Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

z jednej strony masz racjĂŞ ale z drugiej gdyby nie ta dziennikarska dociekliwosc nic nie wiedzieli bysmy o Aferach Rywina , SkĂłrowej,Paliwowej i Orlenu... to druga strona medalu...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WidaÌ, ¿e krakowskim reporterom Faktów TVN pomys³ów brakuje. Oj nie ³adnie tak robiÌ materia³y po gazetach, nie ³adnie! Tak siê w³aœnie sk³ada, ¿e wczorajsza Gazeta Wyborcza napiasa³a na pierwszej stronie swojego krakowskiego dodatku o zamiszaniu z elektrowni¹ wiatrow¹ w Olkuszu. Nota bene to moje miasto - mieszkam w nim juz ponad 18 lat. Otó¿ dzisiaj temat ten podjêla Renata Kijowsk¹. Materia³ by³ nudny - wiadomo kilka zdjêÌ z terenu plus informacje "Jak to jest w Europie". Reporterka nawet siê nie wysli³a i "¿ywcem" prztoczy³a opiniê z GW - tj ciemny naród i jeden œwiêty. Innych argumentów "ZA", b¹dŸ te¿ "PRZECIW szukaÌ sie ju¿ nie chcia³o. Po co?! I tak oto pani Renata zap³aci³a jedynie za paliwo do samochodu (dla nie wtajemniczonych - Olkusz le¿y 30 km na zachód od Krakowa, w stronê Katowic) oraz za wczorajsz¹ Wyborcz¹. I tylko tylê wystarczy aby materia³ zosta³ wyemitowany w g³ównym wydaniu czo³owego programu TVN. Bez w³asnego pomys³u, nudnie i sztampowo.
WSTYD :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ÂŁukaszu bĂŞdĂŞ zÂłoÂśliwy - uwaÂżnie oglÂądaj Fakty :!: :!: :!:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ale to siĂŞ zdarza bardzo czĂŞsto, nie tylko w Faktach, w WiadomoÂściach i dawniej w Informacjach teÂż, ze materiaÂły byÂły robione na podstawie informacji ktĂłre tego samego dnia lub dzieĂą wczeÂśniej pojawiaÂły siĂŞ w gazetach, takie typowe, nieÂładnie mĂłwiÂąc, zapchajdziury :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Owszem, takie przypadki s¹ czêstê, ale dotcz¹ du¿ych spraw. W TVP nie robi¹ materia³ów regionalnych na podstawie gazet - maj¹ silne oœrodki i redakcje lokalne, które ¿yj¹ z robienia takich newsów. Natomiast Kijowska mog³aby zrobiÌ coœ bardziej oryginalnego, twórczego i nie a¿ tak silnie powi¹zanego z kiepsk¹ (moim zdaniem) publikacj¹ prasow¹ - naprawdê w Krakowie nie brakuje tematów. Np ostatnio wybuch³ skandal ze stypendiami socjalnymi na UJ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A nie sÂłyszaÂł nikt o przekupywaniu [ czyt. dawaniu] w zamian za poruszenie tematu w mediach.
Aczkolwiek nie wykluczam WczeÂśniejszych teorii.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dzisiaj obejrzaÂłem wyjÂątkowo Fakty :!: ByÂły mdÂłe, kiepskie i nie do strawienia. :!: :!: :!:
Rozumiem jako pierwsz¹ informacjê podali o Arafacie i poœwiêcili temu 9min ale jako drug¹ podali swój news o dochnalach, pêczakach i innych palantach a dzieù niepodleg³oœci mieli ca³kowicie w dupi.. T¹ informacje podali dopiero w 13min. Ja osobiœcie to uwa¿am za skandal i dzisiaj przyznam dozna³em szoku :!: :!: :!: Wszystkie inne dzienniki informacje na temat dnia niepodleg³oœci dali jako drug¹ a tylko fakty siê wy³ama³y. :!: :!: :!: A materia³ kunicy by³ robiony na si³ê a zapowiedŸ rymana przed materia³em by³a kuriozalna. :twisted: :twisted: :twisted:
Czy jest ktoœ kto by³ w szoku po obejrzeniiu tego materia³u :?: Czy mo¿e ktoœ siê dowiedzia³ czegoœ nopwego lub mo¿e ktoœ zauwa¿y³ jak¹œ wielk¹ myœl odkrywcz¹ w stand dup-ie Kunicy :?:
Powiedzcie mi o tym koniecznie bo moÂże jakiegoÂś olbrzymiego newsa przegapiÂłem :?: :?: :?:
A na koniec jeszcze kijowska ze swoimi mÂądroÂściami :twisted:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ByÂły kiepskie, wystarczyÂło, Âże byÂł Ryman. Za duÂżo o Arafacie, no i jeszcze ta kiepskawa animacja z pÂłaczÂącÂą kobietÂą w tle... :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O Arafacie wszĂŞdzie byÂło duÂżo wiĂŞc dobrze Âże tyle byÂło. Michodzi oto Âże tak zmarginalizowali dzieĂą niepodlegÂłoÂści :!: :!: :!:
Jakby siĂŞ postarali to i Arafacie zrobiliby lepiej i ciekawiej. Np.w WiadomoÂściach sÂłyszaÂłem na przez chwilĂŞ gÂłos Marka CzyÂża z Kairu gdzie ma siĂŞ jutro odbyc pogrzeb Arafata. A ciekawe czy Fakty kogoÂś do Kairu wyÂślÂą bo przypomnĂŞ, Âże woroch jest w Ramallah :!: :!: :!:
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Pogrzeb Arafata tez mi wydarzenie. A o swiecie niepodleglosci dobrze ze zbytnio duzo nie mowili bo ja dzis bylem na takiej imprezie w jednym z wiekszych miast polski i co?? nie ma o czym mowic. spiewali zalobne piosenki... nasz kraj jednak jest dziwny i az chce sie zapytac CO Z TA POLSKA?? raczej powinnismy sie cieszyc ze jestesmy wolnym krajem a nie umartwiac sie zreszta nic innego nam lepiej nie wychodzi. koniec wyywodu... bo nie ma nad czym lez ronic;)
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ale Maciej Woroch, trzeba przyznaĂŚ, jest dobrym dziennikarzem. Profesjonalista z krwi i koÂści. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Widzieliœcie dzisiejsze Fakty? Oczywiœcie wpadka Kajdanowicza by³a ¿enuj¹ca, ale moj¹ uwagê zwróci³ równiez inny fakt. Otó¿ materia³ Rogalskiego o dzisiejszej walce Go³oty by³ nieudoln¹ próba podrobienia stylu Mariusza Maxa Kolonki - tj muzyczka, krótkie zdania, wszytko w ruchu, szybko zmieniaj¹ce siê zdjêcia i stand up inny ni¿ wszytkie.
WidaĂŚ, kto od kogo zgapia. Nota bene w samym materiale wykorzystano zdjĂŞcia TVP, w skromny sposĂłb opisane ZdjĂŞcia TVP Chicago
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

MateriaÂł Rogalskiego byÂł niezÂły, ale jak dla mnie nie do FaktĂłw, troche zbyt luzacki :?

A TVP Chicago to oddziaÂł TVP? Bo wydawaÂło mi siĂŞ Âże to tylko lokalna stacja, ale moge siĂŞ myliĂŚ :arrow:
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

mi tez sie wydaje ze TVP Chicago to lokalna stacja.... a nie oddzial TVP!GDZIES nawet o tym czytalem:)
wiec zarzut dr jest troche nie trafiony(choc moge sie mylic)
material nie byl zly..:) mozE etroche za luzacki:)
dr i mochos, robiac tak jak wy na wszytsko mozna znalezc minusa
w ten sam sposob moge wytknac sporo dzis bledow widaomoscimom tvp..material tej paniZ Wiadomosci byl poodbny do tego materialu pana z TVN..,itd,itd..
.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

enjoy16 pisze: dr i mochos, robiac tak jak wy na wszytsko mozna znalezc minusa
w ten sam sposob moge wytknac sporo dzis bledow widaomoscimom tvp..material tej paniZ Wiadomosci byl poodbny do tego materialu pana z TVN..,itd,itd..
.
Enjoy przede wszytkim nie naleÂży do niczego podchodziĂŚ bez krytycznie - to moja dewiza, ktĂłrej stara, trzymaĂŚ siĂŞ od lat. OglÂądam, myÂślĂŞ, analizujĂŞ, przyjmujĂŞ lub odrzucam.
Jeszcze kilka tygodni temu ³ukasz drwi³ z Maxa Kolonki i jego amerykaùskiego stylu prezentowania newsów. A tutaj M. Rogalskistara siê w podobny sposób przygotowywaÌ w³asne relacje z USA. S¹dzê, ¿e w tym przypadku mamy do czynienia z nieudanym plagiatem. Ka¿dy dziennikarz ma sój w³asny styl - SIanecki, Ziêtkiewicz, Kolonko, œp. W. Milewicz. I jest to styl rozpoznawalny przez wiêszoœÌ widzów. G³upio wiêc robiÌ swoje materia³y wzoruj¹c siê na innych. Cóz takie jest moije zdanie.

CO do TVP Chicago - byĂŚ moÂże macie racje. Ale program TVP Polonia nadawany w USA w najwiĂŞkszych skupiskach Polonii w Ameryce (miĂŞdzy innymi w Chicago) przerywany jest lokalnym programem, przygotowanym przez tamtejszych dziennikarzy - ot takie info z wÂłasnej ulicy. ITVN teÂż chce coÂś takiego zrobiĂŚ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

No i jak ta walka GoÂłoty? :?:
Kto wygraÂł? [bo nie oglÂądaÂłem]
:?:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości