Jesień 2012 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

A skąd info że MasterChef w niedziele? :)
tvn - latem programowo najgorsza!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: matik »

Zostało podane w DDTVN
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: Trzeciak »

Adrian ;P pisze: w końcu TVN ma teraz sporo miejsca do rozplanowania (poniedziałek, wtorek, środa 21:30 + niedziela)
Niedzielny prime-time wydaje się być znany - o 18:00 - "Ugotowani", o 20:00 - "Masterchef", a po nim jeden z dwóch seriali TVN-u (albo "Prawo Agaty 2" albo "Lekarze).
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: felek »

Trzeciak pisze:I po trzykroć "Agata" zostanie :D.
Ups.. Tak to jest jak się za dużo razu naciśnie 'wyslij' :)
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: MonteCristo »

A co z serialem W11 Wydział Śledczy .
Czy pojawi się w jesiennej ramówce ?

A program Magiel Towarzyski na TVN Style ?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: adik1148 »

No ciekawe , kiedy konferencja ;) Spot pewnie już nakręcony , ale żadna gwiazda jeszcze nic nie zdradziło , cholerka :/ Może się ktoś nie powstrzyma , jednak ... ;) Konf. pewnie jakoś 7-10 sierpnia , więc został jeszcze niecały miesiąc ;)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: po31 »

Wydaje mi się że 5 edycja Mam talent, ruszy dopiero od 8 września, ponieważ 1 wrzesień to będzie jeszcze taki weekend wakacyjny? Ale nie wiem dokładnie od kiedy? Wiadomo że Mam talent w sobotę konkurować tym razem będzie z Bitwą na głosy 3. ciekaw jestem który program okaże się lepszy, ale jednak wydaje mi się że Mam talent wygra z resztą jak zawsze.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: Trzeciak »

adik1148 pisze:No ciekawe , kiedy konferencja ;) Spot pewnie już nakręcony , ale żadna gwiazda jeszcze nic nie zdradziło , cholerka :/ Może się ktoś nie powstrzyma , jednak ... ;) Konf. pewnie jakoś 7-10 sierpnia , więc został jeszcze niecały miesiąc ;)
@adik1148 - jak mogą już kręcić spot, skoro jesienna ramówka TVN-u jeszcze nie została zatwierdzona przez zarząd spółki? Spot zaczną kręcić pewnie tak jak zawsze po 20 lipca. A co do terminu konferencji, to pewnie TVN wyśle zaproszenia do dziennikarzy najwcześniej w przyszłym tygodniu.
po31 pisze:Wydaje mi się że 5 edycja Mam talent, ruszy dopiero od 8 września, ponieważ 1 wrzesień to będzie jeszcze taki weekend wakacyjny? Ale nie wiem dokładnie od kiedy? Wiadomo że Mam talent w sobotę konkurować tym razem będzie z Bitwą na głosy 3. ciekaw jestem który program okaże się lepszy, ale jednak wydaje mi się że Mam talent wygra z resztą jak zawsze.
"Mam Talent 5" prawdopodobnie ruszy 1 września - tak jak cała ramówka TVN-u (którego inauguracja 31 sierpnia pierwszą premierą w "Superkinie" o czym pisał już @matik). A co do rywalizacji z "BnG", to raczej wygra "Mam Talent!", bo "Bitwa na głosy" tak naprawdę nie jest żadną realną konkurencją dla "Mam Talent!".
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:"Mam Talent 5" prawdopodobnie ruszy 1 września - tak jak cała ramówka TVN-u (którego inauguracja 31 sierpnia pierwszą premierą w "Superkinie" o czym pisał już @matik).
Tak w sumie to o tej premierze Harrego Pottera wiadomo już od czerwca i to @Adrian ;P pierwszy o tym wspomniał ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: Trzeciak »

Z resztą 1 września, jako data startu jesiennej ramówki była już do przewidzenia od kilku miesięcy.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: lukaszbialas »

Jak nie czytuje Uważam Rze i uważam ten tygodnik za skandaliczny, tak muszę polecić jego najnowsze wydanie a w nim tekst o gasnącej sławie TVN.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: felek »

Ciekawe czy przeniosą "Prawo Agaty" na wtorek. Od sierpnia powtórki będa nadawane już o 20.50 zamaist Surowych Rodziców.
Ja bym wolał żeby Mam Talent ruszył 8 września, wtedy będzie miał większa promocję, choć pewnie tak się nie stanie. Dodam, że 1 i 2 sezon ruszał odpowiednio 13 i 12 września. Poza tym weekend 1-2 września będzie jeszcze wakacyjnym weekendem. Z kolei na niedzielę 2 września zaplanowano WIELKI MECZ.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: Trzeciak »

Owszem, tegoroczna jesienna ramówka nie zapowiada się rewelacyjnie, i z pewnością jest to wina kryzysu na rynku reklamowym. Ale co do konkurencji, to tutaj chyba TVN tutaj trochę dołożył swoje trzy grosze. Mam wrażenie, że TVN trochę przespał atak konkurencji, jaki był w ciągu ostatniego roku, szczególnie, jeżeli chodzi o widowiska talent-show. Obecnie w takich programach odchodzi się od agresywnych komentarzy jurorów i pewnego "lansiku", a stawia się na talent. Na dodatek - dba się nie tylko o wielkie programy na żywo, ale także o tzw. odcinki "castingowe" (m. in. dużo nowocześniejsze scenografie, wykorzystanie zaawansowanej gry światłem itp.), a to (choćby w części) wykorzystują w ostatnim czasie programy Polsatu i TVP.
PrzemekM18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 17 sty 2012, 13:04

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: PrzemekM18 »

na wspólnej powinno być nowa godzina 20:55 bo mają słabe wyniki będzie jaka zmiana ???
PrzemekM18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 17 sty 2012, 13:04

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: PrzemekM18 »

ramowka jesienia musi być serial Na Wspólnej oraz W-11
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości