Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adamcmg5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2012, 19:46

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg5 »

Wszystko się wyjaśni dzisiaj o 22:00.Warto też zwrócić uwagę na to , że Zimiński mówiąc Markowski wzdychał, a Markowski mu powiedział : ''Niech pan to powie na koniec programu, żeby było logicznie''.Pod koniec 2 części Markowski zadał zagadkę dla widzów. W 3 części długo z kimś rozmawiali przez telefon, a na koniec Zimiński powiedział : ''Miałem jeszcze dla pana taki jeden materiał, ale nie zdążymy go pokazać.Jest chyba w tym trochę prawdy , co na pisałem. Mnie się wydaje, że Zimiński chciał na koniec powiedzieć: ''To był ostatni sobotni program z udziałem Grzegorza Markowskiego, ale pan Grzegorz, jeszcze jutro będzie w Szkle''. I pewnie pan Markowski uznał, że zabrzmi to nie logicznie i żeby lepiej sam o tym powiedział w niedzielnym programie.
adamcmg5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2012, 19:46

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg5 »

A na tym pasku gdzie jest na pisane o programach w TVN24 pisze, że Szkło poprowadzi dzisiaj Zimiński i Czubaszek.Albo to błąd , albo Markowski odszedł i wczoraj był ostatni raz i dzisiaj Zimiński wszystko wyjaśni
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: pkp »

adamcmg5 pisze:A na tym pasku gdzie jest na pisane o programach w TVN24 pisze, że Szkło poprowadzi dzisiaj Zimiński i Czubaszek.Albo to błąd , albo Markowski odszedł i wczoraj był ostatni raz i dzisiaj Zimiński wszystko wyjaśni
Na pasku jest napisane, że Markowski prowadzi.
adamcmg5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2012, 19:46

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg5 »

pkp pisze:
adamcmg5 pisze:A na tym pasku gdzie jest na pisane o programach w TVN24 pisze, że Szkło poprowadzi dzisiaj Zimiński i Czubaszek.Albo to błąd , albo Markowski odszedł i wczoraj był ostatni raz i dzisiaj Zimiński wszystko wyjaśni
Na pasku jest napisane, że Markowski prowadzi.
Jak był program Ciąg Dalszy Nastąpił, to było napisane, że prowadzi Zimiński.Ale i tak mi się wydaje,że Markowski odejdzie, bo ten program , co będzie prowadził w radiu to ma też trochę nawiązywać do formuły Szkła Kontaktowego, więc chyba by mu tak by nie pozwolili grać na 2 fronty
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: ANTAMET »

weź wyluzuj, poczekamy zobaczymy, po co się podniecać czymś co w ogóle może nie mieć miejsca.
adamcmg5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2012, 19:46

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg5 »

Strasznie się denerwuje przed dzisiejszym Szkiełkiem, ponieważ chcę aby ta cała sytuacja z panem Markowski się wyjaśniła.Lubię pana Grzegorza, ale jak prowadzi Szkła, ponieważ jest taki wyluzowany i spokojny.Według mnie nie za bardzo pan Markowski nadaje się na komentatora , ponieważ wtedy przynudza, ale za to w roli prowadzącego spisuje się znakomicie.Jeśli nie odejdzie, to chciałbym , aby prowadził Szkło w soboty razem z panem Iwaszkiewiczem
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: ANTAMET »

No i co? Nie było pożegnania, mało tego Markowski snuł plany z panią Czubaszek dot. następnych programów. Zostaje :)
adamcmg5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2012, 19:46

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg5 »

Czyli na to wygląda, ze dzisiaj będzie program pana Markowskiego i Materny w radiowej Jedynce.Chyba sobie trochę posłucham,żeby zobaczyć co to za program
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: ANTAMET »

Program fajnie by się prezentował w nowym studio przy stole Faktów po Faktach - w tle pokazywano by zapowiedzi materiałów na początku każdej z części, na koniec rozmowa z prowadzącym Dzień po dniu. Musieliby jedynie zmienić czołówkę i oprawę. Chociaż?? Czy ja wiem, może nawet by to ładnie wyglądało bez zmian...
adamcmg7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 16:07

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg7 »

Ktoś może wie dlaczego dzisiaj nie ma Grzegorza Markowskiego w Szkle?
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: 3405t »

pewnie zamienógł...
adamcmg7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 16:07

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg7 »

Szkło Kontaktowe jakoś w tym tygodniu, chyba jutro będzie nadawane z Poznania
adamcmg7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 16:07

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg7 »

Zobaczcie, co powstało o Szkle Kontaktowym: http://smsyzeszklakontaktowego.hpu.pl/news.php
adamcmg7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 16:07

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg7 »

Jutro Szkło Kontaktowe będzie nadawane z Poznania
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A wiadomo kto będzie w obsadzie komentatorskiej?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości