Canal+

Wymiana poglądów w sprawie kanałów telewizyjnych, projektów internetowych i platformy satelitarnej Canal+.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Canal+

Post autor: szym »

Przeszukałem trochę forum w poszukiwaniu tematu ogólnie o oprawach telewizyjnych i chyba takiego nie ma, przeszukałem też w kontekście Canal+ i znowu nic nie znalazłem, więc rozpocząłem nowy wątek, może ktoś zechce podchwycić. Dzisiaj Canal+ Polska zaprezentowało odświeżone loga swoich kanałów i zupełnie nowe oprawy graficzne, które doskonale trafiają w mój gust, poniżej kilka linków do obejrzenia:
Canal+
Canal+ Film
Canal+ Sport
Canal+ Sport 2
Zapowiedź filmu w Canal+

Dla mnie rewelacja. Prawie tak dobre, jak obecna oprawa TVN7. ;)
:)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Canal+

Post autor: Camilo »

Canal+ zapowiedział uruchomienie drugiego kanału sportowego oraz zupełnie nowego, będącego "źródłem inspiracji i dyskusji dla Polaków". Brzmi ciekawie. Wzmocniona ma zostać również oferta już istniejących stacji.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Canal+

Post autor: michal_borkowski »

Juz dzis, podczas weekendu, w trakcie szeregu imprez sportowych, niektore z nich emitowane sa np. na Canal + family, wiec decyzja wydaje sie zasadna. Sam zastanawiam sie nad wykupieniem pakietu, chocby z uwagi na bogata oferte filmowa.
To tylko moje skromne zdanie
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Canal+

Post autor: Ksero »

Camilo pisze:Canal+ zapowiedział uruchomienie (...) zupełnie nowego, będącego "źródłem inspiracji i dyskusji dla Polaków". Brzmi ciekawie. Wzmocniona ma zostać również oferta już istniejących stacji.
To chyba chodziło o Canal+ Discovery. Widać pewną niekonsekwencję w logotypach. Logo nowego kanału nawiązuje do logo stacji tematycznych francuskiego Canal+, chyba że zmiana logotypów czeka także pozostałe kanały.
http://media2.pl/media/120573-Canalplus ... eklam.html
KKK
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Canal+

Post autor: Camilo »

Discovery - super, Seriale - zobaczymy, ale sensu wprowadzenia kanału +1 kompletnie nie rozumiem. W przypadku abonentów Canal+ mówimy o ludziach, którzy w większości dysponują dekoderami z możliwością nagrywania, a poza tym powtórki zdarzają się na ich antenach nader często...

Poza tym pomysły wydają mi się lekko inspirowane TVN-em, bowiem przerabialiśmy już i wersję +1, i współpracę z Discovery. I w obu przypadkach się to nie sprawdziło.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Canal+

Post autor: Ksero »

Znana jest już ramówka kanału Canal+ Seriale na pierwsze dni nadawania. Dużo tych seriali, od popołudnia do wieczora, przedpołudniem filmy i programy produkcji własnej znane z głównej anteny.
KKK
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Canal+

Post autor: Camilo »

Podobno wraz z nowym Canal+ mają wzrosnąć ceny pakietów, które już i tak biorąc pod uwagę polskie realia do niskich nie należą...
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Canal+

Post autor: Ksero »

Nowe logotypy kiepsko wyglądają na ekranie telewizora, no ale dostosowali się do francuskiego Canal+... ;)
KKK
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Canal+

Post autor: avatar »

No kiepsko to wygląda ale w nc+ widocznie nikomu nie zależy na osiąganiu wysokich standardów. ;) Oferta C+ to jakaś pomyłka. Kanał dokumentalny z filmami fabularnymi, kanał serialowy tak samo, dołożyli kanał sportowy a mecze i tak pojawiają się na głównej antenie Canal+, kanał z przesunięciem czasowym w dobie dekoderów z twardym dyskiem to jakieś nieporozumienie (to samo przerabiał TVN z TVN HD+1). :lol:
Czasy n'ki odeszły bezpowrotnie. :/
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Canal+

Post autor: Camilo »

Po porannej aktualizacji, która przypomniala mi że to dziś ten wielki dzień, włączyłem Canal+ Discovery - a tam "Łapu-capu", przełączyłem na Seriale - a tam jeszcze lepiej, bo polski film "Marynia" z 1984 roku... No nie powalili mnie na kolana i to mówiąc bardzo delikatnie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Canal+

Post autor: Camilo »

Canal+ Discovery jest kolejną stacją, która otwiera się na widzów. ATM Grupa przygotowuje dla nich cykl "Lata 90.", w którym mają być prezentowane materiały pokazujące wybrane aspekty życia ludzi w latach 90. XX wieku (moda, imprezy, etc.). Wysyłać je można na adres: lata90@atmgrupa.pl
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Canal+

Post autor: Camilo »

Dziś o 21.30 w Canal+ premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji serialowych tego roku, "Belfra".
Pierwsze 2 odcinki obejrzeć będą mogli wszyscy użytkownicy kablówek i platform satelitarnych w ramach tzw. otwartego okna. Zresztą dostęp do Canal+ miał zostać odblokowany już o 15.00. Wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i pierwsze recenzje wskazują na to, że szykuje się nie lada gratka dla fanów dobrych, polskich produkcji kryminalnych. W roli głównej Maciej Stuhr, więcej pod tym linkiem: http://www.belfer.canalplus.pl
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Canal+

Post autor: michal_borkowski »

Przyzwoite kino. Przy okazji "załapalem" się na sobotnie GP na żużlu i mecz Ekstraklasy :D
To tylko moje skromne zdanie
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Canal+

Post autor: lukaszbialas »

Witam. Chciałem zapytać o coś co dotyczy Canal + czy on jest teraz częścią TVN Discovery? W TVN24 dziennikarze redakcji sportowej przedstawiani są jako dziennikarze Canal + Sport. Jak to teraz wygląda od strony formalnej kto jest właścicielem Canal+?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Canal+

Post autor: matik »

Właścicielem jest ITI Neovision w którym TVN ma 32 proc. udziałów. Formalnie kanały ITI Neovision nie wchodzą w skład Grupy TVN Discovery.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości