[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Już nie ma konkursu SMS?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Pewnie nie będzie, ale polecam jak ktoś mieszka niedaleko wybrać się do Zabrza - można wziąć tyle wejściówek ile się chce. Ja sam zabrałem 10.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Debeet pisze:Już nie ma konkursu SMS?
Rok temu (o ile się nie mylę) wejściówki na castingi jurorskie w Zabrzu też były darmowe.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Dokładnie, też były do odebrania w DMiT. Konkurs SMS występuje z okazji Mam Talent.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Dzisiaj jednak widziałem reklamę o możliwości wejścia na widownię przez wysłanie SMSa.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Dosłownie przed chwilą ta reklama była.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

http://www.youtube.com/watch?v=pb-I8Uxzmgk

W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej na 62 miejscu Youtube Top 100. Osiągnęła więc niemal to co Weekend :P
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Tak sobie pomyślałem przed chwilą , że Szulim i Siwiec mogłyby poprowadzić Xtra FACTOR na TVN7 ;D To byłby świetny pomysł ;)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Co do Szulim nie miałbym nic przeciwko, ale dla Pani Siwiec mówię stanowcze NIE :!:
Zresztą i tak pewnie nadal nie będzie Xtra Factora na TVN7.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Równie dobrze program mogłaby poprowadzć Violetta Kubasińska albo "Głupia i głupsza", nie?
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Mimo tych wszystkich szczegółów, które trzeba byłoby poprawić nie ma co narzekać na Polskiego x factora. W tym roku w Niemczech x factor wyglądał naprawdę dziwnie. Trwał od 25 sierpnia do 25 listopada i miał 6 castingów, 2 bootcampy, 3 domu jurorskie i TYLKO 4 live'y. Dziwnie to wszystko wyglądało, do tego pory nie mogę zrozumieć jak wyglądały live'y.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Nie mamy na co narzekać w polskim X Factorze? Według mnie mamy i to na bardzo, bardzo dużo. To wszystko powinno wyglądać tak jak w Wielkiej Brytanii (chociażby na wzór sezonu 5, jeżeli podzielenie programu na dwa dni byłoby taką tragedią) albo w ogóle. Niszczenie świetnego formatu. Ktoś już wcześniej napisał, że nie zmieniają nawet grafiki, która przecież nic nie kosztuje, a to już jest szczytem. Tym programem powinien zajmować się Rochstar.
Jeszcze jedną sprawą we wszystkich programach TVN-u jest jury. Przepraszam bardzo, ale co w programie "Mam talent" robi pani Foremniak, w "You Can Dance" Kinga Rusin, w "X Factor" Kuba Wojewódzki i Tatiana Okupnik, a w "Masterchef" Ania Starmach (którą osobiście lubię, ale czy jako jurorka mogłaby wesprzeć uczestników po zakończeniu programu, pomóc im w dalszej realizacji marzeń?)?
Wystarczy spojrzeć, jak to wygląda przeważnie w innych stacjach, gdzie znajdują się sami profesjonaliści (no, pomijając Bitwę na głosy).
Polsat, "Must Be The Music" - Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba (nie mam pytań) oraz Wojciech "Łozo" Łozowski, któremu może do pozostałej trójki trochę brakuje, ale jego zespół istnieje już blisko 10 lat i odnosi sukcesy.
TVP2, "The Voice of Poland" - Kayah, Andrzej Piaseczny, Ania Dąbrowska, Nergal (nie mam pytań).
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Mnie w polski X FACTOR'ze brakuje tylko 4 jurora i 2 dni audycji ;) Nic więcej nie trzeba byłoby zmieniać ;D
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

4 juror pociągnąłby za sobą też inne zmiany, takie jak ilość i długość programów live.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Ilość live'ów wcale nie musiałaby ulec zmianie , jeśli odpadałyby 2 osoby ( jedna z najmniejszą liczbą głosów , druga po dogrywce ) - w USA to się sprawdza i wygląda ciekawie ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość