Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

2 lata temu jednak nieco inaczej to wyglądało, bo obie osoby nie mówiły o tym samym, tylko o różnych rzeczach. Najbardziej mnie dziwiła dziś prognoza pogody - dobre informacje przedstawiał Igor, a złe Ania. Za duży chaos przy tego typu drobnostkach.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: sybic »

"Dawidzina"... tak, to były na prawdę super poranki.
Teraz to już tylko można zmienić nazwę na "Wstajesz i Łżesz".
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Poranek TVN24

Post autor: pkp »

"Szkoła jazdy" - nowa pozycja w "Poranku".
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Myślałem, że to tylko na długi weekend... :uhh:
BTW. Czy Traffic jest jeszcze nadawany, bo długo nie widziałem go na antenie?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Też myślałem, że to pojawiło się tylko na długi weekend, bo akurat pierwsze wydanie było 1.11.
A jeżeli chodzi o Traffic, to i ja od dłuższego czasu go nie widzę, ale nawet nie potrafię określić jak długo, ale może to i lepiej, że już go nie ma, bo w ogólnopolskim wydaniu to chyba kiepski pomysł na taki program. Tylko większe miasta, tylko większe i ciągle te same ulice - tak jakby było to tylko dla plansz sponsorskich (co by mnie nawet nie dziwiło).
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Poranek TVN24

Post autor: 3405t »

teraz w ramówce porannej TVN24 (przynajmniej w moim dekoderze) jest zamiast co 15 min "Serwis informacyjny, prognoza pogody" przeplatane "Wstajesz i Wiesz" -> "Skrót informacji" -> "Wstajesz i Wiesz" -> "Serwis informacyjny".
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Nie tylko u Ciebie. ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Poranek TVN24

Post autor: Camilo »

I tak nie rozumiem, dlaczego całego pasma nie mogą oznaczyć po prostu jako "Wstajesz i wiesz", tylko dzielą każdy kwadrans. Podobnie z "Dniem na żywo", tylko tam dzielą na każde 30 minut. O ile w dekoderze da się to przeżyć, o tyle w gazetach z programem takie rozdrabnianie pasm zajmuje 3/4 rubryki i już nie uwzględniają przez to ani innych popołudniowych programów, ani nocnych powtórek. A wystarczyłoby wpisać to wszystko jako 2 pozycje i zaraz znalazłaby się miejsce.

W ogóle w TVN24 olewają publikowanie programu telewizyjnego. Kiedyś chociaż na http://www.tvn24.pl była rozpiska, w której uwzględniali na bieżąco i wszystkie zmiany, i listę gości. A teraz nie ma nic. Szkoda, bo widz powinienem wiedzieć kto poprowadzi dany program, kto będzie gościem i czym mniej więcej będą się zajmować. Pomijam już to, że zmiany ramówki w prasie nie są w ogóle uwzględniane. :> Jasne, że są takie sytuacje jak śmierć czy pogrzeb Mazowieckiego, których się przewidzieć nie da, ale u licha jak jest Boże Narodzenie, Wielkanoc, Wszystkich Świętych czy 11 listopada, to chyba mają te zmiany wcześniej ustalone, a nie na kolanie za pięć dwunasta. Może raczyliby się zatem nimi podzielić z widzem zamiast go olewać i robić w konia?! :> Skoro czytam że są np. "Fakty po południu" to włączam z nadzieją, że obejrzę "Fakty po południu", a nie "Dzień na żywo" albo film dokumentalny. Sorry za spinę i odejście od tematu, ale może akurat ktoś to przeczyta ze stacji i się tym zajmie. :mhm:
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Poranek TVN24

Post autor: tracer2013 »

Camilo pisze:I tak nie rozumiem, dlaczego całego pasma nie mogą oznaczyć po prostu jako "Wstajesz i wiesz", tylko dzielą każdy kwadrans. Podobnie z "Dniem na żywo", tylko tam dzielą na każde 30 minut. O ile w dekoderze da się to przeżyć, o tyle w gazetach z programem takie rozdrabnianie pasm zajmuje 3/4 rubryki i już nie uwzględniają przez to ani innych popołudniowych programów, ani nocnych powtórek. A wystarczyłoby wpisać to wszystko jako 2 pozycje i zaraz znalazłaby się miejsce.

W ogóle w TVN24 olewają publikowanie programu telewizyjnego. Kiedyś chociaż na http://www.tvn24.pl była rozpiska, w której uwzględniali na bieżąco i wszystkie zmiany, i listę gości. A teraz nie ma nic. Szkoda, bo widz powinienem wiedzieć kto poprowadzi dany program, kto będzie gościem i czym mniej więcej będą się zajmować. Pomijam już to, że zmiany ramówki w prasie nie są w ogóle uwzględniane. :> Jasne, że są takie sytuacje jak śmierć czy pogrzeb Mazowieckiego, których się przewidzieć nie da, ale u licha jak jest Boże Narodzenie, Wielkanoc, Wszystkich Świętych czy 11 listopada, to chyba mają te zmiany wcześniej ustalone, a nie na kolanie za pięć dwunasta. Może raczyliby się zatem nimi podzielić z widzem zamiast go olewać i robić w konia?! :> Skoro czytam że są np. "Fakty po południu" to włączam z nadzieją, że obejrzę "Fakty po południu", a nie "Dzień na żywo" albo film dokumentalny. Sorry za spinę i odejście od tematu, ale może akurat ktoś to przeczyta ze stacji i się tym zajmie. :mhm:
Rzeczywiście- masz rację.Ja też uważam, że na stronie TVN24 powinien znajdować się program telewizyjny , tak ja było kiedyś
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Camilo pisze:I tak nie rozumiem, dlaczego całego pasma nie mogą oznaczyć po prostu jako "Wstajesz i wiesz", tylko dzielą każdy kwadrans. Podobnie z "Dniem na żywo", tylko tam dzielą na każde 30 minut. O ile w dekoderze da się to przeżyć, o tyle w gazetach z programem takie rozdrabnianie pasm zajmuje 3/4 rubryki i już nie uwzględniają przez to ani innych popołudniowych programów, ani nocnych powtórek. A wystarczyłoby wpisać to wszystko jako 2 pozycje i zaraz znalazłaby się miejsce.
O ile w gazetach takie rozdrabnianie nie ma większego sensu o tyle w dekoderach do nagrywania poszczególnych części programu wydaje się to dobrym pomysłem.
Camilo pisze:Pomijam już to, że zmiany ramówki w prasie nie są w ogóle uwzględniane. :> Jasne, że są takie sytuacje jak śmierć czy pogrzeb Mazowieckiego, których się przewidzieć nie da, ale u licha jak jest Boże Narodzenie, Wielkanoc, Wszystkich Świętych czy 11 listopada, to chyba mają te zmiany wcześniej ustalone, a nie na kolanie za pięć dwunasta. Może raczyliby się zatem nimi podzielić z widzem zamiast go olewać i robić w konia?! :>
Wiesz co, ogólnie mam dostęp do ramówki, która jest wcześniej wysyłana do prasy i sam też kupuję To&Owo i w programie dla prasy jak i w samej gazecie są takie zmiany uwzględnione (nie wiem jak na 11.11 bo tego wydania jeszcze nie kupiłem, ale na 1.11 były uwzględnione zmiany). Może problem tu jest po stronie innych pism telewizyjnych, które po prostu tego nie uwzględniają?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

matik pisze:Wiesz co, ogólnie mam dostęp do ramówki, która jest wcześniej wysyłana do prasy i sam też kupuję To&Owo i w programie dla prasy jak i w samej gazecie są takie zmiany uwzględnione (nie wiem jak na 11.11 bo tego wydania jeszcze nie kupiłem, ale na 1.11 były uwzględnione zmiany). Może problem tu jest po stronie innych pism telewizyjnych, które po prostu tego nie uwzględniają?
Kupowanie oddzielnych gazet z programem tv porzuciłem już jakiś czas temu, teraz korzystam jedynie z piątkowego dodatku do "Wyborczej" i tam zmiany chyba nigdy nie są uwzględnione. :hyh: Dziwi mnie to tym bardziej, że gazeta wychodzi zawsze w dniu, w którym program zaczyna obowiązywać, czyli de facto powinna być najbardziej aktualna. I wina nie leży raczej po stronie gazety, bo konkurencyjne stacje mają zawsze aktualny program.
W Internecie też jest z tym różnie, jeśli coś się pojawia, to ogólniki w stylu "Film dokumentalny", co bynajmniej satysfakcjonujące nie jest.

Dziwną politykę prowadzą, bo zamiast wyjść do potencjalnego widza i chociaż pokazać mu co mają do zaoferowania, to powstaje sytuacja, w której to widz musi szukać i rzadko kiedy znajdzie, a jeśli już to w niewystarczającym stopniu. :mhm: Takie trochę aroganckie jest to podejście, a szkoda, bo odpoczywając w domu w jakieś święta, niejedna rzecz mi przejdzie koło nosa. A na tle konkurencji i tak mają bardzo dobrą ofertę, więc tym bardziej już nie ogarniam o co chodzi. :hmm: Czy naprawdę do tego multum zakładek na tvn24.pl ciężko dodać jeszcze jedną?
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Kuźniar robi wszystko aby poranek zawitał do głównego studia... ;)
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/jak- ... t_id=12799
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Poranek TVN24

Post autor: grero89 »

Licznik odliczający czas do.. "rekonstrukcji rządu", czyli sraczka w TVN 24 ruszyła na dobre :P Spokojnie można już dziś wyłączyć tę stację.
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Poranek TVN24

Post autor: 3405t »

avatar pisze:Kuźniar robi wszystko aby poranek zawitał do głównego studia... ;)
i bardzo dobrze :brawa:
grero89 pisze:Licznik odliczający czas do.. "rekonstrukcji rządu", czyli sraczka w TVN 24 ruszyła na dobre :P Spokojnie można już dziś wyłączyć tę stację.
może jakieś zdjęcie tego licznika?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości