[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

TVN nad trzecim sezonem mocno się wahał o cyzm świadczy bardzo późna decyzja o ogłoszeniu castingów. Także z tym optymizmem, że 4 sezon jest taki pewny bym się wstrzymał :P
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Na bank będzie 4 edycja.
TheXF pisze:Ale jak nie będzie w końcu 4 jurorów (z podziałem młodych) "z okazji" 4 edycji, to dla mnie może nie być kolejnego sezonu ;)
Już teraz mogę Cię zapewnić, że nie będzie. W obecnej sytuacji jest to niestety mało prawdopodobne.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

felek pisze:TVN nad trzecim sezonem mocno się wahał o cyzm świadczy bardzo późna decyzja o ogłoszeniu castingów. Także z tym optymizmem, że 4 sezon jest taki pewny bym się wstrzymał :P
A skąd takie informacje? Na podstawie słabych wyników wysnuto jedynie plotki na temat zakończenia produkcji. Tak samo jest też w tym przypadku. Nigdzie nie było oficjalnych informacji. Późna pora ogłoszenia dat castingów? Pora była podobna do zeszłorocznej, może z tygodniowym opóźnieniem.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Zauważyliście, że przy każdym występie live dominuje NIEBIESKI kolor świateł? Czy to nie jest dla was męczące? Bo dla mnie tak...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tak, pisałem o tym tydzień temu, ale w tm tygodniu się ograniczyli na szczęście ;p
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

r_r16 pisze:
felek pisze:TVN nad trzecim sezonem mocno się wahał o cyzm świadczy bardzo późna decyzja o ogłoszeniu castingów. Także z tym optymizmem, że 4 sezon jest taki pewny bym się wstrzymał :P
A skąd takie informacje? Na podstawie słabych wyników wysnuto jedynie plotki na temat zakończenia produkcji. Tak samo jest też w tym przypadku. Nigdzie nie było oficjalnych informacji. Późna pora ogłoszenia dat castingów? Pora była podobna do zeszłorocznej, może z tygodniowym opóźnieniem.
Castingi do 2 sezonu zostały ogłoszone 12 października 2011, natomiast do 3 sezonu 30 października - to tak przy okazji, bo nie można opierać się tylko na tym.
Poza tym X Factor - nie ma się co oszukiwać zanotował bardzo słabą oglądalność (mniej więcej od połowy sezonu). I Były to słabe wyniki zarówno w milionach jak i %. W tym roku oglądalność jest podobna, a nawet gorsza i będzie jeszcze gorzej. 4 maja XF prawdopodobnie zanotuje najgorszą oglądalność tej edycji - chyba, że pogoda nie dopisze :P Także twierdzenie, że X Factor wróci z 4 sezonem niemal na pewno jest grubą przesadą. Ale każdy ma prawo mówić i pisac coc hce. Ja osobiście się jedynie nie zgadzam z Twoim poglądem :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

felek pisze:Castingi do 2 sezonu zostały ogłoszone 12 października 2011, natomiast do 3 sezonu 30 października - to tak przy okazji, bo nie można opierać się tylko na tym.
Ale castingi do 3 edycji odbyły się w podobnym terminie, co castingi drugiej serii. Poza tym - chyba nie ma większego znaczenia, kiedy zostały ogłoszone castingi do kolejnej serii (tym bardziej, jeśli to jest różnica 2,5 tygodnia). W tym roku także np. precastingi do 6 edycji "Mam Talent" tez zostały ogłoszone 2,5 tygodnia później. Precastingi do 5 serii ogłoszono 16 lutego 2012, a precastingi do 6 serii - 6 marca 2013 roku.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

W sobotę czeka nas disco. Podejrzewam, że dobrze poradzą sobie zespoły, które nieźle wypadają w tych klimatach, ale mam złe przeczucie do Klaudii Gawor i Wojtka Ezzata.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Napisałem, że to nie jest sendo sprawy. To była jedynie odpowiedź na stwierdzenie, że castingi zostały ogłoszone tydzień później.
Jeśli zaś chodzi o Mam Talent to informacja o 6 seznie pojawiła się zaraz po finale poprzedniej edycji.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Tak jak informacja podczas finałowego odcinka II edycji XF - Jarek powiedział wtedy: "Do zobaczenia za rok w kolejnym sezonie".
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

To chyba zły przykład - bo jak wiemy z Jarkiem już się nie zobaczyliśmy :D A tak na poważnie, to informacja o nowym sezonie MT została podana przez TVN zaraz po finale.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Nie wiem czy ktoś to tu już pisał, ale napisze, że strasznie irytuje mnie za każdym razem po występie "dziękujemy, dziękujemy" Wojewódzkiego... jest to strasznie denne moim zdaniem... ;/ brak słów.!
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: X FACTOR

Post autor: wafel »

musicomaniakk pisze:Nie wiem czy ktoś to tu już pisał, ale napisze, że strasznie irytuje mnie za każdym razem po występie "dziękujemy, dziękujemy" Wojewódzkiego... jest to strasznie denne moim zdaniem... ;/ brak słów.!
DOKŁADNIE ...
Czasem potrafi powtórzyć to kilka razy po jednym występie ... :D15
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: X FACTOR

Post autor: szym »

Jest królem TVN i przewodniczącym jury, więc może.
:jupi: :D15
:)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

W finale X FACTOR'a wystąpi Edyta Górniak z Matt'em Dusk'iem !!!! ;D suuuper
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości