Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: prze_kw »

Najprędzej, jeśli Durczok nie wróci, tygodniowe wydania dostanie Kajdanowicz, a Werner z Marciniakiem będą w weekendy - tak mi się wydaje.
Liczą się tylko Fakty.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: tracer2013 »

Brakuje mi w Faktach Pana Tomasza Sianeckiego. Według mnie on był bardzo dobrym reporterem. Szkoda, że go nie ma w Faktach.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: miwaszkiewicz »

Obrazek

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że Durczoka w "Faktach" już nie zobaczymy. Chyba, że jako bohatera jakiegoś materiału. Komentarze pod zdjęciem okładki na facebookowym profilu "Wprost" mówią same za siebie:
Piotr Baranowski pisze:Tak, to koniec tego faceta. Definitywny.
Edward Kozowy pisze:Jak piekna katastrofa, miał się za gwiazdora pewnej stacji a tu ideał sięgnął dna..
Można rzec: era Durczoka w "Faktach" się już zakończyła. Miał w ciągu roku pokonać "Wiadomości", a po 9 latach "Fakty" ogląda ponad milion widzów mniej niż program informacyjny Jedynki. Niewątpliwy sukces! Oglądając dzisiejsze wydanie "Wiadomości" doszedłem do wniosku, że to okres świetności tego programu - taki, jaki "Fakty" miały za czasów Lisa, gdy były najchętniej oglądanym programem TVN. Kraśko odwala naprawdę kawał dobrej roboty - mnóstwo wydań wyjazdowych (dzisiaj z Los Angeles i Kijowa), typowo amerykański sposób prowadzenia (tak jak dzisiaj, czy 1 sierpnia 2014 r., chodzenie po ulicy podczas zapowiedzi materiału), wiele ciekawych materiałów. "Fakty" Durczoka stały się tubą propagandową PO, a ich jedynym celem było dopieczenie PiS i Kaczyńskiemu osobiście. Mam nadzieję, że ten okres w "Faktach" skończy się wraz z odejściem Durczoka.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Greg Haus »

Ciekawe kto zostanie naczelnym. Daj Boże by miał wizję nowoczesnego programu z normalną czołówka, fajnymi obiektywnymi materiałami, nowoczesnym sposobem realizacji. I ciekawe kto dołączy do zespołu. Styl pracy Kamila by powodem odejścia Sianeckiego, Sekielskiego, Rymanowskiego. Ciekawe, czy teraz ktoś dołączy nowy, po tym jak Kamil zniknie i styl pracy się zmieni.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

Niektórzy twierdzą, że Bauer wstawi tam "swojego człowieka", kimkolwiek on jest...
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Camilo »

Pokusa wymiany kierownictwa napewno będzie, wszak informacje i publicystyka to jedna z największych chlub TVN, a swój człowiek zawsze mile widziany. Ale przydałoby się już przewietrzenie. Raz, że po ostatnich publikacjach tak pro forma, dla oczyszczenia wizerunku. Dwa, że TVP po różnych wzlotach i upadkach ponownie stała się liderem rynku (TVP INFO). I trzy, że brakuje świeżych pomysłów. Ciągle bazuje się na tym samym.
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Martin1999 »

Witajcie jestem tu nowy moim zdaniem nowym szefem faktow zostanie Piotr Marciniak
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: miwaszkiewicz »

Do odstrzału w pierwszej kolejności: Sobieniowski, Kolenda-Zaleska, Skórzyński (doskonale kiedyś opisany i wyśmiany przez Kolonkę).
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Martin1999 »

Zgadza się też jestem tego zdania.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 23 lut 2015, 14:19 przez prze_kw, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytujemy wypowiedzi, która znajduję się tuż nad postem. Na przyszłość - staraj się pisać nieco bardziej rozbudowane wypowiedzi.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: prze_kw »

miwaszkiewicz pisze:Do odstrzału w pierwszej kolejności: Sobieniowski, Kolenda-Zaleska, Skórzyński (doskonale kiedyś opisany i wyśmiany przez Kolonkę).
Nie fantazjuj. I kto miałby robić te "Fakty"? Te trzy osoby to filary zespołu.
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

Nie ma ludzi niezastąpionych. Choć z drugiej strony - ja np. nie chciałbym "zaciągu" choćby z TVP INFO, bo Fakty dużo by straciły na oryginalności.
To tylko moje skromne zdanie
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: miwaszkiewicz »

Jeśli ktoś uważa te trzy wymienione przeze mnie nazwiska za filary zespołu, to nie dostrzega problemu "Faktów", nienawiści do tego programu w sieci i lecącej na łeb na szyję widowni (ponad milionowej przewagi "Wiadomości"). Nawet w zaprzyjaźnionym z TVN portalu Gazeta.pl pełno jest komenatzry, że "tego po prostu nie da się oglądać".
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: MrAdam »

Chyba nie ma się co łudzić. Fakty dziś potrzebują wzmocnienia ekipy, a nie roszad pośród głównych reporterów stacji. Ponad 2 lata temu odeszła Tadla, jesienią zginął Dariusz Kmiecik, teraz wszystko wskazuje na to, że pokład opuszcza Durczok. Kolenda, Sobieniowski i Skórzyński są twarzami Faktów. Inną sprawą jest to jakimi twarzami są. Nie stać dziś redakcji na odejście kogokolwiek.
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Martin1999 »

Do faktów mogliby dojść Tomasz Sekielski i Tomasz Sianecki to by na pewno wzmocniło redakcję. Choć nie wiem czy powrót Sekielskiego jest możliwy
Kolor
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 14:55

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Kolor »

Martin1999 pisze:moim zdaniem nowym szefem faktow zostanie Piotr Marciniak
Skad masz to info ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości