[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Dobra była dziewczyna w kapeluszu z gitarą.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

SevenUP pisze:Dobra była dziewczyna w kapeluszu z gitarą.
Tylko, że może nie poradzić sobie na bootcampie (jak to tak trochę Tatiana w DDTVN wspominała), no ale zobaczymy.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Tatiana mówiła w DDTVN, że na Bootcampie odesłali dwie osoby, które na castingi przyszły z gitarami ...
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Rewelacyjny odcinek . 4 wielkie talenty , super !! ;D
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Odcinek zdecydowanie lepszy niż poprzedni. Moimi faworytami zostali po tym odcinku Kaja Czulewicz i Filip Mettler - świetni i cudowni :) I jeszcze jestem strasznie ciekaw Diany John, może nas zaskoczyć :D
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Bardzo dobry odcinek :D
Trzymam kciuki za Filipa, Kaję i Agnieszkę Czachor, mam nadzieję że to nie ona wyłożyła się w dalszych eliminacjach, z tak mocnym głosem to chyba niemożliwe :uhh:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Uczestnicy super. Klasa i profesjonalizm. Prowadzący za wyjątkiem Patrycji do du……
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Moim zdaniem X-Factor zanotuje oglądalność podobną do tej z zeszłego tygodnia, czyli około 3,8 mln. Na Voice trzeba patrzeć z perspektywy dwóch odcinków, drugi na pewno wypadnie lepiej niż pierwszy, bo przez połowę tego odcinka nie ma konkurencji. Średnio może będzie 2,3 - 2,5 mln.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

a ja sądzę , że przez alexa i voice'a x factor będzie miał widownię 3,4 mln , a voice 2,8 mln ;/
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Będzie ok. 3 milionów, każdy lepszy wynik to sukces.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Wszystko jest mozliwe. Przekonamy się jut około 12:00 :D
Ontheotherside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 14:14

Re: X FACTOR

Post autor: Ontheotherside »

sybic pisze:Prowadzący za wyjątkiem Patrycji do du……
A jakieś uzasadnienie dla takiej opinii? ;)

Moim zdaniem jury sprawdza się w swojej roli. Każde z tej trójki ma inną osobowość, na swój sposób interesującą ale jednocześnie nieprzytłaczającą uczestników. Może jedynie Okupnik przesadziła w zeszłotygodniowym odcinku kiedy weszła na scenę i próbowała (nieudolnie zresztą) zaśpiewać Skyfall. Ale poza tym incydentem nie można jej zbyt wiele zarzucić. Wojewódzkiemu też już bliżej do tego Kuby z MT niż z pierwszej edycji XF. Nie stara się być na siłę kontrowersyjny i przesadnie wybijać na pierwszy plan. Czesław co prawda jest specyficzny i dosyć ekscentryczny... ale mam wrażenie, że w tym co robi zachowuje sporo naturalności. A i jego lapsusy językowe czy niektóre wypowiedzi są zabawne a to chyba istotne w programach rozrywkowych. Według mnie również Czesław jest osobą, która po prostu zna się na muzyce. I mimo że jego myśli nie zawsze są ubrane w ładne słowa to mają one dosyć prawdziwe odniesienie do rzeczywistości. Natomiast Kazadi... przyznam, że jestem do niej uprzedzony. W moim odbiorze sprawia wrażenie osoby pretensjonalnej, która wszelkimi możliwymi sposobami chce być "fajna". Niestety wychodzi to mega sztucznie i nienaturalnie. Dlatego jeśli w przyszłości zastąpił ją ktoś inny, to ja bym z tego powodu nie płakał. No ale to tylko moje zdanie i nikt się z nim zgadać nie musi.

A sam odcinek lepszy niż poprzedni. Najbardziej spodobał mi się występ tej dziewczyny w kapeluszu, która grała na gitarze. Niestety nie pamiętam jej nazwiska. Na chwilę obecną jest to moja faworytka ;) Dobrze wypadł również chłopak, który śpiewał piosenkę Adele. Mam tylko nadzieję, że na przyszłość popracuje nad swoich ruchem scenicznym bo takie bezcelowe miotanie się po scenie chyba nie do końca pomaga w pozytywnym odbiorze jego przekazu.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Doskonały występ Filipa Mettlera :) jestem pod wrażeniem! - http://www.youtube.com/watch?v=M5gY7jURdZ0
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Ontheotherside pisze:
sybic pisze:Prowadzący za wyjątkiem Patrycji do du……
A jakieś uzasadnienie dla takiej opinii? ;)
Jeden analfabeta, który nie umie się wysłowić, drugi wypalony pseudo-gwiazdor który nie jest śmieszny, ani inteligentny. Trzeciego członka, a właściwie członkini zostawiłem na koniec. Otóż ona nie umie śpiewać, co udowodniła w poprzednim odcinku. Poza tym w ostatniej edycji wykreowała człowieka o którym nic a nic nie słychać.
Słychać natomiast o Ewelinie Lisowskiej, którą w pośrednio wyeliminowali.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

To są tylko twoje opinie, poza tym co z tego że Lisowska ma ileś tam milionów wejść na Youtubie, skoro jej piosenki to kicz i tandeta. Bardzo dobrze, że wygrał Podsiadło, przynajmniej umiał śpiewać i miał dobrą barwę. Co do występu Tatiany, fat nie był on dobry, ale nie fałszowała. Ma głos jaki ma, ale zaśpiewała czysto.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości