X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

takie kariery są w USA - ale tam już tylko pozostają raczej. Bo nie przypominam sobie o jakimś 14 latku, który osiągnął by sukces na skalę globalną (pomińmy wyjątek Biebera, który jest przeciętny, ale Usher pięknie go wypromował)

poza tym jedna sprawa - gdy ostatnio była granica wiekowa 14+ bootcamp był zupełnie inny, mniej nerwowy. Już widzę tą dzieciarnię zalaną łzami jak wymienią ich na kogoś lepszego :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

W edycji USA wręcz takie sceny były co 5-10 minut - szczególnie podczas "Gorących Krzeseł".
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

dlatego czegoś takiego nie chcę w edycji brytyjskiej :( bo to tam nie przejdzie, co innego USA a co innego UK

skończy się na tym iż żadnej "gwiazdy" w wieku 14 lat nie znajdę, znowu mnóstwo skarg do Ofcoma poleci, ale będzie szum wokół edycji czego Simon oczekuje by powrócili widzowie których stracił. I za rok wszystko wróci do normy, tak mi się wydaje
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Vanessa Paradis utworem "Joe le Taxi" podbiła rynek muzyczny mając ledwie 14 lat.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

to było 27 lat temu, czasy się zmieniły + jak już rozmawiamy o sukcesie to pasowałoby to słowo zdefiniować, bo co jak co, ale jej sukces w porównaniu do byłych uczestników x factora trochę słaby jest.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Wielokrotnie jej utwór był numerem 1 na listach przebojów, więc chyba nie powiesz, że to nie sukces. Zresztą jej kariera późniejsza niesamowicie się rozwinęła.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

nie śledziłem jej kariery nigdy, ale z tego co teraz patrzę to wspomniany singiel był numerem 1 "tylko" w 2 krajach europejskich (w tym jej rodowitym kraju) więc trochę to słabe porównując do suckesu ludzi z x factora, już pomińmy One Direction, ale mam tu na myśli Olly'ego, Leona, czy Cher.

Nagrody jakie dostała, to tylko francuskie z tego co widzę, a my tu rozmawiamy o kimś kto ma być sławny na całym globie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

No jednak jakoś w Polsce jest znana. Jednak na tamte czasy jakie były sukces był ogromny - powiedzmy, że porównywalny do m. in. One Direction. Wtedy był inny rynek muzyczny, nie było internetu.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

nie wypowiadam się bo nie mogłem śledzić jej kariery na bieżąco :) ale prawda jest taka, że na tamte czasy sukces mógł być wielki - teraz wielu uznałoby to za o wiele mniejsze osiągnięcie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Słabe wyniki sprzedaży biletów na musical "I can't sing" powstałego z okazji 10-lecia "X Factora". Na niektórych pokazach spektaklu nawet nie było połowy widowni. Z tego powodu zostanie zdjęty za dwa tygodnie: http://tellymix.co.uk/reality-tv/the-x- ... sical.html
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

TellyMix: Wydaje się niemal pewne, że w składzie jurorskim 11 edycji nie zobaczymy Sharon Osbourne. Podobno sama nie jest zainteresowana zajęciem miejsca za stołem jurorskim w nowej edycji programu. Jeśli się to potwierdzi - będzie to pierwszy od 10 lat rok, gdzie Osbourne nie weźmie udziału w żadnym talent-show. Przyp. - była jurorką w "The X Factor" w latach 2004-2007, później jurorką w "America's Got Talent" w latach 2008-2012, a w 2013 roku ponownie usiadła za stołem jurorskim "The X Factor".
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Wbrew wcześniejszym plotkom Louis Walsh się wygadał i potwierdził, że będzie jurorem w 11 edycji "The X Factor" - razem z Simonem Cowellem i Cheryl Cole. Nazwisko ostatniego - czwartego jurora wciąż spowite jest tajemnicą: http://tellymix.co.uk/reality-tv/the-x- ... -back.html
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Ostatnie wolne miejsce w jury zajmie Mel B lub Alesha Dixon - tak twierdzi gazeta "Daily Mirror": http://tellymix.co.uk/reality-tv/the-x- ... dixon.html
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: bartek09 »

Mam nadzieję, że będzie to Alesha. Mel B byłaby dobra, gdyby nie było Simona. A tak, nie widzę za bardzo sensu jej obecności w panelu. Poza tym, średnio ją sobie wyobrażam obok Cheryl. Za to Alesha wpisałaby się idealnie :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Biorąc pod uwagę także to, że Mel B jest jurorką w "America's Got Talent" i będzie trenerką w australijskiej edycji "The Voice Kids" - też nie za bardzo sobie wyobrażam, by nagle w ciągu roku pracowała przy trzech dużych programach telewizyjnych. Za to Alesha Dixon już też trochę po "BGT" jest "zżyta" z Simonem Cowellem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości