[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: X FACTOR

Post autor: wafel »

SevenUP pisze:No to 2. odcinek dzisiaj. Zobaczymy czy XF utrzyma tegoroczną wysoką poprzeczkę i czy Magdalena Bal jest rzeczywiście taka dobra, czy to tylko dobrze zmontowany zwiastun ;p
Magdalena Bal rzeczywiście jest taka dobra :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Heh, a tu jeszcze lepszy odcinek niż ostatnio, brawo!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Świetnie zmontowany odcinek! Naprawdę!
Poza tym, nie wiem dlaczego miałem wrażenie, że odcinek trwał z ponad 2 godziny.
Niesamowicie wysoki poziom, tak naprawdę to prócz Magdy, i dziewczyny z wykonem "Only girl" (chyba najlepszy wykon tej piosenki jaki słyszałem), świetne było trio POP IT UP i chłopak z utworem "Let Her Go".
poziom bez dyskusji szalenie wysoki, zdecydowanie wyższy niż w TVoP4.
I montaż, genialny. I Tatiana i Czesław i Ewa świetni. Kuba taki sobie, niestety.
Na plus to, że Tatiana powstrzymała Kubę przed kolejnym nieprzemyślanym przerwaniem występu. Brawo. W ogóle zauważyłem że ekipa puszczająca muzykę niechętnie przerywała występy, mimo podniesionej ręki Kuby.
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja się zastanawiam, czy nie będzie 4 zamiast 5 odc. castingowych. W sumie pokazali już 4 dziewczyny, które przejdą dalej, zdaje się że 3 zespoły, 3 chłopaków. To co oni będą dalej puszczać? Szczególnie w tym 5. ostatnim? Może tvn zrezygnuje z odcinka w wlk. sobotę.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

przecież na bootcamp'ie musi być co najmniej po 10 z każdej grupy xd jeszcze mają baaardzo dużo do pokazania !
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Wiem, ale to bez sensu żeby tych co przeszli pokazać wszystkich a potem w 2 ost. odcinkach dać samych co odpadną...
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Czesław odrzucał podobno nawet tych dobrych , więc możemy spodziewać sie jeszcze kilku dobrych talentów , które odrzuci :P
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

X FACTOR ponownie za MBTM pod względem oglądalności ;( Co jest szokujące to to , że Twoja twarz .. miała 2,8 mln O.o
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Rozwala mnie Interia tymi swoimi artykułami.

MBTM: Piękni i młodzi górą
TVoP: Wzruszający występ Kasi Markiewicz
XF: Pokaz prostactwa w X Factor

Już nie wspominam o pominięciu udziałów w wynikach oglądalności oraz średniej TVoP liczonej z 2 odcinków. Oczywiście MBTM też liczą jako sobotę...
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Zasłużona porażka, widzowie niestety pamiętają dwie poprzednie edycje które były porażką. Trudno będzie odbudować wizerunek i chęć oglądania formatu po 2 udanych odcinkach 4 edycji. o tych zmianach trzeba było pomyśleć duużo wcześniej, teraz ten format w naszym kraju skazany jest na porażkę
wielka szkoda :(
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Jakie udziały? :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

tomalapt pisze:Zasłużona porażka, widzowie niestety pamiętają dwie poprzednie edycje które były porażką. Trudno będzie odbudować wizerunek i chęć oglądania formatu po 2 udanych odcinkach 4 edycji. o tych zmianach trzeba było pomyśleć duużo wcześniej, teraz ten format w naszym kraju skazany jest na porażkę
wielka szkoda :(
2. edycja była dobra, trzecia słaba. Aczkolwiek np. w Voice 1. i 3. były słabe, a MBTM wszystkie od 3. więc nie przesadzajmy. I tak Xmma najwięcej w komercyjnej, a oglądalność jest tak naprawdę identyczna.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Wkurzają mnie, że na YT wrzucają tylko max 3 występy, tym razem tylko występ Magdy i Kacpra. Póki co na dodatek zero zespołów. Niech się trochę ogarną, nie muszą konta XF zakładać, ale niech chociaż wszystkie występy z odcinka wrzucą. No i zapytam drugi raz, jakie udziały XF osiągnął w tą sobotę? :)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Według mnie klęskę XF w PL zapoczątkowało przeniesienie jego emisji po 1 edycji z soboty na niedzielę. Do tej pory nie rozumiem tego manewru TVN-u, który dzięki temu stracił 50% widzów.
Zaraz zasypiecie mnie odpowiedziami "ale udziały większe", udziały w grupie komercyjnej mają się nijak do liczby osób oglądających program.
więcej widzów=większy rozgłos
większy rozgłos=większe zainteresowanie reklamodawców
większe zainteresowanie reklamodawców=większa kasa
większa kasa=lepszy program
lepszy program=wyższe udziały w grupie komercyjnej


weźcie też pod uwagę, że jeśli TVN przeniósłby format na sobotę, Polszmat swoim "syfem" nie stanie do konfrontacji z XF. Taka sytuacja miała miejsce po 1 sezonie. :D24
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Większa kasa? Program ma budżet ok. 10 milionów złotych, a zarabia 60 milionów. Mając na względzie czysty biznes, nie chciałoby mi się inwestować więcej w program, który i tak zarabia i to naprawdę dużo dla stacji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości