Jesień 2013 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: 3405t »

TVN-em 2 jest TTV
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

3405t pisze:TVN-em 2 jest TTV
TVN ma w TTV "tylko" 51% udziałów.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: 3405t »

Ale inwestują w TTV jak w swoje
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Trzeciak »

alik79 pisze:Jak już wzorujemy się na niemieckim RTL to czemu TVN nie zainwestuje w ramówkę TVN7 którego oglądalność ciągle rośnie dzięki obecności w DVB-T. RTL właśnie RTL 2 pokazuje docu-soap zarówno popołudniami jak i wieczorami. Ja bym tam przeniósł Wawa Non-stop, a także reaktywował Kocham. Enter który moim zdaniem był dobry. Dodatkowo do TVN 7 przeniósł sport nadawany dotychczas w TVN Turbo, a więc mecze Ligi Europy, Puchar Polski, Żużel.
Kwestia budżetów i pieniędzy. Niemcy są dużo bogatszym krajem od Polski. A tak poza tym - główny RTL wycofał się z tamtejszego DVB-T.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: prze_kw »

Warto czekać na spot, warto... :D
Liczą się tylko Fakty.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: ~ »

Z każdym nowym sezonem telewizyjnym mam nadzieję, że znajdę coś dla siebie, ale niestety po raz kolejny nic.

Mam wrażenie, że w TVNie jest jakiś duży kryzys finansowy, który postępuje. Stać ich tylko na aktorów-amatorów (to chyba i tak za dużo powiedziane). Jesień w TVNie to totalne odmóżdżenie.
Dziwi mnie, że w ramówce jest jeszcze "Mam talent". To już szósta edycja. Ile razy można szukać talentów w tym samym kraju? Jak ktoś chciał wziąć udział to zdążył wziąć.

Gdyby chciałoby mi się oglądać telewizję, obejrzałbym "Pogodę" i "Superwizjer". Reszta nie ma sensu.

Polecam wszystkim powyłączać telewizory. Może dzięki temu globalne ocieplenie się spowolni :D.
Paulina00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 09 sie 2013, 14:15

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Paulina00 »

Nie przesadzaj z tymi aktorami amatorami. Owszem czasem pojawia się jakaś pseudoaktorska porażka, ale wiele z postaci w sędzi annie marii, sądzie rodzinnym, kocham.enter, ukrytej prawdzie to są studenci szkół aktorskich (nie akademii teatralnej tylko szkoł aktorskich!!), tak więc nie jest to aż taaka parodia. Oo przecież w szpitalu grają zawodowi aktorzy, doświadczeni i na prawde cenieni w teatrach. Sama kiedyś byłam na "chorym z urojenia" w teatrze słowackiego gdzie grał pan ordynator ze szpitala.
Oliwier
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 27 lip 2013, 18:37

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Oliwier »

TVN po raz kolejny mnie nie zawiódł - wszystkie (podkreślam wszystkie) programy trafiają w moje gusta. Cieszę się na stare seriale, jak i na nowość "Wawa non stop". Zdziwiło mnie nie co przeniesienie ukrytej prawdy na 15:00. Jedyne co bym zmienił to wyrzucił W11, Wawę wcisnął w to miejsce, a na 18 przywrócił seriale jak np. Julia. Nie ukrywam, że lepsze są wiosenne ramówki (xfactor + top model) ale aktualna też nie jest zła. Chciałbym jednak powtórki "Kuby Wojewódzkiego" i "Na językach" o rozsądnych godzinach - może 22:30 to nie jest aż tak późno, ale jak ktoś wstaje o 6 to zostaje mu 6 i pół godziny na spanie (ale czego się nie robi dla TVNu...). Teaser dość ciekawy, oczywiście czekam na spot - wiosenny był znakomity, najlepszy ze wszystkich do tej pory - liczę, że jesienny utrzyma jego poziom.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Trzeciak »

~ pisze: Dziwi mnie, że w ramówce jest jeszcze "Mam talent". To już szósta edycja. Ile razy można szukać talentów w tym samym kraju? Jak ktoś chciał wziąć udział to zdążył wziąć.
Jednak z każdym sezonem przychodzą nowe osoby, a te, co już były - próbują jeszcze raz. Jakbyś się czepiał - program ma dobrą widownię oraz przychody z reklam - stąd się go kontynuuje. Zresztą nadal to jedyny obecnie emitowany talent-show w Polsce, gdzie właściwie - uczestnicy mogą zaprezentować dowolny rodzaj sztuki.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: ~ »

Trzeciak pisze:Zresztą nadal to jedyny obecnie emitowany talent-show w Polsce, gdzie właściwie - uczestnicy mogą zaprezentować dowolny rodzaj sztuki.
Tego też można by się czepiać. Ciężko jest sprawiedliwie ocenić ludzi, którzy prezentują różne rodzaje sztuki. Ale już nic nie mówię.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: qmate »

Oto moje propozycje programowe:

:arrow: You Can Wash - Po prostu pierz! - program o praniu, pralkach, proszkach, płynach do płukania, jak wywabić plamy domowymi sposobami, oznaczenia na metkach, kącik o prasowaniu i w każdym odcinku konkurs - wybór królowej Bębna

:arrow: Szkolne Przewroty - nauczycielka z doświadczeniem odwiedza polskie szkoły, w których uczniowie nie radzą sobie z nauką i osiągają najgorsze wyniki na tle kraju. Najpierw obserwuje lekcje a potem robi wielki przewrót! Pokazuje nauczycielom, jak uczyć, aby dzieci chętnie pogłębiały wiedzę a szkoła była oblegana przez kandydatów.

:arrow: Koło Gospodyń Wiejskich - serial paradokumentalny przedstawiający działalność kobiet stowarzyszonych w organizacji w jednej z wsi. W odcinku pierwszym: mężczyźni zaczynają domagać się parytetów i równouprawnienia - czy w tej nowej rzeczywistości Koło Gospodyń przetrwa?

:arrow: Pokaż Muła - nowy program typu Talent Show. Zawodnicy ćwiczą pod okiem osobistych trenerów i rozwijają siłę swoich mięśni. Co tydzień w wydaniu na żywo będą próbowali przekraczać kolejne granice. Lodówka, Samochód, Słoń, Samolot - co w stanie będą udźwignąć? Zmagania ocenia profesjonalne jury, które prócz siły fizycznej oceni również wdzięk i grację zawodników, a przy okazji wykreuje nowych celebrytów.

:arrow: TopAkwizytor - reality. Jury wybierze najlepszego akwizytora. Kto będzie w stanie wcisnąć Ci najwięcej? Odpowiedź w nowym programie.

:arrow: Posprzątani - nowy program wyrosły na fali mody o sprzątaniu. Trójka nieznanych sobie osób sprząta wzajemnie swoje mieszkania.

:arrow: Walka o Job'a- kto zdobędzie stanowisko kasjera w nowym markecie? Program o walce, w której stawką jest umowa zlecenie na pół roku w jednym z supermarketów. Kto najszybciej wykłada towar? Kto robi najmniejsze manko? Kto najszybciej skanuje produkty? Przekonaj się już dziś!
//////////
Paulina00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 09 sie 2013, 14:15

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Paulina00 »

Ale forum o Polsacie jest nie tutaj.
Królowa bębna wymiata :lol:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Ale nikt nie rozmawia tutaj o słonecznej stacji. Ironia kolegi @qmate dotyczy propozycji TVN-u.
~ pisze:
Trzeciak pisze:Zresztą nadal to jedyny obecnie emitowany talent-show w Polsce, gdzie właściwie - uczestnicy mogą zaprezentować dowolny rodzaj sztuki.
Tego też można by się czepiać. Ciężko jest sprawiedliwie ocenić ludzi, którzy prezentują różne rodzaje sztuki.
Z drugiej strony - ciężko znaleźć program, gdzie znalazłby się m. in. talent pokroju MultiVisual, Anny Filipowskiej, czy Delfiny i Bartka ;).
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: po31 »

Czy wie ktoś, może ile odcinków liczyc beda edycje programów Masterchef i Bitwa o dom???? 1 sezony programów liczyły 13, ale stacja przy kolejnych sezonach zwiększa do 14
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: felek »

Niekoniecznie. 'Mam Talent' od 2 edycji ma zawsze standardowo 13 odcinków.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości