Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

MaC_93n pisze:Ciekawe co z Kuźniarem, nie ma Go już pewien czas - z rozmowy między Jaconiem, a Kuligowską we wtorkowym WiW wynika, że do piątku (do jutra) nic się nie zmieni - będzie prowadzić Jacoń.
Jarosław Kuźniar jest na urlopie. Wyjechał w podróż na Sybierie, niedługo wraca.
michal_borkowski pisze:Piotr Jacoń chyba sprawdził się w roli prowadzącego (małe zgrzyty z Kuligowską jedynie o punktualne rozpoczynanie serwisów - ale to się dotrze), ciekawe czy będzie miało to swój ciąg dalszy, czy zostanie tylko "etatowym zastępcą", jak Sokołowski.
Piotr Jacoń wcale nowy w Poranku nie jest - zanim do stacji dołączył Igor Sokołowski to wspólnie z Krzysztofem Górlickim i Michałem Cholewińskim też prowadził Poranek w zastępstwie. O Poranku wolałbym jednak kogoś z większą werwą.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

J. Kuźniar zabrał klientów swojego butikowego biura podróży m.in do Nowosybirska, pisze o tym w temacie: Jarosław Kuźniar @camilo
To tylko moje skromne zdanie
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Poranek TVN24

Post autor: MaC_93n »

Jutro mimo wszystko we WiW M. Żebrowski.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

Włączyłem i... utwierdziłem się w przekonaniu, że każdy inny prezenter jest chyba bardziej strawny niż "Żebro". Może poza Łukasikiem.
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Poranek TVN24

Post autor: ketjow »

co człowiek to opinia :) ja np. bardzo lubię styl Żebrowskiego, nie jest taki "nachalny" jak Kuźniar. Bije od niego sympatia i profesjonalizm, przynajmniej ja mam takie wrażenie ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

Mnie najbardziej drażni jego "yyyyy" i swoista flegma. Naprawdę lepiej sprawdziłby się jako dziennikarz sportowy - jak już tu pisano.
To tylko moje skromne zdanie
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Poranek TVN24

Post autor: MaC_93n »

M. Żebrowski prowadził dawniej m.in. "Dzień na żywo", "Polskę i świat" - ciekawe jak w tych programach się spisywał.
Moim zdaniem najlepszym "porankowiczem" jest J. Kuźniar, ale bardzo chętnie w tej roli zobaczyłbym ponownie Pawła Łukasika.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

Jarosław Kuźniar zapowiedział, że jutro program od 5. 55 poprowadzi znów... Piotr Jacoń.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

We wczorajszym wydaniu, zapowiadał, że z widzami spotka się ponownie w weekend, dziś zapowiedział się na piątek.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: Ksero »

Czyżby znowu jakieś testy i powrót J. Kuźniara do prowadzenia poranków w weekendy?
KKK
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

Raczej inne obowiązki Kuźniara w tygodniu. Tak jak zapowiedziałem w temacie JK, w sobotę 11.04 jest w Kielcach i poranka raczej stamtąd nie poprowadzi. No, chyba że po aferze z Walmartem, odwołał swój udział.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Od jutra do środy Jarosław Kuźniar w Poranku - oficjalnie potwierdzone na Facebooku. Pewnie zrobili to dlatego, ze Piotr Jacoń nie mógłby w weekend zastąpić Marcina Żebrowskiego, stąd takie przetasowanie. Ponadto jutro WiW ze specjalnym wydaniem związanym z 5. rocznicą katastrofy smoleńskiej.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30642
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Poranek TVN24

Post autor: melona »

Kto dzisiaj siedział obok Kuźniara po 8:30 podczas kiosku z gazetami? Bo widziałem że ta osoba miała zegarek
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Pojawił się nowy element programu, "Sport". Ma swoją czołówkę taką jak główna ale ze zmodyfikowanym zakończeniem gdzie pojawia się napis "sport".
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Poranek TVN24

Post autor: Trzeciak »

Chyba taka czołówka już była używana? Więc właściwie to nie tyle nowy element, ile powrót do niego. ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości