TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

00012krzychu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 28 sty 2012, 11:23
Kontakt:

Re: TVP Info

Post autor: 00012krzychu »

Jak dla mnie robi wrażenie, ale jeszcze daje wrażenie takiego chaosu. Dużo nowości widać, ale na rezultat trzeba poczekać tylko 5 dni.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVP Info

Post autor: r_r16 »

Jak dla mnie bardziej pasuje do telewizji śniadaniowej niż kanału informacyjnego.
mlodypolityk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sobota 13 paź 2012, 10:52

Re: TVP Info

Post autor: mlodypolityk »

Jak dla mnie to TVN24bis.
Jak patrzę na niektóre zdjęcia tylnej ściany to jakbym widział Dzień po Dniu - tylko Jaconia brakuje :)
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: TVP Info

Post autor: wafel »

wafel pisze: Nie chcę niczego zakładać, ale wydaję mi się, że po nowym scrollu (łudząco podobnym do tego z innej polskie tv informacyjnej) możemy spodziewać się trochę podobnego studia (główny stół z różnym kadrowaniem + mały stół do rozmów przy tym słupie ... oczywiście wszystko w gorszym i tańszym wydaniu). Jeszcze raz zaznaczę, że nie chcę niczego twierdzić, tylko spekuluję - a robię to po to, aby później móc powiedzieć 'a nie mówiłem' :D
A nie mówiłem!
Niewątpliwie pachnie to TVN24 i telewizją śniadaniową.

Stół w centrum studia (nawet ma podobny kształt podstawy ...) a w tle 'tańsza wersja' videowalla stworzona z jakiś dziwnych sześcianików. A jeszcze dziwi mnie trochę, że podest przy tym 'tanim videowallu' jest taki malutki ... Pewnie poza tymi sześcianikami na ścianach znajdą się jakieś ekrany - oby tylko wyglądało to dobrze.
Z dziwiła mnie trochę liczba słupów przy jednym z okrągłych podestów. Na poprzednich zdjęciach było widać tylko jeden słup, który znajdował się na podeście przylegającym do dużego, głównego podestu (jak już pisałem jestem prawie pewien, że tam będą prowadzone rozmowy). Teraz jak jest ich więcej boję się, że to wszystko zepsuje.
Kolory (zieleń+czerwień) mógłbym znieść podczas wieczoru sylwestrowego ... Jeżeli nie zostaną zmienione to będzie wielka porażka. Choć może to były tylko takie próby ... też nie ma co od razu zakładać czegoś na przyszłość.

Ogólnie uważam, że to studio to wielka kpina.
To jest żałosne, że publiczna telewizja nie potrafi zrobić czegoś samodzielnie - po EWIDENTNEJ kopii scrolla pora na kopię studia - w tańszym wydaniu. Żadnym argumentem nie jest to, że projekt został przygotowany przez kogoś innego ... i tak wszystko zatwierdziła stacja.
Tutaj chcę zaznaczyć, że są w naszym kraju takie stacje, które nie muszą kopiować studia i oprawy graficznej - patrz: Polsat News. Zarówno oprawę graficzną i studio tej stacji uważam za pomysłowe i bardzo dobre.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: TVP Info

Post autor: Lord_info »

Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: TVP Info

Post autor: sb »

wafel pisze:
wafel pisze: To jest żałosne, że publiczna telewizja nie potrafi zrobić czegoś samodzielnie - po EWIDENTNEJ kopii scrolla pora na kopię studia - w tańszym wydaniu. Żadnym argumentem nie jest to, że projekt został przygotowany przez kogoś innego ... i tak wszystko zatwierdziła stacja.
Tutaj chcę zaznaczyć, że są w naszym kraju takie stacje, które nie muszą kopiować studia i oprawy graficznej - patrz: Polsat News. Zarówno oprawę graficzną i studio tej stacji uważam za pomysłowe i bardzo dobre.
Mowisz jakby kwadratowy scroller i okragly stol byly czysm oryginalnym co TVN24 wymyslilo...! Patrz na Sky News, BBC News, BBC World - wszedzie takie same scrollery, wideowall i orkragle stoly - nie wyglupiajmy sie z tym ze TVN24 to cos przelomowgo. Stoly i scrollery w ksztaltach logo, czy innych konfiguracjach nie do konca sie nadaja do newsow.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: TVP Info

Post autor: sb »

Widac troche podobienstwa do BBC News:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVP Info

Post autor: lukaszbialas »

Ja jestem ciekawy czy prowadzący Info Dziennika, który znika z ramówki zostaną na antenie TVP INFO choćby w serwisach informacyjnych. Przypomnę, że są to: Marta Kielczyk, Danuta Dobrzyńska, Michał Adamczyk i Piotr Maślak.
kontaktowy24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 16:28

Re: TVP Info

Post autor: kontaktowy24 »

A tak innej bajki. Czy nie wydaje Wam się, że studio BBC jest, tak po prostu, ładniejsze od obecnego studia TVN24? :mhm:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP Info

Post autor: matik »

Nowe studio TVP Info prezentuje się ładnie, byle by nie bawili się z różnymi oświetleniami, bo to nie ma być show. Ale wiele czołówek nawiązujących do jednego wzorca uważam za chybiony pomysł. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Szkoda, bo tak prócz paru elementów na początku i nazwą programu prawie niczym nie będą się różnić.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVP Info

Post autor: avatar »

Stacja otrzyma również nową identyfikację dźwiękową.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP Info

Post autor: matik »

Którą stworzył Piotr Rubik ;)
Hecktor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 19 lis 2012, 18:37

Re: TVP Info

Post autor: Hecktor »

Obrazek

jest naprawde wspaniale. brawa dla tvp, po raz pierwszy od dawna. Stworzono przestrzen, cos o czym w tvnie przy ostatnim remoncie niestety zapomniano.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: TVP Info

Post autor: sb »

Ciekaw jestem czy TVP Info troche innych rzeczy pozyczy od BBC News, skoro ich studio troche podobne - to skroty z pierwszego dnia w BBC News Channel z nowej siedziby w Londynie - najwiekszy Newsroom w Europie:

http://youtu.be/rhGvGRlki64
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVP Info

Post autor: lukaszbialas »

Więcej szczegółów ramówki i zdjęć ze studia TVP Info:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... ramy-wideo
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości