[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze:Już kiedyś pisałem, twoja opinia jest mało wiarygodna, jesteś zagorzałym fanem TVN...
Tak? Według Ciebie jestem zagorzałym fanem TVN-u tylko dlatego, że nie mam zamiaru hejtować produkcji "X Factora" nonstop i bez sensu - jak to ty robisz? Jakbyś uważnie czytał moje posty - to byś wiedział, że wcale nie jestem zachwycony obecną edycją "X Factor-a". Co nie zmienia faktu, że jeśli jest coś dobrego, co jest w tym programie, to raczej to chwalę.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

tomalapt pisze:
Trzeciak pisze:
tomalapt pisze:Jednak nie opłaca się poświęcać niedzielnego czasu wolnego na tak "syfne" gwiazdy. Pozdrawiam...
"Syfne"? Proszę Cię. Może nie są to osobistości największego formatu, ale przynajmniej są (dla mnie) świetnymi muzykami.
Już kiedyś pisałem, twoja opinia jest mało wiarygodna, jesteś zagorzałym fanem TVN... Nic dziwnego, to forum skupia takich ludzi, ale na Boga, to są najsłabsi Goście Specjalni wszystkich edycji Polskiego XF.
Twoja opinia też jest mało wiarygodnia. Jesteś zagorzałym antyfanem X Factor. Masz klapki na oczach, wszystko widzisz od razu na nie. Twój argument jest zwyczajnie bez sensu. Piszesz, że czyjaś opinia jest mało wiarygodna, bo jest inna od Twojej. Na Boga!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: X FACTOR

Post autor: szym »

Faktycznie trochę blado wypadają te gwiazdy na tle poprzednich finałów. Nie liczyłem na nikogo "światowego", ale są naprawdę znane gwiazdy formatu europejskiego, które można byłoby próbować ściągnąć, tak jak w programie na Polsacie śpiewała m.in. Loreen czy Hurts. Jest jeszcze np. Aura Dione, James Arthur (którego już tu wspomniano) czy nowość na europejskim rynku - rewelacyjna Alex Hepburn, która podbija polskie radiostacje singlem "Under". Kurcze, można byłoby nawet zaprosić Oceanę, w końcu to rok od UEFA Euro 2012!

Tymczasem mamy trochę poziom Sopot Festivalu i chyba rzeczywiście największym "międzynarodowo" wydarzeniem tej edycji zostanie występ Patrici z Mattem Pokorą. :)
:)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Te czasy, kiedy do XF zapraszano światowe gwiazdy, oraz z gustem robiono scenografię i oprawę graficzną... Nie powrócą już :x
https://www.youtube.com/watch?v=pxaeXByQrFI
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

We wtorek u Kuby zagrają The Chance :)

Zastanawia mnie kto w sobotę stanie do dogrywki. Maja wydaje się być pewniakiem, chociaż wszystko się może zdarzyć. Z sondy na stronie tvn wynika, że w dogrywce z nią byłaby Klaudia, ale ja bym wyniki tej sondy zinterpretował zupełnie inaczej. Fani Mai na kogoś w tej sondzie głosować muszą, więc głosowali na Gawor i Ezzata, którzy mają 15-20%. Ale to wcale nie oznacza, że będą zagrożeni. Najmniej ma Grzegorz, ale większość osób głosuje w sondzie na Maję, siłą rzeczy nie mogąc na drugą osobę. A fani Mai na Klaudię i Wojtka. Według mnie w dogrywce będą oboje Hyży :P
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Oboje Hyży mają już zaklepane miejsce w finale. Scenariusz został już przez TVN napisany.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jeśli dziś nie odpadnie Maja, to śmiało można nie oglądać finału. Nadzieję opieram na Tatianie. W dogrywce pewnie Maja będzie z Wojtkiem i skończy to się tak że "Wojtek masz lepszy warsztat, no ale nie masz tylu fanów więc odpadasz!" ... Ratuj chociaż finał Tatiano.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Kiedy nie wejdę na ten post to wiecznie te same 2-3 osoby narzekają - typowe dla polaków i polskiego narodu! Ludzie, cieszcie się tym co macie, bo i tego mogliście nie mieć! Ja nie moge się doczekać finału, bo zawsze na te ostatnie odcinki czekam najbardziej :) i na Edyte Górniak of course :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja też się cieszę na finał! Ale nie chce w nim fałszowania...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Ja też się cieszę na finał, bo będzie oznaczać koniec tego gniota :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Bedzię koniec, albo będzie czwarta edycja - wszystkiego się niedługo dowiemy.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

O ja w studiu znaleźli dźwięk ;)!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

W końcu :D
A Maja dzisiaj nawet nie była tak tragiczna, chociaż 1 występ mi się w ogole nie podobał. Ale jej 2 wykonanie i dogrywka były całkiem ok. Raczej jest mi obojętne, czy wygra Klaudia czy Wojtek. Oboje są zaskoczeniem dla mnie, bo nie przypuszczałbym nawet, że wejdą do odcinków live. O Ile Maja i Filip zaskoczyli w live, ale negatywnie, tak Klaudia i Wojtek są najbardziej pozytywnym zaskoczeniem tej edycji. Chyba 1 raz trudno wytypować zwycięzce. W 1 edycji Gienek był raczej pewniakiem, zwłaszcza po tym jak Szpak był w dogrywce. W 2 edycji też Dawid był pewniakiem do zwycięstwa - jak powiedział Iwański Podsiadło przez całą edycję był 1 w głosowaniu widzów z wyjątkiem półfinału, gdzie wyprzedził go Spenner.

Duety na finał są raczej dość oczywiste. Klaudia z Górniak, Grzegorz z Rea, a Wojtek z Tikaram.

I jeszcze stan fanpage:
1. Maja Hyży - 72,9 tys.
2. Grzegorz Hyży - 56,5 tys.
3. Wojciech Ezzat - 7 tys.
4. Klaudia Gawor - 5,7 tys.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

No i chyba po raz pierwszy wszystkich było świetnie słychać, ciekawe czy za tydzień też. I w sumie nie wiadomo kto wygra, a to duży plus ;)
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Wreszcie jakieś konstruktywne wybory :) Mimo że Klaudia świetnie wyciąga niektóre dzwięki, stawiam na Wojtka Ezzata ma wyjątkowy głos i luz tak jak Podsiadło w drugiej edycji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość