[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

To że leci w Trójce to znak, że płyta na prawde musi być całkiem nie zła. Ciekawe...
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

SevenUp - Tyle, że płyta Dawida nazywa się "Comport and Happiness", a "Trójkąty i kwadraty" to tylko tytuł jednej z piosenek

O ile "Nieznajomy" Dawida nawet przypadł mi do gustu, tak "Trójkąty i kwadraty" mnie nie zachwyciły. Przesłuchałem też płytę Eweliny i o ile nie jest to muzyka, którą słucham na co dzień to mogę stwierdzić, że w swoim gatunku jest dobra. Kilka piosenek wpada w ucho i myślę, że mogą odnieść mniejszy lub większy sukces :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Anty X-Factor TVN (Dyskusja)

Post autor: Marcin »

Zapraszam do tematu "X Factor".
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

W takim razie przepraszam za pomyłkę, na stronie trójki była taka grafika z tytułem tej piosenki i pomyślałem ze to okładka płyty.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

http://www.youtube.com/watch?v=tpAyB4KAvB4

Nawet uczestnicy zauważają brak 4 jurora :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

W najbliższym odcinku uczestnicy wykonają przeboje zespołu Queen i Michaela Jacksona. Zaplanowane są także wspólne występy.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Prawda jest niestety taka, że 4. juror niczego tunie zmieni. Ludzie się zrazili do tego programu, zresztą trudno się dziwić, bo większość ma tu problemy ze śpiewaniem a co dopiero jakiejś interpretacji tu szukać. Można powiedzieć, że Kubuś dopiął swego.

PS. żeby nie było przeszukałem różne portale i fora, i o ile w 1. i 2. edycji było co oglądać, tak poziom muzyczny tej to żenada. Takie są opinie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

czyli będą po 2 występy uczestników + występ grupowy ? Bosz. szaleni :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Kto powiedział, że będą po 2 występy uczestników? Pewnie 3 zaśpiewa Queen, a 3 Jacksona. Do tego wspólny występ i tyle.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Mała rada dla TVN. Zmieńcie XF na jakiś inny format. Powód? Fremantlemedia Polska, która ma jedyne prawa do produkcji tego formatu w naszym kraju, nie ma zielonego pojęcia o podejmowanej przez siebie pracy. Wszystkie programy, które produkują są drętwe, nudne, niczym za czasów PRL. XF ma ogromny potencjał, jednak przedstawiciele tej firmy w Polsce go zniszczyli.
Cała ekipa produkująca format w Polsce do "odstrzału"...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Niestety tak jest, ale już dawno nie jest tajemnicą to że XF to dla TVN tylko i wyłącznie zapychacz antenowy. Zresztą sami już kilkadziesiąt razy napisaliśmy, że to wszystko jest takie bez pomysłu i zero wyobraźni i inicjatywy. Reżyser oczywiście do odstrzału jako pierwszy.

Poza tym jeśli casting jest tylko w Zabrzu, to komu się bedzie chciało tam jechać? Bardzo niewielu takich desperatów się znajdzie. Nawet środowe show, już nie wspominam o MT mają castingi w różnych miastach. Uczestniczki TM i tancerze w YCD latają sobie po świecie, a uczestnicy XF jadą POD WARSZAWĘ do jakiejś willi. Promocja programu oczywiście zero, poza tym jest bałagan. Gdybyn nie oglądał XF UK, to nie miałbym pojęcia o co chodzi że nagle jakiś drugi etap, nie wiadomo co się dzieje. Po za tym bootcamp jest tragicznie upchany. No i o ile w poprzednich edycjach można bylo powiedzieć, że chociaż są fajne osoby które dobrze śpiewają, to jak widać i słychać już tego też nie ma. No i na dokładkę Kuba Wojewódzki, który sobie ubzdurał, że to jest program o stawaniu się gwiazdą z osoby która nie porafi śpiewać. Dlatego wyrzuca najlepsze osoby, bo ona nie wywołają emocji pod tytułem o jaka fajna dziewczynka z historią.

W związku z tym, jeśli 4. edycja ma powstać wiosną 2014 w tej samej wersji, to nie ma to sensu. Żadnego. Żeby znów wrócić do poziomu, muszą albo znaleźć świetnych uczestników, albo zrobić rewolucje u sibie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze:Mała rada dla TVN. Zmieńcie XF na jakiś inny format. Powód? Fremantlemedia Polska, która ma jedyne prawa do produkcji tego formatu w naszym kraju, nie ma zielonego pojęcia o podejmowanej przez siebie pracy. Wszystkie programy, które produkują są drętwe, nudne, niczym za czasów PRL.
Tak? A poprzednia edycja "Mam Talent", który też produkuje Fremantle, gdzie była znacznie lepsza gra świateł i bardzo dobra "oprawa" występów - chociażby tanecznych, więc zanim napiszesz kolejny taki post nt. producenta pod wpływem emocji - lepiej go przemyśl.

Co nie zmienia faktu, że programy na żywo tej edycji "X Factor" realizowane są coraz bardziej monotonnie - i prawie nic się nie zmieniło od pierwszej edycji show. Nie dziwię się, że sam program notuje coraz niższe wyniki oglądalności i wyraźnie przegrywa z "MBTM".
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ale trzeba przyznać, że MBTM notuje strasznie słabe wyniki jak na niedzielę. Lepza pora emisji, a tylko 400 tys. przewagi. X Factor miał przewagę 1,5-2 mln.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Dwa lata temu, to było dwa lata temu. Wtedy to była nowość, która była swego rodzaju pewniakiem, a na samo hasło "show twórców "Mam Talent"" - nic dziwnego, że sporo osób oglądało. Jednak pojawiła się dość mocna konkurencja i niektóre produkcje (m. in. "MBTM") wyrobiły sobie markę na rynku programów talent-show.

Liczy się, to co jest teraz. "X Factor" z roku na rok notuje coraz gorsze wyniki oglądalności, a "MBTM" wręcz przeciwnie - bo show w kolejnych latach nadal trzyma swą widownię.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Widownia MBTM wzrosła, kiedy przeniesiono show na niedzielę, ale teraz już spada.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości