[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Mnie dziwi, bo jednak ten występ jak i ich udział w ogóle to jedno wielkie nieporozumienie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

A może pomyśleli , że przy wyczytywaniu byli trzeci to , ze są trzeci ? :P No , bo nie wierze , ze otrzymali aż tyle głosow :(
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Najgorsze w tym odcinku były wyniki głosowania widzów. Artem i Portugalczyk w dogrywce?! Dwa najlepsze występy?! Zdecydowanie w trójce do wylotu powinna pojawić się Trzynasta w Samo Południe i Anna Tacikowska. Kompletnie bzdurna decyzja widzów! Bardzo dobrze rozumiałem oburzenie Czesława. Zgadzam się również z Kubą. Bardzo dziwne ze w dogrywce mieliśmy dwie osoby z obcymi paszportami...

Co do występu Całej Góry Barwinków - wczorajszy występ był najsłabszy z ich dotychczasowych, jednak cały czas uważam ze są najlepszym z zespołów. Zaraz za nimi Hatbreakers a daleko później Trzynasta, która mam nadzieje szybko pożegna się z programem.

Co do realizacji większych uwag nie mam. Na początku w studio był spory problem z nagłośnieniem. Wokalu przy pierwszym występie nie było w ogóle słychać. Później sytuacja się poprawiła. Podoba mi się nasza polska nazwa deadlock ' a. "Sytuacja Pat" brzmi nieźle.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

"Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w głosowaniu smsowym zajęliśmy 3 miejsce także na prawdę pokazaliście klasę!" tak napisali
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

A tak apropos wyników oglądalności, myślicie że mocna pozycja lidera pasma w grupie komercyjnej (z dużą przewagą), wystarczy żeby program się utrzymał? Z ew. inną porą emisji?
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

SevenUP pisze:A tak apropos wyników oglądalności, myślicie że mocna pozycja lidera pasma w grupie komercyjnej (z dużą przewagą), wystarczy żeby program się utrzymał? Z ew. inną porą emisji?
Moim zdaniem program poradzi sobie lepiej w niedzielę, nie będzie wtedy konkurował z Voice który ma strasznie podobną formułę.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Też tak myślę, ale kłopot w tym czy dotrwa do tego przeniesienia ;p
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Tyle, że Wy trochę nie rozumiecie polityki programowej TVN. Otóż dla zarządu nie liczy się to, że program w niedzielę będzie notował oglądalność na poziomie 3,5 mln widzów (teraz w paśmie emitowane jest Ranczo i MBTM, więc oglądalność obstawiam byłaby identyczna jak w sobotę :D). Dla stacji liczy się to, aby codziennie mieć w ramówce stałe propozycje, które po zsumowaniu dadzą określoną oglądalność dzienną, tygodniową itd. Bo co z tego, że TVN przeniósłby XF na niedzielę, jak w sobotę wątpliwym jest aby w tak trudnym paśmie poradził sobie jakikolwiek serial, jak np. Lekarze i Project Runway. Jedynym od lat serialem, który jako tako sobie radzi, jest Komisarz Alex. Nawet przebojowe Usta Usta, które kilka lat temu dostało najlepszą porę emisji (sobota, 20.00), po 1 sezonie spadło na wtorkowy wieczór. Powód - sobota to miejsce na dobre show, a XF takim jest. 3-ci rok z rzędu generuje stacji pozycję lidera w obu grupach wiekowych... czego chcieć więcej? Bo co z tego, że jeśli nawet program wygeneruje w niedzielę niesamowite rekordy, jak w sobotę TVN zostanie... z niczym? Lepiej w obu pasmach radzić sobie po prostu dobrze, niż... sami wiecie o co mi chodzi. :)

Live świetny. To nie jest tak, że nie mam zastrzeżeń, ale na prawdę to był najlepszy live ever. Co nie oznacza, że wolałbym zobaczyć PEŁNĄ WERSJĘ "NA CHWILĘ", przerwę przed dogrywką, full dead lock z grafikami, i większe wykorzystanie wybiegu. No i oczywiście inną grafikę. Ta jest bardzo dobra, ale wiem, że TVN ma w zanadrzu coś znacznie lepszego :D
Dla mnie na finał: Bijan, Zawiałow, Tacikowska. Kobity rządzą w tym sezonie. :) Zespoły... brak słów z deka. I faceci także... niestety - byli lepsi o czym wiemy. I Karoliny szkoda, na dodatek przy napisach w ogóle zapomniano o tym, ze odpadła, a gwiazdą odcinka okazał się tylko De Sousa:/
I jeszcze jeden plus: właśnie napisy - bez tandetnej belki na pół ekranu z opisem historii uczestnika który odpadł, lecz to jak uczestnicy się żegnają, i jak jurorzy żegnają swoich podopiecznych. I Patrycja piękna :)
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja wiem, że taka jest polityka, ale szkoda mi trochę tego programu, bo jednak im większa widownia, tym większa sznasa na karierę uczestników. Ja wiem, że w sobotę inny program byłby zgnieciony przes konkurencję, no ale cóż.
mojpierwszyraz pisze:Live świetny. To nie jest tak, że nie mam zastrzeżeń, ale na prawdę to był najlepszy live ever. Co nie oznacza, że wolałbym zobaczyć PEŁNĄ WERSJĘ "NA CHWILĘ", przerwę przed dogrywką, full dead lock z grafikami, i większe wykorzystanie wybiegu. No i oczywiście inną grafikę. Ta jest bardzo dobra, ale wiem, że TVN ma w zanadrzu coś znacznie lepszego :D
Dla mnie na finał: Bijan, Zawiałow, Tacikowska. Kobity rządzą w tym sezonie. :) Zespoły... brak słów z deka. I faceci także... niestety - byli lepsi o czym wiemy. I Karoliny szkoda, na dodatek przy napisach w ogóle zapomniano o tym, ze odpadła, a gwiazdą odcinka okazał się tylko De Sousa:/
I jeszcze jeden plus: właśnie napisy - bez tandetnej belki na pół ekranu z opisem historii uczestnika który odpadł, lecz to jak uczestnicy się żegnają, i jak jurorzy żegnają swoich podopiecznych. I Patrycja piękna :)
A co ma tvn w zanadrzu? :D
Inarius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 00:35

Re: X FACTOR

Post autor: Inarius »

Ja się zastanawiam co Tatiana miała na myśli z Trzynastą w samo południe :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Zapewne podczas prób żartowali z któregoś z uczestników Tatiany.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Powiedziała, że to jest niedposzczalne żeby publicznie komentować i wyzywać kogoś, kto ma inny styl muzyczny. Tylko dlaczego to wycięli(
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

SevenUp co wycieli?
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

r_r16 pisze:SevenUp co wycieli?
Wypowiedź Tatiany po występie Trzynastej... :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Rozumiem, że w powtórce? Cenzura zawitała do TVN? Bardzo źle. A do Tatiany ogromny szacunek! Jak to piszą na Facebooku - z chamstwem trzeba walczyć!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości