Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

patryk19 pisze:Pamiętam, że ktoś się ze mną wykłócał
Nie tylko z tobą, a ze wszystkimi. Póki co milczy :twisted:
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: Poranek TVN24

Post autor: ANTAMET »

7.11.2012
avatar pisze:
ANTAMET pisze:Oby został
Też jestem takiego zdania. :D
Całkiem nieźle by to wyglądało z tym ekranem w tle. Tylko moim zdaniem mogliby kadrowanie serwisów dać na ten kąt obok reżyserki.
( po wydaniu specjalnym poranka w nowym studiu FAKTÓW I TVN24 )
18.11.2012
avatar pisze:No i ta zmiana chyba potwierdza, że poranek zostaje na swoim miejscu z czego bardzo się cieszę. :D
Szybko zmieniasz zdanie. Ja pozostaję przy swoim. Wolałbym, żeby Poranek WiW jednak odbywał się w nowym studiu.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

ANTAMET pisze:7.11.2012
avatar pisze:
ANTAMET pisze:Oby został
Też jestem takiego zdania. :D
Całkiem nieźle by to wyglądało z tym ekranem w tle. Tylko moim zdaniem mogliby kadrowanie serwisów dać na ten kąt obok reżyserki.
( po wydaniu specjalnym poranka w nowym studiu FAKTÓW I TVN24 )
18.11.2012
avatar pisze:No i ta zmiana chyba potwierdza, że poranek zostaje na swoim miejscu z czego bardzo się cieszę. :D
Szybko zmieniasz zdanie. Ja pozostaję przy swoim. Wolałbym, żeby Poranek WiW jednak odbywał się w nowym studiu.
Owszem, wolałem "amerykańską konfigurację" od ówczesnej, ale po zamianie miejsc prezentuje się to o wiele lepiej.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Oglądał może ktoś dziś cały Poranek albo ma nagrany i może coś sprawdzić? Bo przejeżdżając obok siedziby TVP autobusem (ok. 8:30), zauważyłem, że na parkingu TVP był wóz transmisyjny TVN24 z rozstawionym sprzętem :lol2: Albo ktoś udzielał wywiadu albo "lajfował" obok głównej siedziby TVP
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Poranek TVN24

Post autor: nouze »

Przed 8.30 gościem był Palikot, ale nie wiem czy to okolice TVP :rozglada: Jakiś autobus i tramwaj jechał :D11 (w Warszawie byłem tylko na dworcu wschodnim :D22 )
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Poranek TVN24

Post autor: epsztajnek »

Tak, to wygląda na Woronicza. ( w Warszawie na niewielu ulicach są wieże energetyczne :) )
Tym bardziej , że ten pan był dziś w KcH
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

A nie poznałem go z autobusu :cicho:
Ale tak. To jest przy skrzyżowaniu Woronicza z Samochodową. Dosłownie parę kroków obok głównego gmachu TVP. To wszystko po prawej stronie, ten barak i dalsze budynki to też TVP ;) A samochody są już na ich parkingu. Przyznam, że śmiesznie wśród logotypów TVP wyglądał wóz obklejony logo TVN24 :P
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: rogi »

Palikot byl kulinarnym gosciem Tadli w "KcH". Zastanawialem sie jak o 8:15 moze byc w Tvn24 skoro pare minut po 8 udawal jeszcze kucharza.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Poranek TVN24

Post autor: wafel »

Dzisiejszy 'wywiad' Kuźniara z Donaldem Tuskiem uważam za świetny pomysł - przynajmniej jest to coś nowego w Polsce (i polskich TV informacyjnych). I wrócę tu do sprawy, którą kiedyś poruszałem ... w takich 'wywiadach' najlepiej sprawdzałby się duży ekran dotykowy (jakieś 32 cale) - poza tym mógłby on być wykorzystywany do przeglądów prasy, pokazywania materiałów z platformy Kontakt24 i strony tvn24.pl - przez co nie zakurzyłby się zbytnio, a przekaz informacji byłby o wiele lepszy :)
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Przecież taki ekran był(jest?) już w TVN24 ale tu to co dobre szybko się kończy. :/
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: Peter Parker »

6:05, poranek jeszcze nie wystartował.

Edit: wystartował o 6:08.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Powiedzieli chociaż czemu aż 13 minut opóźnienia?
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: Peter Parker »

Kuźniar: "chcieliśmy po prostu żeby państwo dłużej pospali". I tyle. Podejrzewam, że spóźniła się Marta Kuligowska, gdyż w kuźniarowym "dzień dobry" można było wyczuć lekką ironię.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Jakby Kuźniar w takiej sytuacji nie mógł przeczytać serwisu, co już robił wielokrotnie, bo Marta Kuligowska jednak już wiele razy spóźnienie zaliczała. A nawet gdyby sytuacja była odwrotna, to przecież sam początek Poranka Kuligowska też mogłaby pociągnąć - prowadziła raz jedno wydanie, a poza tym sam początek do wybitnie ciężkich nie należy.
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: Peter Parker »

Kuźniar na pewno nie zaspał, bo ćwierkał i postował na FB na ok. pół godziny przed planowanym startem programu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości