bêdzie ju¿ bo Kazia coœ tam powiedzia³a jednemu uczestnikowi. :D :D Fajnie wtedy mu coœ napisa³. :D :D

-> terraX - bardzo lubiĂŞ czytaĂŚ jej posty ktĂłre pisze bardzo ciekawie i z sensem. :D No powtĂłrzyÂłem to co napisali poprzednicy ale co innego by tu napisaĂŚ :?: :roll:

-> TVN_FAN - fan nie tylko TVN ale i Justyny Pochanke i Kingi Rusin. Czasem wydaje mi siê ¿e pisze tam gdzie terraX lub odwtotnie. Poza tym czêsto widzê ¿e wdaje siê w k³ótnie. :roll: I bardzo to lubiê bo uwielbiam czytaÌ wtedy jego posty. :lol: :D

-> zadra - jedna chyba z trzech(przynajmniej tyle naliczy³em) feministek na tym forum. :) Wypowiada siê czasem d³³ugo a czasem krótko. Posty przewa¿nie pisze tylko w temacie o Kazi, której jest wielka fank¹ raz na jakiœ cas napisze cos w innym temacie alebo za³o¿y jakiœ inny temat, który po krótkim czasie jest kasowany. :D W samych postach pisze ma³o czasem wiêcej miejsca zajmuj¹ cytaty. :roll:

Sorry ze nie napisaÂłem jeszcze 1 osoby... :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No to pora na mnie:

Kamuii - jedna z najfajniejszych osĂłb na tym forum. OdwaÂżna, nie przejmuje siĂŞ opiniami moderatury. Taka fajna babka jakich maÂło. :D

:: Kamil - w mojej opinii nieco ponury, po jego postach nie czuĂŚ radoÂści z Âżycia, nim coÂś napisze, to zawsze pomyÂśli (czego mu zazdroszczĂŞ). Jest bardzo drobiazgowy. :roll:

pawell - mój ulubiony forumowicz, mi³y o pogodny, du¿o udziela siê na forum, mo¿na go nazwaÌ najwiêkszym odkryciem roku. Jedyna osoba, która obecnie pisze na forum (klikam sobie jeszcze z Sylwi¹) z któr¹ utrzymujê kontakty na GG. Niegdyœ to on zawsze pierwszy odpisywa³ na posty. Obecnie nieco spad³a jego aktywnoœÌ, pewnie w zwi¹zku z egzaminem gimnazjalnym.

Black Jack '62 - pisze g³ównie w w¹tku o Anicie, choÌ ostatnio udziela siê w innych w¹tkach (np. Anna Kalczyùska). Wielki pasjonat AW. Po prostu pozazdroœciÌ Anicie takiego fana.

Marcin - jedna z osĂłb z ktĂłrÂą dogadaĂŚ siĂŞ moÂżna najÂłatwiej, czasem teÂż miÂło porozmawiaĂŚ. WedÂług mnie najlepszy moderator (chyba dlatego, Âże najbardziej doÂświadczony).

monster vel Justyyna - osoba któr¹ wszyscy znaj¹ i podziwiaj¹. Móg³by napisaÌ poradnik "Jak spaœÌ na dno", czy "Jak popisaÌ siê g³upot¹". Nawet po nazwie u¿ytkownika mo¿na zobaczyÌ charakter tej osoby - epitet do tej nazwy: monster chaosu. :lol:

Kosik :D - jest mi bliski z powodu takiego samego zamiÂłowania do Ani. ChociaÂż jego posty ograniczajÂą siĂŞ do wypowiedzi w stylu "Ale Ania dziÂś piĂŞkna", "Och! Jaka fajna fryzura, podoba mi siĂŞ". :x

krytyczny - osoba, ktĂłrej najbardziej nie lubiĂŞ na tym forum, lubi siĂŞ wyÂżywaĂŚ na mojej ulubienicy. Gdy spytaÂłem go o konkretne argumenty, to nie odpisaÂł. Ciekawe, czym ta biedna Ania mu siĂŞ naraziÂła? :lol:

zadra - najwiĂŞksza feministka tego forum, jest wierna swoim przekonaniom. Jak wszystkie feministki lubi KazimierĂŞ SzczukĂŞ.

kowal - osoba, której posty zmieniaj¹ siê jak chor¹giewk na wietrze, nie stroni od b³êdów ortograficznych. Gdyby siê trochê przy³o¿y³, to by³by naprawdê dobrym forumowiczem. Ostatnio jednak nie widujê go na forum. :mhm:

Teraz proszĂŞ, Âżeby ktoÂś mnie scharakteryzowaÂł - pawlle, no to jak?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Z tego co tu piszecie wynika niejako, Âże mĂłj post powinien skÂładaĂŚ siĂŞ ze zÂłoÂżonych anafor, ktĂłrych poczÂątek wyglÂądaÂłby tak:
Anita ...
Anita ...
Anita ...
... :lol2:
No a skoro udzielam siĂŞ praktycznie w wÂątku Anity, bĂŞdĂŞ pisaÂł o userach, ktĂłrzy w tym wÂątku rĂłwnieÂż - czĂŞsto lub czasem - siĂŞ udzielajÂą :D

Funcky – moja Âżyciowa mentorka taka na dobre i na zÂłe, gdyby nie ona i jej poÂświĂŞcenie i zapiekÂłoœÌ, wÂątek Anity nie wyglÂądaÂłby tak jak wyglÂąda aktualnie, kto wie, moÂże nawet zrezygnowaÂłbym z pisania, gdyby nie jej determinacja w trosce o utrzymanie popularnoÂści Anity na jakimÂś tam poziomie :D Kobiety to jednak potrafiÂą :D OczywiÂście nie ma rzeczy, ktĂłra byÂłaby nas w stanie tu na forum poró¿niĂŚ :D Jej posty bardzo czĂŞsto sÂą najwaÂżniejszym ogniwem w Âżarliwej dyskusji, dopingujÂą mnie i zmuszajÂą do wysiÂłku myÂślowego, co nie oznacza, Âże udaje mi siĂŞ to :devil: Aha! CzĂŞsto nagrywa dla mnie wystĂŞpy Anity, wtedy, gdy ja nie mogĂŞ widzieĂŚ live :D

Kamuii – hmm ... :mhm: skomplikowany przypadek usera :lol: Wydaje mi siĂŞ, Âże na pÂłaszczyÂźnie fascynacji AnitÂą rozumiemy siĂŞ bez s³ów, albo za pomocÂą s³ów, ktĂłre czasem napisane sÂą bardzo niezrozumiale :> ale ktĂłrych sens ja jestem w stanie wyÂłapaĂŚ ;) Mam ogromnÂą wdziĂŞcznoœÌ dla userki za to, co robi dla Anity: strona, fora, itd. :D Uwielbiam jej poczucie humoru – niejednokrotnie jej sÂłowa wprawiaÂły mnie w euforyczny dobry nastrĂłj – mĂłj niedoÂścigniony ideaÂł w dziedzinie humorystyka :D Nie potrafiĂŞ pĂłki co wyobraziĂŚ sobie wirtualnego Âżycia bez niej i zaryzykujĂŞ stwierdzenie, Âże to dziaÂła takÂże w drugÂą stronĂŞ :D Dowodem na to sÂą nasze liczne rozstania, ale nastĂŞpujÂące po nich rychÂłe powroty :D
Zawsze sÂłuÂży capsem, scanem ... :lol: A ostatnio zasypywaÂła mnie niespodziankami z tej dziedziny :D Âżeby jeszcze tylko udaÂło jej siĂŞ pewien wywiad zdobyĂŚ ... :roll:

ÂŁukasz – popatrz adminie, umieÂściÂłem CiĂŞ na 3-cim, jakÂże waÂżnym w tym przypadku, miejscu :D CzĂŞsto surowy, nieugiĂŞty, ale dajÂący siĂŞ ''ugotowaĂŚ'' i zgi¹Ì szef forum 8) Da siĂŞ z nim pertraktowaĂŚ, po kilku dramatycznych proÂśbach miĂŞknie, a wiĂŞc jest ''adminem wszystkich userĂłw'' :lol2: JednakÂże do koĂąca Âżycia bĂŞdĂŞ mu pamiĂŞtaÂł pewnÂą niepochlebnÂą opiniĂŞ na temat Anity ;) W ramach rekompensaty pamiĂŞtam, Âże czĂŞsto obdarowywaÂł nas capsami, filmikami, ktĂłrych nie mogliÂśmy lub po prostu nie widzieliÂśmy :D No ale nie trzeba siĂŞ we wszystkim i ze wszystkimi zgadzaĂŚ ... czego najlepszym przykÂładem bĂŞdzie nastĂŞpny scharakteryzowany przeze mnie forumowicz ...

TVN_FAN – jest wielu fanĂłw p. Pochanke, ale jakoÂś z Bartkiem najczĂŞÂściej darliÂśmy koty o to, czy i jak jego idolka wpÂłynĂŞÂła na losy Anity w stacji tvn :roll: Ostatnio jednak postanowiÂłem siĂŞ z nim pogodziĂŚ, ku mojemu zadowoleniu, przystaÂł na mojÂą propozycjĂŞ :D

w³och - nie znam go za bardzo, ale wyczówam (jak by to napisa³a Kamuii :D ) jak¹œ dobr¹ wolê i szczere chêci w postach, które pisze w w¹tku Anity :smile:

Marcin – zdarzy mu siĂŞ sporadycznie zajrzeĂŚ do wÂątku Anity :D Czasem podzieli siĂŞ jakimÂś dziwacznym snem z AnitÂą w roli g³ównej ;) OdnoszĂŞ wraÂżenie, Âże jest zagorzaÂłym fanem faktĂłw popoÂłudniowych, a przynajmniej takie stwarzajÂą wraÂżenie treÂści wypÂływajÂące z jego postĂłw ;) I to jest dla mnie w nim niezrozumiaÂłe :D Jako moderator odpowiedzialny m.in. za wÂątek Anity byÂł zawsze wyrozumiaÂły :D

pawell – od pewnego czasu robi capsy z faktĂłw popoÂłudniowych dla naszego wÂątku :D

michaek – jak na fana Anity jest strasznym odszczepieĂącem :lol: JuÂż tÂłumaczĂŞ dlaczego :D CzĂŞÂściej znika niÂż pojawia siĂŞ :/ Ale za to zrobiÂł stronĂŞ o Anicie, co mu siĂŞ oczywiÂście chwali :]

terraX – wstawiÂła siĂŞ mnÂą w niedawnym sporze z TVN_FAN’em – mile to wspominam :smile:

I na koniec zbiorowo :lol2:
A tak naprawdĂŞ to wszyscy jesteÂście wspaniali, Ci ktĂłrzy wspieracie nas w wÂątku Anity, ktĂłrzy uzupeÂłniacie braki naszej wiedzy : dostarczacie newsy, czy to z prasy, czy to z telewizji ... chyba popÂłaczĂŞ siĂŞ ze wzruszenia :( :( :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Heeh :D myÂślaÂłem, Âże bĂŞdĂŞ miaÂł juÂż spokĂłj jak napiszĂŞ tamte charakterystyki jednak ktoÂś siĂŞ bardzo upomniaÂł abym coÂś o nim napisaÂł wiĂŞc nie mam wyjÂścia i muszĂŞ to zrobiĂŚ, dodam teÂż 9 innych osĂłb oto one ;) :

:arrow: Aleksandra - jedna z trzech (lub wiĂŞcej dokÂładnie nie wiem ile tu ich jest :roll: ) feministek na forum. :D Wydaje siĂŞ bardzo sympatyczna przynajmniej fajnie siĂŞ z niÂą pisze na forum. :D Szkoda ze ostatnio nic nie pisze. :mhm:

:arrow: anialek - kolejna feministka i tak jak pozostaÂłe fanka Kazimiery i tak jak inne rzadko sie pojawia. :roll: Czasem pisze dziwne posty - cytuje sama siebie i na to odpowiada :roll: teÂż pisaÂła dwie takie same wiadomoÂści... :?

:arrow: Black Jack '62 - tak jak wszyscy wiemy najwiĂŞkszy fan Anity Werner zaÂłoÂżyÂł o niej wÂątek, ktĂłry teraz jest najpopularniejszym tematem na naszym forum. :) I w nim prawie siĂŞ tylko wypowiada - ostatnio pisze teÂż w paru innych tematach. :roll: Jego posty sÂą ciekawe i mÂądre, wnoszÂące wiele do tematu i czasem sÂą bardzo dÂługie (tu przyznam Âże nie zawsze te obszerne czytam, bo poprostu siĂŞ mi nie chce :red: :lol: zresztÂą nie tylko jego pomijam wszystkie dÂługie oprĂłcz tych w tym temacie :P ). No i chyba tyle... ;)

:arrow: Funckyrella - kolejna wielka fanka Anity Werner. Bardzo fajna i sympatyczna userka jej posty podobnie jak Black'a sÂą ciekawe i mÂądre. Bardzo maÂło jÂą znam i nie mam juÂż chyba nic wiĂŞcej o niej do napisania. :roll: :)

:arrow: :: Kamil - ten uÂżytkownik chyba mnie nie lubi :roll: , bo bardzo czĂŞsto mnie siĂŞ czepia - tak jakby chciaÂł mi coÂś tym pokazaĂŚ :mhm: - Âże jestem gorszy (coÂś takiego :roll: ). Bardzo tajemnieczy nic o nim nie wiem nie napisaÂł niczego w temacie poznajmy siĂŞ (jak wiele osĂłb - a szkoda, bo to nawet dobry sposĂłb, aby Was trochĂŞ lepiej poznaĂŚ :) ), a jego posty sÂą przewaÂżnie krĂłtkie, ale w nich czasem ciekawe rzeczy - np. capsy Justyny z "FaktĂłw" lub jakies skany z gazet. :P :P :D

:arrow: Kowal - ostatnio nie pojawia siê i nic nie pisze na forum - ciekawe dlaczego :?: Zdarza³o siê ¿e jego posty czasem by³y bardzo ciekawe, a czasem beznadziejne z wieloma b³êdami. :roll: Naszczêœcie widaÌ by³o poprawê i mo¿emy powiedziec ¿e to nasza zas³uga ( :lol: )no ale jednak gdzieœ znik³ i nie wiem jak tam z jego pisowni¹ (tu doadam ze ja te¿ nie jestem najlepszy :lol: :P ).

:arrow: Maciekw - trudno tu coÂś o nim powiedzieĂŚ :roll: chyba fan Anny KalczyĂąskiej. KiedyÂś sporo siĂŞ wypowiadaÂł teraz jak wiele osĂłb zamilkÂł. :roll:

:arrow: *Marcia* - fanka "W11 - WydziaÂłu ÂŚledczego" i "DetektywĂłw", a szczegĂłlnie Macieja Friedka. :D W dwĂłch tematach o tych serialach daje wiele fajnych skanĂłw z wywiadami, zdjĂŞcia reklam i bohaterĂłw za co wielkie dziĂŞki. ;)

:arrow: szymcio9 - kiedyÂś aktywny teraz troche mniej. :roll: WidaĂŚ Âże ma ogromnÂą wiedzĂŞ i interesuje siĂŞ ciekawostkami telemetrycznymi (szkoda Âże rzadko pisze w temacie o nich :? ), widaĂŚ teÂż Âże lubi seriale zagraniczne i je oglÂąda chyba bezwzglĂŞdu na pore nadawania. :roll: :)

:arrow: w³och - no to ta osoba, która tak chcia³a, aby j¹ scharakterywowaÌ. :D Czasem gadaliœmy na gg teraz ostanio siê nie odzywa (mo¿e dlatego ze zmini³em numer :roll: - patrz ni¿ej :P ). Ostatnio bardzo aktywny na forum pisze doœÌ du¿o, ale czasem tak dziwnie :? nie umiem tego lepiej wyjaœniÌ . :lol2: :devil: I bardzo siê cieszê ¿e jestem Twoim ulubionym u¿ytkownikiem. :P :D Ty moim nie, ale nawet Ciebie lubiê... :lol2: ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black – nudziarz :spiewa: Non stop zanudza na jeden temat ;) Taki juÂż ma niestety trudny charakter charakteryzujÂący szczegĂłlny rodzaj manii. Charakteryzuje siĂŞ bardzo du¿¹ stabilnoÂściÂą zainteresowaĂą, pozwalajÂącÂą gwarantowaĂŚ przepÂływnoÂści zdobywanych informacji o Anicie na forum :D
Jego najmocniejszymi atutami sÂą miĂŞÂśnie naramienne, rozÂłoÂżysta klatka piersiowa i ...... niski wzrost :lol: Burzliwa, czy raczej gasnÂąco burzliwa kariera Anity, o ktĂłrej kolejach dowiaduje siĂŞ z internetu sprawia, Âże przed uruchomieniem komputera wychodzi z domu pobiegaĂŚ sobie trochĂŞ, robi 5 fikoÂłkĂłw, 5 skÂłonĂłw, 30 pompek NieszczĂŞÂście majÂące zwiÂązek z jego zwiÂązkiem z AnitÂą ;) stymuluje go intelektualnie, uczuciowo i motorycznie – romantyk :lol: Jak maÂło kto, potrafi rozszyfrowywaĂŚ intencje ludzi, ktĂłrych nawet nie zna zbyt dobrze. Wspó³twĂłrca spiskowej teorii degradacji Anity ;)


kamuii – ÂżeĂąska odmiana samuraja Obrazek - :lol: Poza tym charakteryzuje jÂą wampiryzm energetyczny wzglĂŞdem admina tego forum - a to posieje zamĂŞt, a to wkurzy go jakimÂś niewygodnym komentarzem :devil: charakteryzuje siĂŞ tendencjÂą do twardoÂści i przyjmowania wielu ciosĂłw bez problemu, zwÂłaszcza kiedy chodzi o obronĂŞ Anity – w dyskusjach odbiera ciosy skierowane w niÂą samÂą, w AnitĂŞ i pozostaÂłych fanĂłw Anity ;) Istna tarcza ochronna :D Jej spostrzeÂżenia i komentarze czasem powodujÂą, Âże nachodzi mnie atak Âśmiechu potrafiÂący trwaĂŚ nawet kilka kwadransĂłw :D charakteryzuje siĂŞ sporym luzem wypowiedzi :D Podejrzewam, Âże mamy takie samo – szydercze – poczucie humoru, wszak nam najbardziej brakowaÂło pewnej emotki na forum :devil: MyÂślĂŞ, Âże to nie jest to tylko jej wirtualne, forumowe wcielenie ;) Dlatego ÂżaÂłujĂŞ, Âże mam tak maÂło czasu, by z niÂą czĂŞÂściej korespondowaĂŚ :/

Martin – kiedyÂś wÂłoch :D ,JakiÂż to chÂłopiec piĂŞkny i mÂłody?...” chciaÂł, Âżebym mu zdradziÂła, ile mam lat :lol: ; pojawiÂł siĂŞ nagle, to on zainspirowaÂł mnie i zmotywowaÂł do napisania tych kilku s³ów o was :D Od czasu do czasu wpada by dyskutowaĂŚ z nami, ale oczywiÂście - z nami da siĂŞ dyskutowaĂŚ g³ównie na tematy Anitowe. Razem z nami siĂŞ cieszy ( :> ), razem z nami pÂłacze.
PrzesÂłaÂł mi nawet swĂłj Âżyciorys, Âżebym lepiej go poznaÂła, jednakÂże zastrzegÂł, Âże to jego treœÌ to top secret :devil: MÂłody, a czasem odnoszĂŞ wraÂżenie czytajÂąc jego posty, Âże ma spore doÂświadczenie Âżyciowe – wiem to teÂż na podstawie jego Âżyciorysu ;)

pawell – czĂŞsto pojawia siĂŞ z capsami Anity z faktĂłw popoÂłudniowych ;) Zacz¹³ pojawiaĂŚ siĂŞ czĂŞÂściej, kiedy z kolei w wÂątku pojawiÂł siĂŞ Martin – najwyraÂźniej bardzo dobrze siĂŞ rozumiejÂą i dobrze siĂŞ im ze sobÂą dyskutuje :D
Niestety nie przesÂłaÂł mi swojego Âżyciorysu :devil: , wiĂŞc nic poza tym nie mogĂŞ o nim napisaĂŚ .... zapraszamy do czĂŞstszych odwiedzin wÂątku o dziennikarce .... widmo :?

michaek – wnioskujÂąc po dÂługoÂści i czĂŞstotliwoÂści postĂłw najbardziej zrĂłwnowaÂżony fan Anity :D ta sama proÂśba co w przypadku Martina: zapraszamy do czĂŞstszych odwiedzin wÂątku o dziennikarce .... widmo :?
Ostatnio zaÂłatwiÂł fajne mp3 z radia zet z rajdu :D

Funcky (o sobie samej :D ) – czĂŞÂściej jej nie lubiĂŞ, niÂż lubiĂŞ ;) w moim odczuciu spokojna choleryczka :> potrafi byĂŚ k¹œliwa :twisted: Gadatliwa, ale potrafi sÂłuchaĂŚ; nienawidzi klikaĂŚ w zuÂżyte klawisze :x w ogĂłle nie lubi klikaĂŚ, woli gadaĂŚ .... i sÂłuchaĂŚ ..... czasem ;) grymaÂśna, obraÂża siĂŞ o bele co :D PomysÂłowa, choĂŚ ostatnio coraz mniej miewa pomys³ów :? CzĂŞsto nakrĂŞca dyskusjĂŞ w wÂątku Anitowym, ÂżebyÂśmy nie zapadli na uwiÂąd polemiczny :devil: :?

A tych PaĂąstwa wrzucĂŞ do jednego worka – mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ nie obrazicie, ale to tylko przez wzglÂąd na peÂłnione funkcje, bÂądÂź zainteresowania :D

Moderatorzy: ÂŁukasz – wÂłaÂściwe admin 8) i Marcin – czĂŞsto do nich nie piszĂŞ, ale jeÂśli napiszĂŞ zawsze reagujÂą na proÂśby zawarte w moich pm’sach :D

A! :D I pozdrowienia dla TVN_FANa i salladyna, ktĂłrzy teÂż czasem wpadajÂą do naszego wÂątku :D

Uma Thurman – a nie - jej tu nie ma :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Charakteryzujemy forumowiczów SECOND EDITION !!!

Post autor: Trzeciak »

Wprawdzie jest to trochę nie na temat, ale chciałbym jak najbardziej delikatnie się pochwalić, że wczoraj minął mi rok odkąd zarejestrowałem się na tym forum. Pierwszy post jaki napisałem dotyczył powstającego wtedy show Dwójki "The Voice of Poland - Najlepszy głos", a kolejne - sprzedaży TVN-u (o którym było wtedy głośno) i jesiennej ramówce TVN-u. W ciągu roku napisałem 466 postów (co stanowi 1,27 posta na dzień i 0.32% wszystkich postów). Najwięcej postów napisałem w dziale o TVN-ie (298, co stanowi 63.95% moich postów), a najaktywniejszy byłem w wątku o programie "X Factor" (85 postów, co stanowi 18.24% napisanych moich wypowiedzi).
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Charakteryzujemy forumowiczów SECOND EDITION !!!

Post autor: Łukasz »

Gratulujemy i życzymy kolejnych lat i kolejnych postów na naszym forum. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Charakteryzujemy forumowiczów SECOND EDITION !!!

Post autor: Trzeciak »

Dziękuje, a forum i serwisowi - także kolejnych lat :D.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości